3-0 nad Menu, pieknota! nigdy z nikim tak wygrana nie smakuje nawet w derbach!
+16
Sanchez jak teraz wrzucił forme to wpierdoli każdemu. Ale huśtawke formy Arsenal funduje swoim fanom. Ozil też w dyspozycji. No nie było na niego argumentów. Kara dla United za te chujowe spodenki.
5 paź 2015 | 14:04
+31
Jestem kibicem United Ale jestem pod wrażeniem gry Arsenalu we wczorajszym meczu brawo! :)
5 paź 2015 | 12:07
-44
Niewazne jaki wynik... My zawsze wygrywamy! Man Utd !!!
5 paź 2015 | 12:20
0
Odezwał się wierny kibic zwycięskich drużyn :P
5 paź 2015 | 12:53
+6
Nie faworyzuje manchesteru i tez nie krytykuje innych druzyn po przegranej...
Wierny kibic MU.

Czy cos w tym zlego?
5 paź 2015 | 10:55
-30
To nie świetna gra Arsenalu, a tragiczna obrona ManU.
5 paź 2015 | 14:30
+23
a bramki same się strzelają, czy może ładują je do swojej bramki obrońcy? :D
5 paź 2015 | 09:54
+18
Brawo The Gunners! Arsenal jest naprawdę nieprzewidywalny, może nie była to AŻ taka niespodzianka, jednak zwycięstwo 3:0 nad MU to już coś :).
5 paź 2015 | 09:20
+1
Brawa dla Arsenalu.Zasluzone zwyciestwo Kanonierow!!! Co mial pod kopula van Gaal stawiajac Younga na obronie!!???To byla katastrofalna decyzja.Arsenal to wykorzystal .Jestem tez ciekawy kiedy Depay zagrzeje lawe na dluzej, bo to co on gra to kompletna klapa!!!
+46
I to jest caly Arsenal... Potrafia przegrywac ze stoke'ami wba'mi czy innymi norwich'ami a wala w taki Manu jak w kacza dupe. I wez tu chlopie na nich postaw...
-10
e tam czerwone diabły zawsze byłe silne i podniosły się z dna więc ta porażka nie jest sieczką tylko złym podejściem do meczu (wina sztabu i zawodników)
4 paź 2015 | 22:34
+21
jak pokonać arsenal? Puścić im przed meczem hymn ligi mistrzów XDDDD
4 paź 2015 | 22:07
+30
Cały Arsenal. Przegraj w LM z Dinamo i Olympiakosem a wygraj z liderem Premiership ManU 3:0!
4 paź 2015 | 22:03
-18
Nic sie nie stalo manchester nic sie nie stalo wazne zeby byl majster jeszcze duzo pracy do pelnego z grania
4 paź 2015 | 21:52
+15
Arsenal zagrał kapitalny mecz z odwiecznym rywalem,jednak w głowie zostaje ta czarna plama z ligi mistrzów,po 2 porażkach z zespołami które Arsenal powinien 'połknąć' :)
5 paź 2015 | 02:09
0
no bo Arsenal to przedstawiciel BPL najmocniejszej ligi świata, ale zdarzają sie wypadki i mozna pojechać lidera a przegrać 2 mecze w rozgrywkach międzynarodowych z średniakami :)
4 paź 2015 | 21:51
+13
Przejebalismy i nikt juz tego nie zmieni no ale Arsenal zaskoczyl wszystkich pozytywnie.
4 paź 2015 | 21:40
-4
Suupa!!! I zaś Liderek Obywatelski.
4 paź 2015 | 21:27
+4
szczerze to zdziwilem sie ze arsenal tak pojechal manu, tymbardziej ze w LM dwie porazki z przecietniakami
4 paź 2015 | 21:41
-2
Bpl a Cl to inna sprawa jak to ogarniesz to przyjdź komentować...
+40
Kanonierzy wystrzelili armatki w 20 minutach, a później to już kontrola meczu i Czerwone Diabły odprawione.
4 paź 2015 | 20:44
+9
Atak w wykonaniu Arsenalu bardzo szybki ostry i nie nudny brawo, mu ma szczęście ze nie przegrali z 5.
4 paź 2015 | 20:42