Video dodane przez: kamyk019 4 paź 2015 | 18:13
Bayern nie do złapania, ale się jest z drużyną nawet jak przegrywa, HEJA BVB!!!
+1
Ty pojebie z bosrusi dortmund cweli
5 paź 2015 | 23:46
-23
Zamknicie mordy dawno juz po meczu a kibice srajernu dalej sie jaraja dajcie se juz siana barany pilka jest okrągła a bramki sa dwie jeszcze jest 26 kolejek i wierze ze BVB MISTRZEM NIEMIEC
+1
Brawo Lewy! Brawo Muller! Brawo Boateng! Oraz brawo dla całego Bayernu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5 paź 2015 | 18:16
-13
lewy krol strzelcow bundeligi jak dla mnie na 100 procent kto sie zgadza daje plusa
5 paź 2015 | 17:09
-2
Brawo Robert brwo Bayern!
5 paź 2015 | 15:46
+6
Jednym slowem pogrom, tym razem robert niestety 2 gole w 12 minut :)
5 paź 2015 | 16:38
+11
Skończcie z takimi komentarzami.
5 paź 2015 | 14:28
+34
ten bramkarz BVB smieszny jakis- przy dwoch golach nawet sie nie ruszyl, przy dwoch minal sie z pilka :)
+5
Cieszył sie z bramki jak dziecko na orliku.
5 paź 2015 | 08:43
+73
Robert cóż za passa
5 paź 2015 | 08:27
-9
Ja wierze w BVB ze się pozbiera i zacznie grac jak na początku sezonu i powalczy o zwycięstwo w Bundeslidze znam ten zespół oni tak łatwo się nie poddadza trener Tuchel napewno wyciagna kosenkfencje z tego meczu ja mysle ze piszczka sokrstisa i humelsa powinien dac na swoich naminalnych pozyckach a nie kombinować ale wieże z całego serca w BVB
5 paź 2015 | 08:15
-1
murzynek.bambo5@op.pl cioty jeden slaby mecz debilu i ty juz skreślasz BVB widać ze nastepny fan srajernu poczekaj sezon jeszcze się nie skończył
5 paź 2015 | 08:06
-26
jesli chodzi o bramki lewandowskiego pierwsza fuks druga kapitalna asysta goetze asysty boatenga tez piekne bayern miazdzy
5 paź 2015 | 04:14
+32
Lewandowski skończy karierę jako najlepszy polski piłkarz w historii pewnie. Chociaż przydałby się jakiś sukces z reprezentacją i strzelanie bramek innym przeciwnikom niż San Marino, Gibraltar czy Gruzja.
5 paź 2015 | 10:31
+24
Zapomniales ze strzelił niemcom na 2:1
5 paź 2015 | 00:15
+50
kocham real ale zachwycam sie gra bayernu w tym sezonie piekny futbol do tego gra tam polak i jest jedna z najwiekszych gwiazd druzyny
5 paź 2015 | 00:14
+11
ciekawe w jakim miesiacu bayern bedzie juz mistrzem niemiec bo ma juz 7pkt przewagi wszystkie mecze wygrane i to w jakim stylu
5 paź 2015 | 00:12
+6
lewy kolejny rekord 9goli w 3meczach a dzis gole z jakim spokojem borussia bezradna
+6
szybkośc obrony ( piszczek :( ) dortmundu a szybkośc lewego ..jakiś ropiewrdiel :/...
4 paź 2015 | 23:31
+8
Lewy nie patrzy loi dupy po kolei :) w fifie sie tyle nie nastrzela bo po ktoryms meczu z rzedu palce od pada bola hehe
4 paź 2015 | 23:27
-1
Lewy nie może przestać strzelać, co bardzo cieszy, a cały Bayern funkcjonuje teraz perfekcyjnie. Maszyna nie do zatrzymania. Zapowiada się kolejny sezon totalnej dominacji w lidze i szybkiego zapewnienia mistrzostwa. W zasadzie już nie bardzo kto ma im pogrozić. Borussia musiałaby od teraz wygrywać po prostu wszystko.
4 paź 2015 | 22:53
+4
LEWY LEWY LEWY LEWY LEWY LEWY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 paź 2015 | 22:50
+16
Lewy - zawodnik kompletny, sieje rozpierdol ! :)
4 paź 2015 | 22:41
+10
Bardzo Dobry mecz w wykonaniu Boatenga dwie asysty jak na środkowego obrońce kozak, Muller również dobre spotkanie, Lewandowski dobił Borussie, Boateng MVP meczu
4 paź 2015 | 22:34
+29
Oby Guardiola nie wystawiał Robbena w pierwszej jedenastce, przez łysola Robercik może wyjść z rytmu strzelania bramek.
5 paź 2015 | 05:51
+11
No właśnie... Robben to może już nie wracać. On gra zbyt egoistycznie. Bayernowi lepiej się gra bez niego w obecnym składzie. Dowodem są ostatnie wyniki Bayernu.
4 paź 2015 | 22:30
-9
Na miejscu lewego bym sie rwal do Anglii .to nudne grac w lidze gdzie wygrya sie z kazdym i wiadomo kto zostanie mistrzem.ALe zle mu na pewno nie jest:p
4 paź 2015 | 22:49
0
moim zdaniem dopiero jak będzie w wieku emerytalnym czyli 30+ to mógłby ewentualnie przejść do jakiegoś MU czy innej Chelsea ale obecnie na zdrowy rozsądek nie ma po co

jak w szczytowej formie i ma realną szansę wygrania LM więc po co by to zamieniać i iść do gorszej ligi? chyba tylko dla tej bezcennego wpierdolu jakiego doświadczają angielskie drużyny Europie
4 paź 2015 | 23:14
+11
To Bundesliga teraz jest lepsza niż Premier League?

+2
A co według ciebie robi Ronaldo i Messi? Roni spróbował na wyspach i jaki był z tego morał?
4 paź 2015 | 22:29
+9
Boateng fantastico el passe i Muller potem jak ogarnall akcje props
4 paź 2015 | 22:27
-31
Dobry mecz Lewego, ale nie powinien się cieszyć z goli, bo to brak szacunku do BvB !
4 paź 2015 | 22:40
+22
Gra już drugi sezon w Bayernie i nie ma się cieszyć ze strzelonej bramki do końca kariery ?!
4 paź 2015 | 22:43
+7
tak a najlepiej niech się na czarno ubierze pod koszulką jak w żałobie a po zdobyciu gola padnie na kolana i rozpłacze do kamery i zacznie przepraszać głośno kibiców BvB że nie chciał samo się strzeliło

punknij się w łepetynkę gimbusku
-27
W ogóle przechodzenie do odwiecznego rywala to zdrada, jak chciał grać w Bayernie to po h*j sie pchał do BvB? A cieszenie się z gola przeciwko nim jest nie na miejscu. Widać gościu nie wiesz co to szacunek i kultura.
Gimbusem nie jestem, ale i tak większość gimbusów ma więcej kultury niż ty.
4 paź 2015 | 22:25
+24
Douglas Costa bez bramki i asysty toż to szok :D Brawo Lewy, wole Borussie, ale kibicuje Ci z całego serca, graj tak do końca sezonu, a może się uda być w 3 najlepszych piłkarzy na świecie.
4 paź 2015 | 22:22
+18
Lewy!!
4 paź 2015 | 22:18
-39
A w reprezentacji bedzie blada dupa,czyli nic bramek i nic pogrania.Ze wzgledu na to ze Szkoci i Irlandczycy graja jak drwale,pan napastnik bedzie szanowal swoje nozki,i se nie pogra.
5 paź 2015 | 15:38
+4
Polaczkom cebulaczkom nigdy nie dogodzi, niech ku*wa nawet 70 bramek w lidze strzeli i zdobędzie złotą piłkę to i tak jak nie będzie w repce strzelał (co robi ślepy buraku) to będzie hu*owy. Tak dla przykładu zawodnikiem który gra za*ebiście w klubie a w repce jest cieniem samego siebie jest Ronaldo.