Video dodane przez: totil 8 paź 2015 | 20:50
Wielkie brawa dla lewandowskiego. Ten jego gol na 2-2 szacun.
+15
Pokazali że gra sie do końca :)
10 paź 2015 | 17:53
+12
Nie będę się tutaj wiele rozpisywał Brawo POLACY i może to za duże słowa ale dali nam takie emocje i taki horror jaki tylko siatkarze bądź szczypiorniści nam gwarantowali . w końcu mamy wszystko we własnych nogach nie liczymy na kogoś wygrajmy z Irlandią i witaj Francjio :)
10 paź 2015 | 17:41
+3
Najlepiej było by strzelić 2 gola i po meczu.A tak-remis.
10 paź 2015 | 16:45
-14
Milika i Rybusa maja z glowy.Czarno to widze.Bedzie znowu;Polacy nic sie nie stalo!
10 paź 2015 | 16:28
+9
Codziennie oglądam te bramki Lewego, chyba nigdy mi się to nie znudzi.
10 paź 2015 | 15:53
+14
Dobry Cenny punkt ale szkoda tej bramki w 45 min.
Lewandowski według mnie zawodnik meczu grał świetnie.
Te strzały i podania Krychowiaka wyborne.
10 paź 2015 | 15:31
-12
Milik i Krycha nie sa w najlepszej formie
10 paź 2015 | 15:10
+2
Byliśmy znacznie lepszą drużyną, powinniśmy zgarnąć 3 punkty, ale lepszy 1 niż nic.
10 paź 2015 | 14:51
-5
Panie trenerze jezeli Sebastian Mila nie zagra w meczu z Irlandia to mamy po EURO we Francji wobec mnie on ma talent i jest jednym z najlepszych dryblerow z Koseckim
+40
Mączyński odwalił kawał dobrej roboty grał naprawde świetnie .
9 paź 2015 | 23:31
+10
No jeśli mam być szczery nie spodziewałem się tak dobrego występu z jego strony :) szkoda tylko że ta reprezentacja ma tylko 1 skład.. ławka rezerwowych to światowej klasy bramkarze + kilku przeciętniaków.
9 paź 2015 | 20:59
+23
Rasowy napastnik lewy jestem dumny zaczął i skończył Szkoci go nie lubią bo jest dla nich zbyt odporny na faule
9 paź 2015 | 20:02
+16
Remis, który zdecydowanie trzeba szanować. Oby Milik był gotowy na Irlandię. Podziękowania dla dzieciaka, który zrobił selfie z Robertem. Lewy moim drugim Bogiem! W niedzielę trzeba przypieczętować awans! POLSKA!
9 paź 2015 | 19:19
9 paź 2015 | 18:20
+14
Mam nadzieje ze z irlandia nie zagramy na 4 fajerki mega ofensywnie , bo to moze sie dla nas zle skonczyc , irlandczycy moga nas ukuc jak z Niemcami , wolabym widziec nasza druzyne dobrze ustawiona z tyly i w srodku pola , niech Irlandia sie meczy z atakiem pozycyjnym , a my nech gramy z kontry czym dluzej bramki nie padna tym lepiej dla nas , to by bylo beztroskie i glupie jak bysmy ich pressowali przez 90 minut , wole marne 0-0 niz emocjonujace 3-3 . Bo wiadomo ktory wynik daje nam awans a z tego sie rozliczy trenera a nie ze stylu.
10 paź 2015 | 05:38
+1
nikt nie będzie pamiętał ile było! ważne by było tyle ile trzeba, i jebać to czy mecz będzie ładny czy brzydki zawsze ale to zawsze (pamiętajcie) wynik jest najważniejszy ) bo nikt nie powie ale fajnie grali ale przegrali... tylko będzie wynik podany zawsze remeber kurwa:)
+9
w zasadzie to brakuje w naszej reprezentacji kreatywnego zawodnika srodka pola ktory moglby konstruowac akcje ofensywne naszego zespolu, w meczu ze szkocja brak ten byl az nadto widoczny
9 paź 2015 | 17:08
+1
mecz był świetny dużo grania w środku pola Polacy pomału odstawali jakby Szkocja miała więcej siły cieszy ten remis dobrze ,że nie porażka. teraz czas na Irlandię to będzie wojna.
9 paź 2015 | 17:07
+23
Jeszcze lepsze od remisu jest to ze nareszcie, pierwszy raz jak zyje, widze gre do konca ! brawo
9 paź 2015 | 15:32
+3
Szkocja miała tylko 4 czy 5 akcji poważniejszych a 2 gole ten strzał Ritchie trzeba powiedzieć klasa ,aco do Polski zabrakło trochę szczęścia i dyscypliny w obronie przy 2 golu . Mecz super dreszczyk emocji ,to teraz jeszcze raz do boju wygrana w Warszawie .
9 paź 2015 | 15:18
+9
Było widać grę schematyczną na prawej stronie i słabe zmiany,ale pozatym zagraliśmy bardzo dobre spotkanie.Lewy poprostu pokazał że jest w czołówce :)
9 paź 2015 | 15:15
+15
Odkąd Lewy ma opaskę kapitana zaczął regularnie strzelać w reprezentacji, na Euro kapitanem był Kuba i chyba każdy pamięta co zrobił w meczu grupowym z Rosją, jakaś zaczarowana ta opaska. Fajnie jak kibice po meczu śpiewają "Dziękujemy!" a nie "Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało". :)
9 paź 2015 | 14:55
+49
Nie wpuszczajcie więcej tego Hajty do komentowania bo nie można go słuchać dramat!!!
-16
Hajto to ma gadane ''stracilismy gola w ostatniej minucie ale zdązylismy jeszcze strzelić w ostatnich sekundach " to chyba o szkotów chodzilo w 62 min jak nam trawili :D tak tylko o 30 min sie pomylił z tymi sekundami :D
9 paź 2015 | 17:11
+10
Chodzi o to że Szkocja strzeliła nam gola w końcówce pierwszej połowy a nie meczu ;)
9 paź 2015 | 14:01
+50
CO za idiota ustawil ta tabele w Polskiej grupie. Przecie Polska jest 2 a nie 3. Ma lepszy bilans bramkowy no i zremisowala na wyjezdzie z Irlandia.
9 paź 2015 | 14:00
-2
Masa tu gdybania, co będzie przy remisie z Irlandią 2:2, wg regulaminu na stronie UEFA nie ma znaczenia kto więcej bramek na wyjeździe. Jeżeli 2 drużyny mają tyle samo punktów to o kolejności decyduje:
1. liczba punktów w meczach pomiędzy tymi drużynami (czyli jak remis to mamy po 2)
2. bilans bramkowy w meczach pomiędzy tymi bramkami (byłby taki sam)
3. liczba goli strzelonych w meczach pomiędzy tymi drużynami (przy remisie tyle samo)
jeżeli dalej równo to:
4.różnica goli we wszystkich meczach grupowych - a tą mamy dużo lepszą i przy każdym remisie lepszą mieć będziemy
5. pozycja wg oceny fair play (zgodnie z regułami w odpowiednim aneksie)
6. pozycja w rankingu UEFA
+6
edit: pomyłka - to co wyżej dotyczy grup w turnieju głównym; w eliminacjach niestety bramki na wyjeździe się liczą ;P
9 paź 2015 | 16:17
-2
chciales byc madrzejszy
9 paź 2015 | 13:44
+3
Grosik troche jezdziec bez glowy od dawna krece nosem na jego gre w podstawowym skladzie...jako joker na zmeczonego przeciwnika by szarpnąć to może tak...niestety lepszych teraz nie mamy szkoda bo chociażby taki Adrian Mierzejewski miał potencjał..albo Sobota: /
9 paź 2015 | 13:39
+3
To był bardzo dziwny mecz....podobny scenariusz co w Warszawie szybkie otwarcie dla nas a potem 1:2 i dużo szczęścia w ostatniej akcji. W niedzielę wielki finał całych eliminacji Irlandia będzie podbudowana zwycięstwem z Niemcami. Będzie się działo! Na szczęście to my mamy LEWANDOWSKIEGO :)
9 paź 2015 | 13:30
+2
O kurfa zapomniałem o meczu całkiem . Mogliśmy przegrać dobrze że Lewy uratował i dobrze że nie zawodzi już w kadrze.Nawet hejterzyjuz zamkneli jape i nie szczekają na niego bo nie maja argumentów tylko hejtują całą reprezentację xd Wierzę w awans ale wszystko jest możliwe w tej grupie
9 paź 2015 | 13:19
+9
Grosik za długo trzymał piłkę w wielu momentach. Kiepski mecz w jego wykonaniu.
9 paź 2015 | 12:58
+24
Lewandowski niesamowity. Grosicki grał piach i dlatego nie wykończyliśmy Szkotów już w pierwszej połowie. A okazje były. Dobrze że dopisało troche szczęścia w ostatniej chwili. Nawałka nie wiem co chciał osiągnąć, niech sie ogarnia szybko na Irlandie bo to teraz najwazniejszy mecz w jego karierze trenerskiej.
9 paź 2015 | 12:56
+5
Brawo brawo zawsze do końca
9 paź 2015 | 11:44
+17
Lewandowski zaczyna i kończy spotkanie gol w 3 minucie i gol na 3 sek przed zakończeniem meczu :D
9 paź 2015 | 11:21
+14
Najgorszy był Nawałka i jego ustawienie odkrywające bramkę. Szkoda że nie brał przykładu ze Strachana.
9 paź 2015 | 11:15
+3
Nie wiem czy gdzieś niżej tego nie ma, ale moją uwagę zwróciło to, jak od 4:12 Lewy próbuje się uwolnić od Pazdana :D