Video dodane przez: kamyk019 17 paź 2015 | 22:22
-1
Wie ktoś gdzie można znaleźć skrót tego meczu z polskim komentarzem? :)
20 paź 2015 | 17:31
+2
Mimo że Neymara nie lubię to trzeba mu przyznać że w tym meczu zagrał świetnie. Karne ewidentne i nie ma nawet za co się przyczepić. Mam nadzieję, że w tym roku CR7 jedyne karne jakie będzie miał to właśnie takie jak Naymar w tym meczu. Liczę na to jako fan Realu. Gratulacje dla FCB.
19 paź 2015 | 14:18
0
Brawo Barcelona ! Więcej dyscypliny w defensywie i Realowi będzie ciężko
19 paź 2015 | 11:29
-11
Pisalem ze Neymar jest teraz najlepszy na swiecie to mnie jakis gimbus hejtowal.Jak zwykle po czasie okazuje sie kto sie zna
19 paź 2015 | 10:37
-13
haha beka najładniejszego gola meczu nie pokazali w 1 skrócie za to symulacje Neymara ze 100x i jaka pdonieta. Cała Barca po straconym golu RZUCAJA SIE DO WYMUSZENIA KARNYCH I FAULI
+11
krystiano nie umie wymusic karnego bo nie ma takich umiejetnosci debilu Neymara faulowali bo ich kiwal
18 paź 2015 | 14:52
+12
Brawa dla Barcelony a szczególnie dla Neymara!!!
18 paź 2015 | 13:36
+32
Jak zwykle nie ma ostatniej bramki, bo po co ;].
18 paź 2015 | 12:52
+8
04:20 wie ktoś może gdzie on jechał ?
18 paź 2015 | 12:49
-8
To była pewna wygrana Barcelony ale i tak dobrze zagrali ten mecz.
18 paź 2015 | 13:23
+14
wygrana może i pewna ale mecz nie byl tak jednostronny jak może się wydawać .....

(Obrona!)
18 paź 2015 | 12:45
+4
Brawo Barca !!!
18 paź 2015 | 12:25
+17
Starcia Pique z rywalami wyglądały jak pojedynek gołej dupy z batem.
18 paź 2015 | 12:09
-6
Jestem kibicem Barcelony, lecz jest to niesprawiedliwe że jak Ronaldo strzela z karnego to kibice przezywają go Penaldo, ale gdy Neymar strzela z karnych to gadają: "Neymar pięknie jak Ronaldinho *_*" Dajcie sobie spokój z przezywaniem piłkarza który strzeli lub nie trafi z 11 m.
18 paź 2015 | 12:33
+40
Ale Neymar sobie sam wypracował te karne a Ronaldo sie przewraca i macha rękami w polu karnym.
18 paź 2015 | 19:08
+7
Czyli nawet jak macha rękami i sędzia dyktuje rzut karny to go wypracowuje. Dlaczego kłamiesz?
19 paź 2015 | 11:38
+2
haha smieszni jestescie kibice realu tam nie bylo zadnej symulki tylko faule.Chyba zazdroscicie ze Nemar jest 100 razy lepszy od Ronaldo
19 paź 2015 | 10:38
-14
wypracował? do szkoły wróć bo widze że psiać nie potrafisz WYSYMJULOWAŁ nie wypracował
18 paź 2015 | 11:52
+4
"Wartość bramki z rzutu karnego zależy od tego kto strzela i w jakim klubie gra" - kibice Barcelony. Jak koronę strzelców zdobywał pewien zawodnik, pewnego klubu to kibicom Barcy dobrze się to komentowało, ale dziś to Neymar strzelał więc te bramki z karnych to jakość sama w sobie. Prawdą jest, że w tym meczu to brazylijski zawodnik był najlepszy po stronie gospodarzy, ale nie dlatego, że strzelił "piękne bramki", tylko dlatego że zdecydował się na rajdy po których wywalczy karne. Neymar zagrał przeciętny mecz, bo gdyby nie dwa wspomniane gole to Rayo dosłownie zmieżdżyłoby Barcelonę. Takiej Barcelony życzę sobie na El Clasico.
18 paź 2015 | 13:42
+15
Gdyby, gdyby, gdyby.
Gdyby nie Keylor Navas, to obecnie bylibyście w tabeli za totalnie rozbitą przez kontuzje Barceloną.
A do Klasyku jeszcze daleka droga. Być może wróci Messi głodny gry, będzie Iniesta, Vermaelen zmieni któregoś z naszych drewienek na środku obrony... Spokojna twoja.

Ponadto, jeśli Ney zagrał wczoraj "przeciętny" mecz, równocześnie przyczyniając się walnie do strzelenia wszystkich bramek Barcy, to boję się pomyśleć jak będą wyglądały jego dobre mecze.
Takiego Brazylijczyka życzę sobie w klasyku.
18 paź 2015 | 17:19
+6
No właśnie gdyby. I dobrze, że Real ma takiego zawodnika jak Navas, tak jak Barca ma takiego jak Neymar, który wyciągnął ją ze sraczki po pierszej połowie. Jeżeli uważasz, że to co pokazał wczoraj Neymar to szczyt jego umiejętności to współczuję. Jeszcze napisz, że Barca miała wczoraj wspaniałą formację defensywną...
18 paź 2015 | 22:48
+5
Szczyt umiejętności? Nie można tego stwierdzić po jednym meczu, w dodatku z grającym ultraotwarty futbol Rayo. Mimo to, zagrał bardzo dobrze, ba, świetnie. A może inaczej: robił to, co do niego należało - strzelał bramki, kierował linią ataku pod nieobecność Leo. Więc przestań pierdolić, że był przeciętny.
Defensywa jaka była, każdy widział. Jak już wspomniałem, czekam na Vermaelena.
19 paź 2015 | 11:42
+1
/jak Neymar byl przecietny osmieszajac obroncow ze musieli go faulowac to jaki jest Christiano?slaby?bo on ich nie osmiesza i nie wymusza fauli..on po prostu nurkuje i macha rekami:)Jest o wiele gorszy od Neymara a ty sobie gadaj co chcesz.Zjebany ten real i tyle
18 paź 2015 | 11:18
-12
Godny przeciwnik jak na ta przecietna barcelone, wszystko wraca do normy słabym strzelaja 5 ze średniakami przegrywaja
18 paź 2015 | 11:04
-35
Mówicie że Neymarowi ''Lewandowski się włączył'' Po pierwsze Neymar strzelił 2 bramki w tym 2 z karnych,po 2 ta Brazylijska cipka w starciu z Robertem by się przewróciła i popłakała
18 paź 2015 | 10:32