Up the Irons! Trzecie miejsce w lidze. Niezły początek.
brawo WHU
25 paź 2015 | 13:11
0
Chelsea szanuje ale Mou to za dlugo w jednym klubie nie moze byc potrzeba na SB nowego trenera z pomyslem Mou skonczyly sie mysli taktyczna jak rowież glupie powiedzonka...

Nazywa Wengera specjalista w przegrywaniu ale Wenger pokonal Bayerna on w LM remisuje z Ukraincami w lidze na ten moment AW na 1 miejscu JM na 15 albo niech sie wezmie za trenowanie Chelsea i nie robi z mistza kraju posmiewiska albo niech zmieni klub. Moje zdanie.
25 paź 2015 | 13:01
0
10 kolejek i już nie ma co mówic o przypadku, i że nagle wygrają kilkanaście spotkań w lidze... Chelsea jest w ciemnej dupie.
25 paź 2015 | 12:58
0
Mou ma problem, brawo dla WHU ciekawe jak długo bedą mieli dobra psse :)
25 paź 2015 | 11:19
+3
POR QUE XDD
25 paź 2015 | 11:01
0
Hahaha. Dobra, teraz można stwierdzić z całą pewnością że Chelsea nie ma już ani formy, ani tym bardziej farta. Bramki jeśli zdobywają to kompletnie z dupy, nie da się patrzeć na nich. Mourinho takiej kaszanki chyba jeszcze nigdy nie odawlił ze swoją drużyną. Pozdrawiam tych którzy mieli odwage postawić na niebieskich. Mou musi postawić na ligę wbrew wynikom a tu jeszcze czekają wszystkie puchary. Inaczej zaraz poleci na pysk. W zimie trzeba wzmocnić ekipe na krajowe rozgrywki (na LM i tak nikogo nie wystawi bo raczej nie kupi kogoś kto już w tym sezonie w niej nie zagrał) i wycisnąć miejsce promowane pucharami i jakieś trofeum, choćby Capital One.
25 paź 2015 | 10:10
-8
Dajcie mu zbudować drużyne,kto tam jest Młody Zouma i Star Terry,potrzeba kilku wzmocnień i tyle. Pamiętajmy,że w Anglii często się gra i niektórzy zawodnicy też są zmęczeni.
+4
to nie o to chodzi. Piłkarzom jakby odechciało się grac. Musi być jakiś konflikt.
25 paź 2015 | 10:08
+7
O jak bardzo mi z tego powodu wszystko jedno! Brawo WHU!!
25 paź 2015 | 09:06
+10
Ile jeszcze Chelsea musi przegrać, aby skończyła się cierpliwość Abramowicza?

dla tych co nadal uważają że to genialny i zajebisty trener:

pokażcie mi drugiego takiego trenera na najwyższym poziomie rozgrywkowym, który wpierdala do szatni sędziowskiej w przerwie meczu. To jest gorsze niż jakby jakiś wkurwiony i sfrustrowany obywatel wbił się do Belwederu dał w mordę prezydentowi i nasrał na dywan... kadencja polityka trwa parę lat więc zawsze są powody do wkurwienia, ale sędzia zmienia się co mecz - zasady są dla każdej drużyny te same i już bardziej sprawiedliwie być nie może (chyba że by wprowadzili powtórki wideo, ale to by wydłużyło czas decyzji itd)

i druga sprawa, pokażcie mi takiego trenera, który widząc z trybun jak jego drużyna zdobywa wyrównującą bramkę stał by jak jakaś gimbuska która wbrew własnej woli straciła dziewictwo.
Sory za to porównanie ale tak to wyglądało. Ja rozumiem że był obrażony w tym momencie NA CAŁY KURWA ŚWIAT a zwłaszcza na sędziów którzy od lat są w zmowie przeciwko wszystkim drużynom które prowadzi (oczywiście dotyczy to tylko przegranych meczy bo gdy Jose wygrywa, to sędziowie są bęzbłędni) ale jaką trzeba być zapatrzoną na siebie pizdą żeby w takiej sytuacji ręki nie podnieść z radości żeby się nie uśmiechnąć jak twoja drużyna grając w osłabieniu wyrównuje. Jaki to daje sygnał kibicom i samym zawodnikom?

A tak na marginesie to w tym meczu nie widziałem żadnej złej decyzji arbitra i tylko ktoś kompletnie zaślepiony by się upierał przy tym że sędziowanie było złe. Trzeba się cieszyć że jest w BPL technologia goal line i przynajmniej w tej kwestii jest 100% sprawiedliwości bo inaczej by na bank przyznano bramkę dla Chelsea

w tym wszystkim pocieszające dla kibiców Chelsea jest to że wciąż tylko 3 punkty ich dzielą od górnej połowy tabeli ;)
25 paź 2015 | 00:32
-16
Komentarze w stylu Mou wyleci na zbity pysk sa zwyczajnie glupie. Wyleciec moze ale nigdy na zbity pysk, to czlowiek sukcesu, zawsze wyladuje wysoko. W gimnazjum bedac fajny spojrz kiedys ilu z twoich kumpli wyladuje na pysk, moze zlapie cie jakas refleksja. Mou dzisiaj juz cos dokonal w dziedzinie pilka nozna. Popatrz ile razy bledy bral na siebie innymi razy na arbitrow, zrzadzenia losu (wypaczony terminarz?) nigdy na swoich pilkarzy i mimo ze pojawia sie bledy w jego ocenie to czlowiek odpowiedzialny. Dzisiaj odpowiedzia byl sarkastyczny usmiech po kartce Matica ale to nie ostatni usmiech Mou.
Internet jest smutny
25 paź 2015 | 05:09
0
LOL ze smutnego internetu xD

internet się jara (oczywiście poza kibicami Chelsea) bo siwa menda która trenuje londyński klub wreszcie ma za swoje
0
nie czaję o co ci chodzi ziomuś, tych bramek co Młoty strzeliły to by żaden bramkarz nie wyjął

Begovic to bardzo dobry bramkarz
24 paź 2015 | 22:25
+27
Mourinho to zwykły cham! Jak innym trenerom nie idzie to jest PIERWSZY do krytykowania, a gdy on i jego zespół jest na dnie, to wszystko zwala na sędziów. Gdyby miał trochę godności to przyznałby się do winy, przez co nie tylko piłkarze byliby nią obarczeni i odszedłby z klubu, a nie obwiniał wszystkich dookoła i zachował się jak rozkapryszone dziecko.
25 paź 2015 | 00:34
+8
Jako fan Chelsea zgadzam się z tobą :)
24 paź 2015 | 22:14
+12
Mou gdzie nie pójdzie tam powypierdala legendy skłóci drużynę a potem pierdoli że sędziowie to bardzo źli ludzie.Pajac
24 paź 2015 | 21:57
+5
Chelsea potrzebuje nowego bramkarza albo nowego trenera
24 paź 2015 | 21:49
+6
W poprzednim sezonie West Ham też był po 10 kolejkach wysoko na 5 miejscu nie dziwi mnie więc ich wysoka pozycja teraz, bardziej ciekawy jestem jak to będzie wyglądać na koniec sezonu :)
24 paź 2015 | 21:38
+11
Dlaczego do chuja każdy jedzie po Chelsea, jak to west ham ma poprostu świetny sezon, niszczą narazie wszystkie mocne drużyny. WEST HAM.
25 paź 2015 | 11:03
+1
Oraz naprawe potrzebowali wreszcie dobrego występu u siebie bo City, Arsenal, Liverpool i Crystal ograli na wyjazdach ;) A u siebie mieli 1 zwyciestwo na 4 mecze. Jeszcze tylko zobaczymy czy 5 grudnia dadzą rade United na Old Trafford :D
25 paź 2015 | 14:57
+1
Racja.
24 paź 2015 | 20:54
+9
To może być koniec Portugalczyka w Chelsea... Londyńczycy jak za dawnych lat zajmują 15. miejsce w tabeli.
24 paź 2015 | 21:14
-7
baaaardzo dawnych 30 lat to szmat czasu ;]
24 paź 2015 | 20:42
+12
WOW! Skrót w której w końcu nie brakuje ostatniej bramki! Sukces!
+3
oj chyba fakt najwyższy czas na mały remoncik w Chelsea,bo sama nazwa klubu i nazwisko Murinho mogą w tym sezonie nie wystarczyć nawet na el. LM.
24 paź 2015 | 20:29
+14
Ogromne brawa dla Młotów !!! Oby tak dalej.
+5
Kiedy ludzie wbiją sobie do głów, że Mourinho to słabiutki trenerzyna?

+15
Dawno nikt Cię w dupę nie kopną grubasie.
Jest kurwa cienki i chuj.
Swoim charakterkiem potrafi rozjebać najlepsze drużyny.
Oprócz chamstwa mógłby obecnie coś więcej pokazać.
Na pocieszenie pozostaje mu lodzik od Ciebie.
24 paź 2015 | 23:37
-9
Człowieku skończ się kompromitować. Jose jest taki jaki jest ale w swoim zawodzie wygrał wiele. Nie wiem czy jest najlepszy na świecie w swoim fachu, ale na pewno jest jednym z najlepszych.
25 paź 2015 | 00:11
-14
morda pierdolony kebabie nie bedzie mi tu sie ciapaty zle wypowiadal o osobie ktorej nie jest godny butow czyscic
+3
Hehe. Moja stara Cię pozdrawia. Mówi ze takiego mikrona pewnie na próżno szukać. A ja jej tlumacze i bronie Cię grubasie, ze niedorozwinięci tak maja.
+5
Chelsea chce chyba koniecznie wrocic do czasow z przed czasow Romka, kiedy to byli tylko solidnym sredniakiem majacym co jakis tam czas pojedyncze wyskoki. Nie no ale serio miec takich pilkarzy i osiagac takie slabe wyniki... Przed sezonem kazdy typowal ich jako glownych faworytow do majstra, a patrzac na to jak graja i jakie wyniki osiagaja, to w tym sezonie moga miec nawet problem by znalezc sie w top 4. Ciekawe ile wytrzyma cierpliwosc Romka.
24 paź 2015 | 19:43
+14
Jose "Smashed" Mourinho... Czy jakoś tak...
24 paź 2015 | 19:32
+6
No No, West Ham kosi topowe teamy (bo Chelsea to jednak topowa drużyna? co nie? czy nie? bo już nie wiem sam, 15 msc-e w tabeli hmmm :D) wracając... Arsenal powieźli, City powieźli, teraz CFC.. czyżby nowa siła w BPL? czyżby koniec bycia średniakiem? a może pozostali wyrównali do przeciętności? Tak czy siak GGWHU! :)
24 paź 2015 | 19:17
+17
Chelsea w tym sezonie porażka
0
Jezu, jak patrze na te komentarze, to płakać się chcę. Co się porobiło z tą stroną? kiedyś było zajebiście i miło, a teraz nawbijało tutaj 'MEGA WIELKICH FANÓW", którzy reprezentują beznadziejny poziom.
24 paź 2015 | 18:53
-6
PORAŻKA ZNOWU CO SIE STAŁO BRAMKA ZA BRAMKĄ POWINNA BYĆ CHELSEA MA CIE SIE STARAĆ O WIELE WIELE LEPIEJJJ.\
24 paź 2015 | 18:46