teraz nie kupuje sie sedziow. tylko tych co ich rozstawiaja... wg tego ktory czyim jest kibicem.
Brak słów.Cabral dostał druga żółta bo Ramos szmaciarz tak chciał. Wielki CR sie cieszy tylko ze swoich bramek, taki z niego zajebisty kolega z drużyny. I nie rozumiem dlaczego FIFA nie prowadzi jeszcze śledztwa w sprawie tych przekupniakow. To juz dawno stali sie 'Kurewsccy'
Ty o tym meczu? Zerknij na 1:24 i 5:25 skrótu i zobacz, czy CR7 się nie cieszy.
A na jakiej podstawie nazywasz ich "przekupniakami"? Masz jakieś dowody, że działacz RM kogoś chciał przekupić? Powiadom hiszpańską prokuraturę jeśli tak, wszyscy się ucieszą.
26 paź 2015 | 19:36
-9
gościu tak bronisz tych pseudo piłkarzy a ile meczów w tym sezonie obejrzałeś? spójrz na ile bramek kolegów pani Ronalda się cieszy. i na jakiej podstawie? na takiej że wystarczy że Ramos pokaże sędziemu że zawodnik powinien dostać żółta, na takiej że pani Ronalda się wywróci, rozłoży ręce, i sędzie gwizda faul. jeszcze dobrze że Mourinho ich nie trenuje bo pewnie nawet tyle, dla niego by było za mało.
27 paź 2015 | 11:09
+6
Chłopie, tak bełkoczesz, że ciężko zrozumieć twój wpis.
Postaram się odnieść, jednak w razie gdybym coś przeoczył to dopytuj. 1.Obejrzałem wszystkie ich mecze. Jeśli nazywasz piłkarzy Realu Madryt, zdobywców Ligi Mistrzów sprzed ostatniego sezonu "pseudopiłkarzami", to jestem ciekawy, czym zajmujesz się w życiu i co osiągnąłeś. Oni co roku liczą się w walce o wszystkie tytuły, prowadzą w lidze, grają w reprezentacjach swoich krajów. A Ty? Pochwal się. 2.Co do cieszenia się CR7 - komentujesz ten skrót, nie poprzednie mecze czy sezon. Jeśli CR7 od dziś do końca kariery będzie się cieszył z bramek kolegów, to wciąż będziesz wspominał, że nie cieszył się po bramce Arbolei? 3. Ramos pokazał, że jego zdaniem powinna być za to kartka. No i? Wielu piłkarzy tak robi. Należała się, to sędzia pokazał. Drugiej części zdania wybacz, ale nie rozumiem.
25 paź 2015 | 22:49
+4
26 paź 2015 | 14:58
0
Żółta kartka dla kępy trawy i ewidentny karny! Sędzia się zagapił :)
26 paź 2015 | 19:46
-4
krookz obejrzyj sobie ten link wstawiony przez miłego kolegę, może takie coś uświadomi Ci że to pseudo piłkarz.
27 paź 2015 | 09:25
+3
Możesz jaśniej? Z chęcią poznam tezę twojej wypowiedzi.
25 paź 2015 | 12:57
-6
Sędzia bardzo ,,wporządku" widać że nie gra dla jednej strony. ,, Ewidentna'' żółta za użycie słów wobec sędziego po faulu kolegi i w konsekwencji czerwona. Gratuluje sprzedawania meczu w najwyższej lidze hiszpańskiej.
-13
Gdyby sędzia kolejny raz nie gwizdał na korzyść Realu to Celta wyciągnęłaby ten wynik przynajmniej na remis. Najbardziej irytowała postawa Ronaldo, który tylko się wywracał i machał rękoma i jeszcze te oznaki egoizmu wobec strzelonych bramek kolegów dopełnia obrazu frustracji Crisa.
25 paź 2015 | 10:53
+16
Cudowna bramka Nolito. Gdyby nie czerwo mogliby próbować urwać punkty, ale Real zrobił swoje na początku spotkania, tego im nie można odmówić.
25 paź 2015 | 09:20
+11
Jakby nie ta czerwona kartka to mogli by powalczyć po więcej ..
Nolito,bramka kolejki :D
25 paź 2015 | 08:41
-3
ten komentator jest tak niedojebany ze nie mozna go sluchać. Japierdole co on mi na nerwy idzie
+7
Zgadzam sie z Tobą, z tym że mnie to raczej bawi. Gościu sie drze jakby własnie zycie oddawał ;d
25 paź 2015 | 12:27
-5
Amerykanin, tam tak komentują.
25 paź 2015 | 07:42
-9

o co tu chodzi?Celta gra w osłabieniu ,a ostatnie 20 minut to dominacja Celty ,postawienie autobusu przez Real i oblężenie bramki Navasa przez Celte!!!Pilkarz meczu Navas,a nie trzeba byc jakims wybitnym specjalista żeby wskazać najgorszego pilkarza Realu w tym meczu:Ronaldo.Strzelil bramke ale tak przez całe spotkanie kompletnie niewidoczny,no chyba ze przy wywrotkach i wymachiwaniu rękoma!!!Benitez powoli robi to z Realem co Mourinho z Chelsea(chodzi mi o tamten sezon),czyli stawianie autobusu przed bramka .Jeszcze trochę to Real zapracuje sobie na to ze będą na tej stronie obrazki i filmiki z "autobusem" Realu.
25 paź 2015 | 06:27