3 Spalonych 2

Video dodane przez: totil 25 paź 2015 | 19:51
26 paź 2015 | 22:55
+3
L. Suárez ależ to jest rasowy kocur...mistrz....Messi może spokojnie wracać do zdrowia !
+11
El Pistolero :D. Suarez bardzo pewnie wykorzystał to co miał. Eibar postawił mimo wszystko dosyć ciężkie warunki Barcelonie, nie wyłożył się i czekał na klęskę. Dobre spotkanie.
+18
Suarez jedna z najlepszych 9 na Świecie! Obok Lewego!
26 paź 2015 | 11:17
-8
A w Liverpoolu miał 7 :P
26 paź 2015 | 18:07
+11
Tu nie o numer chodzi . Kiepski ten żart albo niewiedza.
26 paź 2015 | 09:53
+32
W dziwnym momencie sędzia skończył to spotkanie, kiedy była akcja w polu karnym i Barca przy piłce.
26 paź 2015 | 09:32
-16
Dajcie grubym drukiem mecz Barcelony,bo miała takiego mocnego rywala że to konieczne :)
26 paź 2015 | 10:52
+15
Otwórz sobie stronę główną meczyki.pl i zescrolluj na sam dół. Patrz się w nią potem tak długo aż zrozumiesz, czemu KAŻDY mecz Barcy jest tutaj wyróżniany.
26 paź 2015 | 08:46
+8
Suarez jest kozak
26 paź 2015 | 08:41
-1
W hiszpańskiej lidze tyle pada bramek bo zespoły są jakoś mniej strategicznie prowadzone. Ja wiem, że może to zabija futbol ale Eibar po strzeleniu bramki powinien postawić autobus a nie grać w otwartą grę z Barceloną.
26 paź 2015 | 08:40
-1
Co tu dużo mówić, Suarez 10/10. A na podium La Liga już wszystko po staremu ;)
26 paź 2015 | 07:35
25 paź 2015 | 23:18
-84
Druga bramka ze spalonego.Wszyscy ciagna Barcelone za uszy na mistrza.
25 paź 2015 | 22:35
-76
Dwie bramki ze spalonego nie mam pytan !
26 paź 2015 | 03:48
+25
Gdzie te 2 spalone ? Mózg ci wyżarło ? 1 minimalny może i był ale jak u was nurkują płaczki i Crisu strzela brammki z karnych badz takze ze spalonych to jest dobrze ?
26 paź 2015 | 10:30
+1
nie ma sie co oszukiwać pierwsza bramka ewidenty spalony a ta druga sytuacja to "legalna bramka" bez spalonego
26 paź 2015 | 13:33
-6
Mmb ma rację, pierwsza i trzecia bramka dla Barcy padła ze spalonego - przy pierwszej Sandro był na pozycji spalonej, przy drugiej Suarez. Nie ma się co oszukiwać, liniowy zawalił.
+6
Suarez piękny mecz, godnie zastępuje Messiego podczas jego nieobecności. Szkoda, że nie ma sytuacji z Masche, bo meczu nie oglądałem.
25 paź 2015 | 21:45
-45
Ale kibice Barcelony mają wyżarte mózgi. Jak ich klubowi nie idzie, to wszyscy na około winny, a już najbardziej Perez i jego szajka. Zero obiektywizmu, klapki na oczach i pierdolenie swoich spiskowych teorii. Najbardziej bawi mnie to, że najgłośniej pierdolą dzieciaki co gówno jeszcze wiedzą, a szczekają najwięcej.
25 paź 2015 | 22:30
-20
nic nie zrobisz :) można tylko z tego wyć ... oni by byli zadowoleni jakby strzelili dziś 13 bramek i awansowali na fotel lidera a tak to nie mogą przeboleć że Real tam zostaje :)
25 paź 2015 | 22:43
+21
Odsyłam do wniosku pewnego arbitra liniowego o naciskach ws sedziowania pod Real kosztem Barcy. To też teoria spiskowa? Wczorajszy rozjemca meczu Realu z Celta był bezstronny? Na kilometr śmierdzi faworyzowaniem Królewskich. Pora przerwać ten łańcuszek przekupstwa.
25 paź 2015 | 23:05
-15
I ty wielki wojowniku tego dokonasz? Na razie jesteś odpowiedzialny co najwyżej za swoją prawą rękę, więc daruj sobie te dyrdymały.
26 paź 2015 | 06:15
+11
A Ty co taki uruchomiony, wiem, że ciężko słucha się prawdy.
26 paź 2015 | 08:59
-11
Ciężko mi się czyta takie głupoty wypisywane przez dzieciaczków.
25 paź 2015 | 21:42
+5
A o komentatorze Eleven nikt nie napisze heh, że go zacytuję:"To jego 75 mecz, w tym 59 zwycięstw, 6 remisów i 5 porażek". Albo on nie umie liczyć ,albo ja.
+7
suarez brawo 3 piękne dosyć bramki hat trick wow Luis jak narazie dobrze sobie w Barcy radzi ale lepszy w barcelonie neymar powoli jak drugi messi hehhe
25 paź 2015 | 21:28
+6
za co masherano dostał czerwoną
25 paź 2015 | 21:23
+16
Dobrze, że obyło się bez kontuzji. Poziom sędziowania w tej lidze jest żenujący!
+27
Po dzisiejszym meczu serio zaczynam myslec czy sezon nie jest ustawiony pod Real...
Brawo Suarez za mecz, Neymar znowu asystuje. Jedynie wkurza poziom sedziowania w tej lidze...
25 paź 2015 | 21:05
+16
Ostatnio Neymar, teraz Suarez wziął na siebie odpowiedzialnośc za wynik.
25 paź 2015 | 21:01
+11
Myślałem że czasy Caudillo Franco minęły bezpowrotnie ale nic bardziej mylnego. Tym razem w rolę dyktatura bardzo zręcznie wciela się Perez. Wszystkie sznurki pociągane są z gabinetu Prezesa. Czas przerwać ten destrukcyjny proceder i w końcu wziaźć pod lupę działalność Pereza, bo jak dotąd Blaugrana non stop jest napastowana i ciągnęta po sądach,a przestępcza działalność Fiorentino jest tuszowana na każdym kroku. Mam nadzieję, że sprawiedliwość któregoś dnia dosięgnie despotę z Madrytu.
25 paź 2015 | 21:32