Długi skrót:
Video dodane przez: totil 31 paź 2015 | 14:05
3 lis 2015 | 15:22
-2
Cieszy mnie że Liverpool wygrywa z drużynami z drugiej połowy tabeli bo tak właśnie walczy się o TOP4 :D
2 lis 2015 | 21:36
-9
Coutinho pojechał brawo dobry grajek widział bym go u nas w Barcy... Gratulacje dla LFC !
-1
Mourinho powinien odejsc , teraz to wylacznie tylko ten klub psuje .
1 lis 2015 | 21:36
+3
Chelsea to największe rozczarowanie w piłkarskim świecie bo jak mistrz najlepszej ligi na świecie może tak grać!?Choć jestem kibicem ManUtd to szczerze wierzę w to że Chelsea się odbuduje ale to już bez Mourinho bo widać gołym okiem że nie ma żadnej recepty na sukces.Wielkie uznanie dla Jurgena Kloppa który dopiero co zaczął pracę a już powoli widać efekty jego warsztatu i myślę że w następnym sezonie Liverpool będzie mocniejszy i jeszcze bardziej skuteczny.
1 lis 2015 | 20:09
+7
bez watpienia Liverpool o wiele lepszy, w ich grze widac chec gry w pilke w przeciwienstwie do panow z chelsea..i fizezje ;]
-1
Jak spojrzałem na tych trenerów, przypomniał mi się dwumecz Borussia Dortmund vs. Real Madrid.
Klątwa Kloppa staje się koszmarem Mourinho. Kto wie, może Klopp sprowadzi Roberta z Bayernu.
No i kolejny raz stwierdzam, że wyjątkowo często w Premiership dochodzi do zwycięstw gości.
1 lis 2015 | 10:26
+6
No i teraz każdemu strach będzie grać przeciwko Live ;d Chelsea wbiła tą bramke a potem nie pokazała NIC. Liverpool z inicjatywą, grają pięknie zmotywowani. Wszystko zaczyna działać i się uzupełniać. Clyne i Moreno są bezcenni.
1 lis 2015 | 10:06
+13
Kiedy wyjebią tego buca z Chelsea?
Sorry kibice Chelsea - ten bałwan zawsze przyjeżdza na gotowe, kiedy Prezes sypnie kasą i piłkarzom chce się grać to dlatego ta szuja sukcesy odnosiła, a jak najpierw oczekuje wyników by potem sypnąć kasą to nie umie z dobrej druzyn y zrobić nic, PROSZĘ SPOÓJRZCIE PRAWDZIE W OCZY! Przestańcie bronić tego piłkarskiego chama!
1 lis 2015 | 16:43
+1
Do Porto też przyszedł na gotowe? :0
1 lis 2015 | 08:10
+6
Mam nadzieję że nadchodzi czas Liverpoolu w lidze angielskiej,zawsze było przykro patrzeć jak z tej potęgi z 2005 roku coś ubywa a wiadomo że w poprzednich latach grali przeciętnie,liczę że znów zobaczymy The Reds na szczycie :)
1 lis 2015 | 08:02
+7
Klop Liverpoolu 3 remisy 2 zwycięstwa 0 porażek przypadek ??? Nie sądzę Klop pięknie rozkręca liverpool
1 lis 2015 | 00:58
+11
31 paź 2015 | 22:00
-2
W końcu nasza gra zaczyna wyglądać. Już nie chodzi o wygraną bo akurat Chelsea w tym momencie nie jest drużyną, którą ciężko jest pokonać. Nie spodziewałem się aż tak szybkiego progresu LFC.
Super!
31 paź 2015 | 23:15
+11
A na jakiej pozycji grałeś, bo nie zauważyłem.
+7
hahahahahha Murinho adios !!!!!!!!!!!!! brawo The Reds !!!!!
31 paź 2015 | 21:37
+24
To jest to za czym kazdy musiał tęsknić! Jurgen Klopp żyjący razem ze swoimi zawodnikami. Niemiecki trener jest niesamowity, uwielbiam jego osobę i pracę którą wykonywał w BVB a teraz w LVP. Po 3-ciej bramce widać ten niesamowity skok radości, ten facet jest genialny!! Życzę wiele sukcesów dla "The Normal One" :3

+1
dziwie się niektórym komentarzom..Murinho to Murinho tamto,do chuja pana on jakby nie było po tym boisku nie biega a nie prostrzym byłoby stwierdzenie,że przydałoby się wkońcu lekko odświerzyc ten garniturek Chelsea...
+2
Tak, Mou szydził z innych, teraz sam jest w opałach. Ja jednak go lubię i dla mnie piłka nożna była by nudniejsza bez niego. Liczę że podniesie się z kolan wraz z całą CFC chociaż by dla poziomu PL.
Możecie teraz dawać minusy, no dalej ;)
+2
Bardzo dobrze gadasz , ja też trzymam kciuki za Jose aby przetrzymał kryzys i wrócił do walki o najwyższe cele :)
31 paź 2015 | 19:16
+7
Ja pierdole... Nie tylko jest sam James... Coutinho też nie umie strzelać normalnych bramek... Co oni obaj robią to nie mam pytań! :D Brawo Live! BRAWO KLOPP!!
1 lis 2015 | 06:29
+1
No takie bramki zaczął juz strzelac w drugiej polowie poprzedniego sezonu. A w fifie 16 ma tylko 74 strzalu(powinien miec 82min.bo taki Kroos ma 81,oglądając mecze Kroosa to widac ze moze huknąc ale bramek nie zdobyla, tylko rozgrywa pilke). No to ludzie tworzacy fife gdzie są wasze mózgi?? Bo o systemie obrony to nic nie mowie!! Totalna masakra!! A poziom bronienia, to no comment!!
+6
bramki Philippe Coutinho jedna lepsza od drugiej :)
31 paź 2015 | 18:15
+19
Świetnie! Świetnie! Mam nadzieję że Klopp namiesza z Liverpoolem :)
31 paź 2015 | 18:12
+7
Coutinho BRAWO TY ; )
31 paź 2015 | 18:01
+7
Chelsea w obronie gra fatalnie. Środek obrony nie istnieje. Mourinho powinien pomyśleć nad zmianą w środku defensywy.
31 paź 2015 | 18:35
+9
Mourinho powinien pomyśleć nad dymisją. ;)
31 paź 2015 | 17:59
+5
Oby Liverpool był w pierwszej 4, bo brakuje ich w UCL.
31 paź 2015 | 17:46
+9
Coutinho dziku ty jeden!!! :)
Wiecej takich bramek!! Tego nam potrzeba!!
YNWA!!
31 paź 2015 | 17:38
-4
Nie pamietacie zeszlego sezonu Chelsea tak!!!! Kiedy Mourinho wygrywal to bylo wszystko ok a teraz takie hejty na niego , ta sama sytuacja co z klopem.........
31 paź 2015 | 18:36
+13
Wiesz dlaczego hejty na niego lecą? Dlatego, że jak innym trenerom nie szło to ich obrażał, śmiał się z innych jak mówili, że sędziowie źle sędziują, a on robi dokładnie to samo w tym sezonie, zachowuje się jak rozkapryszone dziecko, powinien się podać do dymisji, ale jak widać honoru nie ma.