Video dodane przez: kamyk019 3 lis 2015 | 21:24
{{votes_count}}
Gratulacje do montującego ten skrót. Takich powinno być jak najwięcej - dobra jakość obrazu i świetnie zmontowany dźwięk, komentarze nie ucinają się nagle.
4 lis 2015 | 23:55
+6
Ciesze sie ze Benitez zaczal stawiac na takich ludzi jak Casemiro, Jese czy Vazqueza. Moze nie sa to tacy zawodnicy jak James, Bale czy Benzema, ale trzeba przyznac ze bardzo dobrze sobue radza. Casemiro ograny w Porto wiec radzi sobie chlopak. Troszke niewidoczny Ronaldo, ale mam nadzieje ze szybko sie pozbiera i znacznie znow strzelac tak jak strzelal, bo bedzie potrzebny druzynie w wyzszej fazie ligi mistrzow.
Najbardziej zadowolony jestem z Defensywy poniewaz od poczatku sezonu pokazuja sie z bardzo dobrej strony. Prawde mowiac bramke w tym sezonie Realowi jest strzelic bardzo ciezko, a Keylor? bardzo dobry bramkarz nie spodziewalem sie, ze tak godnie zastapi Ikera.
4 lis 2015 | 23:27
+8
Srają sie do Ronaldo a nawet nie pamiętaja ze to on zdobyl zlotą piłke ostatnie 2 razy ze to on strzelil najwiecek bramek w jedej edycji ligi mistrzow w histori i ze prawie co rok strzela najwiecej bramek w lidze. Jakos nikt nie wypomina sezonu 13/14 gdzie Barcelona odpadla w pofinale z Atletico a real zniszczyl Bayern 5-0. Wtedy Messi gra gowno a nie pilkno nozną. Sorry taka prawa
4 lis 2015 | 23:51
0
Nie mozna powiedziec, ze Messi gral gowno, bo mimo wszystko Messi czy Ronaldo bez formy to i tak klasa swiatowa a Ci dwaj bez formy sa tylko przez chwile.
4 lis 2015 | 22:33
+11
szkoda lepiej grającego PSG, tak uczciwie.
4 lis 2015 | 19:54
+8
Mam nadzieję, że nigdy nie sprzedadzą Varane'a. Keylor na poziomie. Po za tym, po przyjsciu Beniteza chyba mało kto się spodziewał fajerwerków?

PS. w ostatnich meczach gra Casemiro mi sie zaczyna podobac.
4 lis 2015 | 19:26
+5
Yea tak jest !!! Oby tak dalej :)
4 lis 2015 | 18:28
+16
Cristiano Ronaldo: lata gry: 2009-obecnie, 325 bramek/312 meczów / Trzecia lokata (jedna bramka mniej za Neymarem) strzelców PD. Złote piłki, złote buty, 3 razy najlepszy strzelec PD, strzelił więcej goli w 6 lat niż raul w 16.
Raul: lata gry: 1994-2010, 323 bramek/741 meczów

Wy i tak wszyscy napiszecie, że Ronaldo to chuj i cienias. Że strzela słabym. Że to nie najlepszy gracz Realu etc. Jak strzelał dużo to było pierdolenie, że to z karnych, a czego nie z wolnych itp. Jak trochę zwolnił to pierdolicie, że nie umie strzelać, że jest słaby...
Napiszę jedno: ssijcie kutasa i to swojego, bo póki co statystyki nie potwierdzają waszych farmazonów. I takie brednie piszą "kibice" Realu. Chuj wam w łeb. A "kibice" Barcy: zajmijcie się Messim, bo obecnie to już całkiem mu chujowo idzie strzelanie bramek.

Nie pozdrawiam was załgani hipokryci.
4 lis 2015 | 19:12
+4
Ronaldo jest W TYM sezonie megachujowy. W Madrycie obecnie lepsi są od niego Modrić, James, Benzema (mimo że chwilowo kontuzjowani). Koleś w niecały rok zatracił niemal wszystkie swoje atuty: rzutów wolnych brak, udane dryblingi można policzyć na palcach jednej ręki, zaangażowanie w pressingu było wczoraj świetnie widać, kiedy Kroos dosłownie 2 metry od pięknego zapierdalał za piłką, a ten po prostu stał z wkurwioną miną. Bronią go tylko bramki - liczby, suche statystyki. Od dobrych dwóch lat jego udział w kreowaniu akcji zespołu jest znikomy (jeśli nie żaden). I nie zmienisz tego napierdalając jego osiągnięciami.

Przejrzyj na oczy, nie naśladuj tych ślepców z UEFA, którzy przy nominowaniu kandydatów do zdobycia złotego balona pominęli waszego Modricia.

Aha, pojazdy w kierunku Messiego mógłbyś sobie darować, ja rozumiem 'ala Madrid', ale wycieranie sobie mordy zawodnikiem, który jest obecnie kontuzjowany, to już poziom brodzikowy.
4 lis 2015 | 19:53
+9
"Koleś w niecały rok zatracił niemal wszystkie swoje atuty: rzutów wolnych brak" - taa, bo Ronaldo połowę bramek rok temu zdobył z wolnych. Ty chyba nie oglądałeś PD rok temu.

Bo Messi jest kontuzjowany. Jak Ronaldo siedział na ławie to się wszyscy do niego przypierdalali, ale na Messiego nic napisać nie można. Nie moża i chuj, bo to Messi. Z całą Barceloną jest tak samo. I tak: jestem złośliwy, bo mnie wkurwia pisanie takich bzdur.

"Jego udział w kreowaniu akcji (...) jest znikomy" - świadczą pewnie o tym może zerowe wartości asyst? Ty się zastanów co piszesz. A nawet jeśli nie kreuje akcji, to co z tego skoro strzela bramki jak pojebany? Napastnik jest od strzelania i znalezienia się we właściwym miejscu i we właściwym czasie.

A statystyki go bronią i bez względu na to co sobie napiszecie i wymyślicie to tego nie zmienicie. Tego, że strzelił 8 bramek w PD też nie zmienicie. I to was kurwa boli.
4 lis 2015 | 20:47
+6
Hę? Kiedy ostatnio Ronaldo siedział na ławie?
Nie mam za bardzo ochoty się powtarzać.
Do wczorajszego meczu myślałem po prostu, że komentarze na rm.pl w stosunku do CR7 są grubo przesadzone, ale po obejrzeniu spotkania... coż, jaki jest koń - każdy widzi. Ty widziałeś wspaniałego Ronaldo, ja widziałem jego najgorszą możliwą wersję.

Hehe, jak dla mnie mógł już strzelić nawet i 80 bramek - ważne, że siedział cichutko na Calderon, w Gijón o Maladze nie wspominając ;-)
4 lis 2015 | 20:57
+9
Rok temu? Nie o tym przypadkiem pisałeś?
I gdzie ja niby twierdzę, że jego wczorajszy mecz był wspaniały?
Napisałem tylko, że wszyscy go mieszają z błotem za jeden niezbyt udany występ.
Trzeba czytać ze ZROZUMIENIEM.
4 lis 2015 | 21:14
+5
Myślałem, że to żart. To porównywanie jednorazowego siedzenia na ławce, do 2 miesięcznej kontuzji.
Ja jestem człowiek prosty: jeśli, po ekstrachujowym meczu Ronaldo piszesz, że jest on najlepszym graczem Realu, to dla mnie coś jest zdecydowanie nie halo.
Espanyol - 5. Calderon, Malaga, Gijón - 0.
To by było na tyle.

4 lis 2015 | 21:45
+10
"jeśli, po ekstrachujowym meczu Ronaldo piszesz, że jest on najlepszym graczem Realu" - Ostatni raz się powtarzam pisząc o czytaniu ze zrozumieniem. Tu masz testy, jak nie potrafisz czytać: http://www.superkid.pl/czytanki-i-cwiczenia
A Messi to mnie gówno obchodzi tak naprawdę, bo nie grał w meczu z PSG. Gówno mnie też obchodzi kontuzja Messiego, bo to problem jego samego i Barcelony, a nie Ronaldo czy Realu.
5 lis 2015 | 09:04
+1
" Wy i tak wszyscy napiszecie, że Ronaldo to chuj i cienias. Że strzela słabym. Że to nie najlepszy gracz Realu etc."

Tak, Ronaldo to nie jest najlepsy gracz Realu. Już od dawna. Deal with it
5 lis 2015 | 17:19
+11
Powtarzasz się niepotrzebnie. I tak nic ci to nie da.
5 lis 2015 | 17:30
+4
Jak nie dociera, to i powtórzyć trzeba.
4 lis 2015 | 19:57
-5
Popieram w 100 % ... teraz odsyłają Ronaldo z kwitkiem a jak strzeli kilka bramek to znów orgazm na maxa ... chociaż jeden mądry człowiek tutaj .. Pozdrawiam ;)
+5
Mi się taktyka Beniteza narazie podoba, daje dużo szans na grę, każdy piłkarz gra, daje odpoczywać, Carlo zajeżdzał piłkarzy, np. Kroosa. Real w tym sezonie jak na razie po 4 kolejkach jako jedyny klub w LM bez straty gola, 24 bramki w lidze, najwięcej strzelonych i najmniej straconych bo tylko 4 po 10 kolejkach. W tamtym sezonie Real stracił w samej lidze ponad 30. To bardzo dużo, jak na taki zespół, wkońcu mało tracimy bramek, a zawsze chciałem żeby Real mało tracił, denerwowało mnie to zawsze że tyle bramek potrafiliśmy sobie wcisnąć. Ten mecz co prawda nie wyszedł, bo top PSG cisneło, grało lepiej, ale nie ważne 3 pkt. są w Madrycie.
4 lis 2015 | 15:45
+2
Real miał wiele szczęścia, ale ostatecznie zwyciężyli. Gdyby PSG potrafiło wykorzystać wszystkie nadarzające się okazje to wynik byłby zupełnie inny. Gratulacje dla Realu.
-2
W tym meczu drużyna Realu Madryt miała ogromne szczęście. Jednak w Paryżu było wręcz przeciwnie i tam należało im się zwycięstwo, więc 1 miejsce w grupie jest jak najbardziej zasłużone.
+38
Widzę, że wszyscy plują na Beniteza i Ronaldo, a zwróćcie uwagę, że sezon już trochę trwa, a Benitez:
a) lideruje w La Liga
b) najwięcej strzelonych bramek (24)
c) najmniej straconych bramek (4)
d) najszybciej zakwalifikował się do 1/8 finałów bez straty gola w fazie grupowej
e) wg mnie dał uczciwie szanse wielu zmiennikom (troche też to wymuszone przez kontuzje), co sprawia, że Real jest o wiele lepiej przygotowany na cały sezon walki na wszystkich frontach. Na każdej pozycji był sprawdzany zmiennik (nawet bramkarz), a mimo to nic nie przegrali. Navas pobił wczoraj rekord minut bez straty gola w LM. Litości - grubasek nie trenuje Realu nawet ćwierć sezonu jeszcze, a on już bije rekordy.

Zarzut o pasywną i defensywną grę? Dołączę do Was w krytyce Beniteza jeżeli nie będze rezultatów, bo narazie te go jednak bronią.
Co do CR7 to niestety barcałebki mają pożywkę, bo jest on niestety ofiarą Beniteza. Ciągle zmienia mu pozycje i role. Poza tym oczywistym jest, że ma trudniej przy defensywnym ustawieniu. Kto ogląda, ten widzi, że CR narazie miesza dobre zagrania z fatalnymi. Na pewno nie zasługuje jeszcze na krytykę. Za to, co zrobił dla RM powinniśmy zamknąć jadaczki i dać mu więcej czasu na dostosowanie się do taktyki Beniteza. Pamiętajce co mówił SAF i Zidane - "Christiano jest najlepszy, bo wkomponuje się w każdy zespół świata, a Messi nadaje się tylko do Barcelony".
HM!
4 lis 2015 | 11:27
+1
Masz rację ale większość ludzi to idioci i nie chcą tego zrozumieć albo po prostu nie potrafią.
Dla nich liczy się hejt i denerwowanie ludzi.

Szacun dla tych co potrafią być obiektywni !!!

4 lis 2015 | 12:16
+11
Cristiano nie zasługuje na krytykę bo co? Kiedy on ostatnio zagrał genialnie z silniejszym rywalem niż Granada? Nazywa siebie najlepszym to niech pokazuje to na boisku. Fajnie, ja tez doceniam wszystkie jego bramki dla naszego zespołu, ale on nie jest żadną "ofiarą Beniteza" - to juz nie jest ten sam Ronaldo, jak na razie to on więcej upada i macha rękami niż gra. Osobiście chciałbym zobaczyć kilka spotkan bez CR.
4 lis 2015 | 12:56
+1
To ze wyniki bronia Beniteza i Ronado jest Twoim zdaniem lepszy niż Messi można było ująć w dwóch zdaniach.Z jednej strony bronisz Beniteza i jego taktyki a z drugiej zarzucasz mu że psuje Ronaldo...Nie ogladam Realu ale jakos nie mam pewności czy Benitez na pewno mu tak ciagle zmienia pozycje na boisku to byloby bez sensu.Skoro jest najlepszy to powinien użyć umiejetnosci no chyba ze Benitez go na lawke posadzi jak zacznie grac dobrze
4 lis 2015 | 16:38
+2
Człowieku... pomyśl. Zidane powiedział tak o CR, bo jego Lkariera była związana z realem a nie Barceloną. To normalne że w Madrycie tak się o nim mówi. W Barcelonie inni byli gracze będą mówić, że Messi jest najlepszy. Trochę obiektywizmu. A co do taktyki zgodzę się z tobą, jest bardzo skuteczna, ale przeciwko mocnym drużyną, takim jak Bayern, Barca itd. Real może nie mieć tyle szczęścia i Rafa będzie musiał użyć z większym naciskiem siłę ofensywną. VEB
4 lis 2015 | 16:48
+3
'Pamiętajce co mówił SAF i Zidane' Ale co mamy pamiętać co ktoś tam powiedział.. Każdy widzi co sie dzieje na boisku.. i wszyscy obiektywni widzą że Ronaldo na dzień dzisiejszy nie jest nawet najlepszym graczem Realu ;)
4 lis 2015 | 18:58
0
Każdy ma lepszy lub gorszy sezon. Ronaldo do tej pory miał tylko lepsze. Ja już w jego 2gim czy 3cim sezonie na Santiago B. powiedziałem sobie, że za to, co robi ten facet, dałbym mu olbrzymi kredyt zaufania. Niech mu się przytrafi teraz słabszy sezon, i tak bym na niego stawiał. Chłopak gra już 7my sezon w RM, w tym czasie odpuścił z powodu kontuzji może z 5 spotkań łącznie, a w pozostałych ładował średnio przynajmniej bramę na mecz niezależnie od tego czy grał, jak kiedyś, z Ozilem, Alonso, Khedirą, Higuain i DiMaria, czy tak jak teraz z Jamesem, Balem, Kroosem czy Modriciem. Ja widzę, ślepy nie jestem. Poza jednym meczem (5 bramek) nie zagrał nic. Ale drużyna przechodzi transformacje, czy naprawdę nie widzisz jak fair wydaje się być dać mu więcej czasu, zanim go skreślisz?
4 lis 2015 | 11:05
-6
Skoro PSG było lepsze to dlaczego nie strzelili bramki ? Dlaczego przegrali? Przecież nawet gdyby Nacho nie strzelił to byłby remis 0:0.

Wniosek jest taki, że PSG grające na 100% nie jest wstanie wygrać, a nawet zremisować z Realem grającym na 30% możliwości.

Real jako jedyny jeszcze nie przegrał meczu. Jest liderem La Liga przy straconych 4 bramkach. To jest kosmos co prezentuje ekipa Beniteza nieosiągalna dla inny.
4 lis 2015 | 10:37
+7
Skoro Ancelotti nie zdołał swoja taktyka ugrać niczego w tamtym sezonie,to Benitez swoja taktyka za daleko nie zajedzie.Nie zdziwię sie jeśli wyleci z klubu po tym sezonie.Real nie ma szans na jakikolwiek puchar grajac taktyka Beniteza.Real grajac wczoraj u siebie mial 38% posiadania pilki przy 62% PSG.PSG przez caly mecz mialo 560 podan,a Real zaledwie 380 podan.Nie ma co sie dziwic ze kibice na stadionie byli zażenowani gra swojego zespolu co wyrazali częstymi gwizdami patrzac na grę swoich pilkarzy.Nie ma co sie dziwic takim reakcja.Gdyby nie blad bramkarza PSG mecz znowu zakonczyl by sie remisem.Az dziw bierze ze PSG nie zdolalo strzelić ani jednej bramki z 4 okazji 100% jakie mieli.A Ronaldo,brak slów na tego chlopa.Totalna klapa w tym meczu i poraz kolejnym meczu z kolei .Gosc powoli sie wypala i to widać golym okiem.
4 lis 2015 | 10:12
+8
Ronaldo powiedział to Blanca ''latem jestem u Was'' :D
4 lis 2015 | 09:50
+2
Real ma powody do radości, bo PSG nie przegrało meczu od kwietnia (karnych nie licze). Co Trapp odjebał... W tym meczu bramka mogła paść tylko tak - niespodziewanie. Zbyt dobre defensywy. I tak obie drużyny ostatecznie awansują, ale dobrze wyjść z pierwszego miejsca.
4 lis 2015 | 08:16
-4
Dobrze obstawilem jej
4 lis 2015 | 08:09
-3
Liczy się tylko wynik gratulalacje Real .
4 lis 2015 | 08:04
+16
PSG dominował mogli to spokojnie wygrać tyle okazji na sztrzelenie bramki zabrakło tylko szczęścia .
4 lis 2015 | 08:02
-6
Gratulacje real !
4 lis 2015 | 08:01
+6
Rok temu Carlo przez kontuzję nie mógł ograć średniego Juve dziś Real ma dwa razy więcej kontuzji a wygrywa ze świetnym tego wieczoru Psg a wy narzekacie :-(. Jak będzie pełny skład waleczny Benzema na szpicy jeździec Bale na skrzydle bardzo kreatywny James w środku a co za tym idzie dzięki im powrotom mający więcej miejsca Ronaldo taka gra jaj dziś to okej Benitez to dziad ale na tą chwilę liczą się głównie punkty a nie gra :-)
4 lis 2015 | 10:15
+6
średniego Juve? To ''średnie'' Juve wykopało was z finału LM,choć byli skazywani przez większość na porażke, a ciebie do tej pory tyłek piecze że szukasz usprawiedliwienia dla swojego Realu,jakie kontuzje?,byliście po prostu za słabi,pogódź się z tym
4 lis 2015 | 07:48
-5
Jak dla mnie mecz może nie na najwyższym poziomie jak na tak dwie dobre drużyny ale obfity w wiele akcji, jeżeli chodzi o bramkę to nie była fartem, jak kolega poniżej opisał błąd bramkarza i tyle w temacie. :)
4 lis 2015 | 07:24
-3
Nie dziwi mnie słaby mecz Realu, to tylko faza grupowa. Awans minimalnym nakładem sił.
Co do tych wielokrotnie wieszczonych tutaj hat tricków Ronaldo to spokojnie ludzie, odbije sobie z Granada i innymi ogórkami :]
4 lis 2015 | 07:12
+2
Widać kto tu pisze na tym forum same dzieciaki Real tamto barca sramto i tak w kółko nudne to już się robi , ustawkę sobie zróbcie i skończy się to pierdolenie z waszej strony .
4 lis 2015 | 07:09
+13
3:26 - ptak nasrał Isco na głowę!
4 lis 2015 | 07:06
+1
Real wygrywa... Kibice Realu hejtują trenera Realu... Real przegrywa... kibice Realu hejtują trenera Realu.... ALBO Real wygrywa... to hejtują CR7 i jak przegrywa też hejtują CR7.... Ehhh... Ahh tak wasza logika mnie rozwala na kolana. :))
A JA NAPISZĘ! TAK: BRAWO RONALDO DOBRY MECZ! BRAWO BENITEZ WYGRAŁEŚ! BRAWO REAL AWANSUJEMY!!!!!!!!!!!!!!
4 lis 2015 | 06:29
+91
Bramka strzelona przez Real w ogóle nie była fartowna, zawinił bramkarz, który źle ocenił sytuacje i wybiegł z bramki oraz obrońcy, którzy postanowili sobie postać.
4 lis 2015 | 09:55
-1
No wreszcie ktoś myśli trzeźwo. Jak chcesz sie nazwać lepszym to musisz być lepszy w każdej formacji. A defensywa po prostu w tym momencie zasrała.
4 lis 2015 | 02:02
+4
Benitez powinien wyleciec za takizwyciestwo i tyle najgorsza gra Realu ever
4 lis 2015 | 01:00
+4
Chyba najbrzydsze zwycięstwo w histori ligi mistrzów. Fartowna bramka i tchórzowskie rozpaczliwe bronienie wyniku. Wstyd .....No cóż strach przed wymianą ciosów z takim gigantem jak Psg zrobił swoję. W ćwierćwinale jeśli Psg ich wylosuje to tym razem cudów nie będzie.
A symulant z Madery ? Tak tak był załamany . Co pare minut żebrał o karniaka upadając i podnosząc rozpaczliwie rączki do góry. Jednak nic to nie dało i musiał schodził do szatni jak zbity pies przy gwizdach nawet własnych kibiców bo był aż tak beznadziejny tego wieczoru.
4 lis 2015 | 00:59
-11
Wbrew temu co gada większość ludzi Real był dużo lepszym zespołem w tym meczu. Mieli PSG pod kontrolą, oddali im inicjatywę i nie dawali żadnych szans na jakiekolwiek składne akcje, zwłaszcza w drugiej połowie było to widoczne. Poza tym strzałem z wolnego w poprzeczkę PSG nie zagrało ani jednej dobrej akcji, nie byli w stanie nawet dojśc pod pole karne, a kontry Realu były dużo bardziej konkretne i mogli wygrać ten mecz wyżej. Real wreszcie gra jak zespół, wbrew temu co pierdolą komentatorzy na Canal + zagrali świetny mecz taktyczny. Na razie wydaje się, że ten ruch z Benitezem był sprawdzony, zobaczymy kiedy przyjdzie zniżka formy, jak skuteczne są jego metody, ale na ten moment Real jest świetnie poukładany.
4 lis 2015 | 00:51