0
Powiem Tak Lewandowski Robben Muller i reszta Ekipa Alaba przejebane rzuty ma konkret Żałuje że w robocie byłem klasa Także Bayern Faworyt LM Guardiola dobrze kombinuje Taka trójka Czekał na powrót Robbena no i ma Tylko żeby więcej podawał
5 lis 2015 | 20:15
+10
Ten mecz pokazał jak silnym klubem jest Bayern. Bawarczycy są prawdopodobnie głównym faworytem w sięgnięciu po puchar Ligi Mistrzów w tym sezonie. Ale z drugiej strony ważne jest, aby Arsenal podniósł się po tej porażce i dalej walczył o zwycięstwo w lidze, może w pucharze Anglii, a może nawet o wyjście z grupy LM, bo nadal jest to możliwe!
5 lis 2015 | 19:50
+4
Wynik pokazuje jakie szczęście miał Arsenal wygrywając w meczu na Emirates. Tutaj zero pressingu, Bayern robił co chciał, kompletna deklasacja. Ale na pocieszenie ładna brameczka Giroud.
5 lis 2015 | 17:24
-6
Vidal wszedł za Lewandowskiego dwie minuty po strzelonej bramce przez Arsenal. Ciekawe czy zeszedł z przyczyn taktycznych czy z innych powodów
5 lis 2015 | 15:29
+10
POGROM!
5 lis 2015 | 12:47
+20
Nie ma co mówić, Bayern zmiażdżył Arsenal w tym spotkaniu. Ponadto Alaba rozegrał znakomite spotkanie, strzelił ładną bramkę po indywidualnym odbiorze. Brawa!
5 lis 2015 | 12:23
+7
Bayern udowodnil ze poprzednia porazka to wypadek przy pracy , Robben wrocil i fajnie , oby tylko sie nie chamil.
5 lis 2015 | 10:59
+23
Pomijając fakt, że Bayern rozgromił Arsenal, to najbardziej wkurwiało mnie to jak Arsenal stał i nie chciał w ogóle cokolwiek ugrać. Przy bramce Alaby dajmy na to, Cazorla z nim powalczył Alaba go przepchał a Cazorla kurwa leży i pretensje do sędziego no i wpadła bramka... żenada i tyle naprawdę
5 lis 2015 | 19:52
+2
Racja, nieprzyjemnie sie na to patrzyło, wyglądało jakby Arsenal grał w tym meczu o nic. Dziwne zachowanie, z takim podejściem zobaczymy Arsenal w LE.
5 lis 2015 | 10:57
+2
Thiago zgadza się mega pod grą a o to chodzi , aby tak kreatywny piłkarz grał na takiej intensywny. Może się on stać mózgiem zespołu. W sumie martwi mnie tylko brak szybszej klepki przed 16-stką, gdyż przydałoby się czasem bardzo szybko klepnąć rywala i strzelić gola, ale poza tym kanonada i świetna gra Bayernu. Czułem, że na Alianz Arena będzie pogrom. Taka drużyna po 0-0 we Frankfurcie i 2-0 na Emirates musiała się odkuć, ale mimo wszystko wielkie Brawa :)
5 lis 2015 | 10:41
+6
Wynik jest mniej istotny niż sposób w jaki się przegrywa... Zespół który ma taki status i rok w rok reprezentuje Anglię w Europie nie może przez 90 min bronić się na 30-stym metrze a niekiedy nawet w samej 16-nastce.
5 lis 2015 | 10:54
0
U siebie tak zagrali i wygrali tylko kontry napedzal szybki wallcot i ox a ci maja kontuzje... Pozatym Lewego 1na1 może tylko Kościelny zatrzymać który ma kontuzje... Na PO gral zupełnie bez formy debuchy który zastąpił świetnego w tym sezonie Bellerina który ma kontuzje... Wiec wynik mnie nie dziwi.
5 lis 2015 | 18:03
+1
U siebie zagrali i bramke reka strzelili a druga w doliczonym czasie gry. Twoj komentarz jest z cyklu "co by bylo gdyby". Bayern tez ma bardzo duze problemy kadrowe zmaga sie z nimi od 2 lat ale nikt o tym nie mowi bo Bayern wygrywa. Chyba nie powiesz ze Benatia,Ribery,Badstuber,Rafinha,Rode,Bernat,Gotze sa "<" od absencji Arsenalu. NIe zapominajac o wracajacych po dlugich kontuzjach Alabie,Robbenie,Martinezie,Thiago. Szeroka lawka kluczem :)
Pozdrawiam
5 lis 2015 | 10:02
-1
Nie ma lepszego widoku od rozgniecionego Arsenalu.
5 lis 2015 | 10:50
+20
Nie pajacuj tak bo narazie City nie potrafi osłabionej Barcy od 5 lat pokonać...
5 lis 2015 | 17:59
-2
City to dno tak jak ich sezonowi kibice, czyli coś jak manutd1987, niby kibic ManUtd a komenty dodaje tylko przy meczach barcy gdy wygrywa i Realu jak przegrywa, najbardziej niedojebany dzieciak na tej stronie
5 lis 2015 | 09:18
+10
to się nazywa prawdziwy rewanż - polecieli z nimi ładnie
5 lis 2015 | 08:58
+10
A podobnież Arsenal miał wygrać, patrząc na wcześniejsze typy na meczykach ;) Obstawiałem 3-1 dla Bayernu, a jest jeszcze większy pogrom bo 5-1 ;) Bayern to chyba obecnie najlepsza drużyna na świecie, nawet lepsza od takich potęg jak Barcelona czy Real Madryt.
5 lis 2015 | 08:21
+23
Bayern po prostu pokazał Arsenalowi jego miejsce w szeregu. Arsenal nie jest o jeden, ale o dwa poziomy słabszy od klubów z czołówki. Z sezonu na sezon nie zmienia się ich forma.
5 lis 2015 | 07:53