Zasłużona wygrana w pięknym stylu. Brawo Sevilla!
+4
Wielkie gratulacje dla Sevilli. W Realu w zasadzie nikt nie zagrał na swoim poziomie - może poza Jamesem. Ronaldo - WRÓĆ.
9 lis 2015 | 22:50
-17
no cóż real nie wytrzymał presji, a sewilla chciała wywieść 3 punkty, no i się udało sewilli, ale moim zdaniem real zasłużył na zwycięstwo :)
10 lis 2015 | 19:40
+6
wyworzą przyjezdni a w tym przypadku Sevilla była gospodarzem
9 lis 2015 | 21:37
-2
Oglądalem i stwierdzam, że na prawdę dobrze grali .
9 lis 2015 | 21:15
+7
Bardzo dobry mecz Konoplianki, czuł się bardzo swobodnie na boisku.
9 lis 2015 | 20:10
-9
Nie wiem dlaczego się fani Barcy śmieją ;o skoro ich Barca tu bramki nie strzeliła ;/
9 lis 2015 | 20:50
+1
Kolego jeśli nazywasz "sezonowców" Barcy jej kibicami to szacun :D
Jestem od małego fanem FCB i nigdy się nie napinałem do kibiców Realu kiedy Real dostawał w pizdę więc nie traktuj takich gimbusów poważnie.
+12
Krychowiak wspaniały występ wygrana Sevilli Barca na prowadzeniu czego chcieć więcej ?^^
9 lis 2015 | 19:06
+14
Sevilla trafia na właściwe tory, brawa!
9 lis 2015 | 18:35
+20
Nie wiem na co zachodnie kluby czekaly z zatrudnieniem Konoplianki. Co za fantastyczny pilkarz.
Krychowiak to BOSS.
Tremoulinas jest swietny.

Brawo Sevilla.
9 lis 2015 | 17:56
+11
jeden z lepszych meczy - jesli jak do tej pory nie najlepszy mecz Sevilli w tym sezonie. Mobilizacja (Immobilizacja miałem na myśli) następiła na mecz z Realem. Krycha pełen szacun. miło się oglądało, polecam powtórke!
+25
Jako kibic Realu stwierdzam że obrona realu jest dziurawa jak druszlak. Nie wiem po co zwalniali Anczelottiego.
9 lis 2015 | 15:12
+2

JEST TO MECZ, KTÓRY KONIECZNIE TRZEBA ZOBACZYĆ!
OJ DZIAŁO SIĘ. BRAVO GRZESIU KRYCHOWIAK.

+8
Kto plusuje gościa , który jest 1 dzień i podaje link do streamu gdzie ,trzeba podać nr telefonu, na który wyślą ci sms-a za którego musisz zapłacić, czytajcie co jest napisane pod oknem streamu małym druczkiem ....DEBILE ""Serwis MULTI jest usługą subskrypcyjną, dzięki której użytkownik otrzymuję porady na temat zdrowego odżywiania. Serwis dostępny jest na telefony komórkowe bądź inne urządzenia, posiadające kartę SIM w sieci Orange, Plus, T-Mobile i Play. Koszt usługi to 4,92 zł brutto za każdy SMS otrzymany w ramach subskrypcji. W ramach usługi użytkownik otrzymuje maksymalnie 3 SMS/tydzień oraz dodatkowy SMS po aktywacji subskrypcji. Łączny koszt usługi w okresie miesiąca to: 63,96 zł brutto. Pobranie wybranych elementów multimedialnych może ponadto wiązać się z opłatami za transfer danych, zgodnie z cennikami operatora. Usługa jest aktywowana na czas nieokreślony, do czasu rezygnacji przez użytkownika. Aby dokonać rezygnacji należy wysłać SMS o treści STOP MULTI na numer 60474 (koszt: 0 zł). Kontakt, również w sprawie reklamacji: biuro@phonemobile.pl. Organizator będzie kontaktować się z Klientem na podany przez niego numer telefonu lub e-mail. Regulamin serwisu znajduje się tuta
9 lis 2015 | 14:49
-12
Mój komentarz z zapowiedzi przed meczem... Pedałek znowu zniknie na 90 min a jako że $real gra tylko na niego dostaną w dupe. Dziękuje więcej nie trzeba. Mogłem jakiś hajs na to postawić :)
9 lis 2015 | 15:49
-6
Mogłeś,to się pierdolnąć w głowę.Nie wiem czy pierdolisz by pierdolić czy jesteś kretynem po prostu.20 meczów bez porażki,i dopiero pierwsza w tym sezonie,a Ty masz czolność takie wypociny pisać?Dno reprezentujesz,jaki zero wiedzy.
9 lis 2015 | 19:03
-6
To typowy 12 letni kibic barcelony pokroju manutd1987, czyli mają stwierdzone naukowo niedojebanie mózgowe. Real przegrał, bo zagrali chujowy mecz, a sevilla najlepszy mecz w tym sezonie. Barca w formie, więc El Clasico będzie mocne...
9 lis 2015 | 23:49
0
Nie mam 12 lat po pierwsze, a ja po prostu się pochwaliłem że przewidziałem przebieg meczu waszego wielkiego Realu. Prawdą jest że tyle ile Ronaldo będzie grał w Realu to Real nie osiągnie wielkich osiągnięci, takich jak potrójna korona a chyba nie przystoi tak wielkiemu klubowi żeby ani razu tego nie wygrał. Ronaldo gra bardzo dobrze i może będzie zdobywał te nagrody indywidualne ale co z tego jak Real zdobędzie to samo co w tamtym sezonie czyli nic...
10 lis 2015 | 15:57
0
masz mózg rozwinięty na etapie 12 latka. Pisząc pedałek i $real to udowodniłeś, bo neymar ubiera się tak samo, też się żeluje i barca też wydaje na transfery po 80 mln, więc udowodniłeś tylko, że jesteś tępym dzieckiem
10 lis 2015 | 16:02
0
A poza tym rok 2014 Puchar Hiszpanii, Liga Mistrzów i Superpuchar Europy oraz Klubowe Mistrzostwo Świata z Realem Madryt.
9 lis 2015 | 14:26
+25
Real za Beniteza strasznie mi sie nie podoba, styl gry i sposób w jaki tracą bramki jest żałosny... Nigdy nie byłem zwolennikiem tego "szkoleniowca"
9 lis 2015 | 14:14
+18
Kiedy ten James strzeli wreszcie normalnego gola? :D
9 lis 2015 | 14:09
-10
Krystyna na sprzedaż, Bale na sprzedaż. Krystyna bo już się starzeje i ostatni gwizdek żeby wziąć ogromną kasę, Bale bo jest sztywny jak widły w gnoju (niech sobie jeszcze popakuje, to może kulturystom zostanie i będzie zwinny jak hardcorowy koksu) i za tą kasę Reus, Lewy, Aubameyang, Cndareva na pomoc. James tylko wszedł i od razu pokazał jak się gra alejki, wielki props dla niego.
Szkota trochę, tych dwóch nie odgwizdanych rąk w polu karnym. Jednej Krychowiaka, a drugiej to nie pamiętam kogo, ale przy strzale Bale z główki na koniec meczu. Taki jest football , raz na wozie, raz pod wozem.
9 lis 2015 | 14:05
+9
Po prostu Sevilla wykorzystała swoje sytuację , Real tego nie zrobił. Niestety prawie wszyscy zawiedli a szczególnie obrona i bramkarz.
9 lis 2015 | 14:02