+18
szukała za slaby, ofensywa fajnie ,poprawic obrone i moze z grupy wyjdziemy
15 lis 2015 | 10:08
+22
Cieszy gra w ataku,martwi gra w obronie,ma nad czym pracować Nawałka. Bo jak z lepszymi będziemy popełniać takie błędy w defensywie to nas wypunktują.
15 lis 2015 | 03:56
15 lis 2015 | 00:12
+8
Polska biało czerwoni. Ładny mecz. Co to się dzieje we Francji jeszcze raz to euro gdzieś indziej będzie.
14 lis 2015 | 23:43
+9
Polska! Biało-Czerwoni!!!!!!!!
14 lis 2015 | 22:30
+3
Pierwsza połowa bez zaangażowania(oprócz Lewandowskiego), ale w drugiej się zrehabilitowali.
Jeśli nie będą odpuszczać jak w pierwszej połowie, maja szansę(mniejsza lub większą) wygrać z każdym.
14 lis 2015 | 22:27
+37
Bylem na Narodowym na tym meczu i wielka radość z wygranej Polaków.Atmosfera na stadionie nie do opisania .Gra ofensywna jak najbardziej mogła sie podobać.Lewandowski,Rybus,Grosicki zagrali bardzo dobre zawody.Krychowiak mial bardzo dobre momenty i momenty słabe,ale to jest zawodnik klasy światowej bez wątpienia.Podanie do Lewege klasa światowa.W tym meczu słabiutko zagrali Szukała i o dziwo słabo Glik,ale jest wygrana.To juz nie jest reprezentacja która potrafi grac tylko kontry.Nasza gra pozycyjna tez wygląda dobrze.Mamy taka reprezentacje ze nawet takie zespolu jak Hiszpania,Belgia,Francja,Włochy i Anglia powinni czuc przed nami respect!!!!!!!!!
14 lis 2015 | 21:26
+3
Kibice pomocy!!! Nie chcą mi się załadować te skroty powyżej. P deroszę Was o jakiegoś linka ze skrótu meczu. Mieszkam za granicą i nie mogę nigdzie znaleźć. Pozdrawiam. Polska!!!
16 lis 2015 | 10:23
0
Nie wiem, czy to aktualne, ale może się komuś przyda. Spróbuj tutaj i daj znać, czy możesz odtwarzać.
14 lis 2015 | 21:24
+1
Elegancko,pięknie.W końcu mamy prawdziwą Polską Reprezentacje i Prezydenta.Wierzyłem w to:)
14 lis 2015 | 23:24
+9
co do reprezentacji to sie zgadzam ale z prezydentem to juz przesadziles... z reszta po cholere wciskasz polityke do pilki noznej, nie mozna juz bez politykowania na forum sportowym???
14 lis 2015 | 19:52
+4
Ładny mecz Polaków, brawo! Gdyby tak pierwsza połowa też była dobra wynik byłby jeszcze lepszy
14 lis 2015 | 19:45
+7
Jedyny LEWY, którego szanuję :)
Bardzo ładny mecz i mimo komedii w wykonaniu sędziego dali radę. Jestem dumny !
14 lis 2015 | 19:44
+17
Jestem dumny z naszej Reprezentacji brawo panny:)
14 lis 2015 | 18:35
+5
Świetnie spisał się Kamil Grosicki dał Polakom remis. Kapustka bardzo ładna bramka ale Lewandowski to klasa światowa
14 lis 2015 | 18:20
+35
Kapustka 2 mecze 2 gole, brawa. Niech utrzymuje tą passę :)
14 lis 2015 | 18:36
+13
I oby tak dalej
14 lis 2015 | 17:03
+16
Polacy zagrali bardzo dobry mecz i zasłużenie wygrali. Przez większość meczu kontrolowali grę i tworzyli sytuacje bramkowe. Pomimo karnego w pierwszych minutach meczu, który z pewnością był dla piłkarzy zaskakującym ciosem, podnieśli się i zdołali wygrać to spotkanie w przekonujący sposób.
14 lis 2015 | 16:55
+22
Wszystko spoko, ale to był chyba najgorszy w tym roku mecz Szukał i Glika.
14 lis 2015 | 16:52
+9
potrzebny tylko dobry środkowy obrońca do duetu z Glikiem i będziemy spokojni o gre reprezentacji na Euro i przyszłych MŚ
14 lis 2015 | 16:50
+12
Powiem szczerze że przyjemnie się patrzyło na ten mecz. Nasi grali bez kompleksów i było naprawde dobrze. Super asysta Krychowiaka, Lewy bezlitośnie wykończył, jest moc.
14 lis 2015 | 16:37
+70
O taką Polskę będę walczył z islamem!
14 lis 2015 | 16:26
+13
Jak zwykle sędzia rzucał nam kłody pod nogi (karny) ale jeśli mamy dobrą i zgraną ekipę to nam to nie przeszkodzi w wygrywaniu
14 lis 2015 | 15:51
+29
20 lat temu to Islandie ogrywali wszyscy i Nasza wygrana by mnie niedziwiła. Ale teraz Islandia to jest klasowa drużyna - zagra na Euro i wygrana z Nią to mimo wszystko fajna sprawa. Miło się oglądało walczących biało-czerwonych.
14 lis 2015 | 15:10