Video dodane przez: emoid 17 lis 2015 | 20:54
Kapusta rozkręca się asystuje strzela bramki. Milik piękna główka.
4:22 patrz Robben ty łysy chuju i się ucz:D
+9
Brawo Polaki
18 lis 2015 | 23:44
+10
:) pierwszy raz nie pamiętam kiedy my przegraliśmy , chyba z Niemcami u nich... JEST MOC
18 lis 2015 | 22:16
+17
Troche po czasie, ale teraz na chłodno, prasa sportowa pisze, że nikt nie chce w grupie mieć Polskiej reprezentacji, LUDZIE PIERWSWZY RAZ OD 40 LAT słychać takie teksty!
18 lis 2015 | 23:36
-10
Tak,tak,szczegolnie Messi,Rooney i Ibrachimowicz sraja ze strachu.
18 lis 2015 | 23:46
+24
Messi to na pewno trzęsie tyłkiem na myśl że Argentyna trafi na Polskę :D
18 lis 2015 | 22:11
18 lis 2015 | 18:06
+13
Zajebiście grają brawo taką reprezentacje chce się oglądać. Martwi mnie jednak trochę ta akcja z flagą francuską ... skąd nagle taka jedność z francuzami skoro sami sobie ten syf na głowy ściągneli a teraz jeszcze nam próbują ich wcisnąć ... W imię tego ta jedność? Jakoś nie pamiętam żeby ktoś tak manifestował z flagą Rosji kiedy ISIS zestrzeliło ich samolot, w którym zginęło więcej osób niż w Paryżu. Poza tym z historycznego punktu widzenia Francja nigdy nie była z nami solidarna wystarczy wspomnieć wrzesień 39', Kwiecień 2010 i wiele innych
18 lis 2015 | 20:00
+17
Pomimo, że się z Tobą zgadzam i z chęcią bym podyskutował to jest forum sportowe i szczególnie piłkarskie, zostawmy politykę chociaż tu, na boku. Są inne fora gdzie można się politycznie "wykrzyczeć"
18 lis 2015 | 17:55
+9
To jest potwierdzenie że nawet bez Lewego umieją grać. A nawet z Czechami:)
+14
Polscy piłkarze nareszcie grają na wysokim poziomie . Odbija się to tym że nie zajmujemy już tak odległego miejsca w rankingu fifa . No i kolejny awans na mistrzostwa . Obyśmy taką grę utrzymali jak najdłużej .
18 lis 2015 | 16:29
-4
Chłopaki poradzili sobie nieźle ale brak było spokoju i utrzymania piłki. Akcje trochę na hurra. Byle do przodu. Lewy potrafił zwolnić i przytrzymać piłkę. Na szczęście 2 szybkie gole ustawiły nam trochę mecz. Niezły występ Kapustki. Reszta też przyzwoicie ale bez jakiegoś szału. Linetty był praktycznie nie widoczny a jak miał piłkę to albo źle zagrywał albo mu ją zabierali. Zero przyśpieszenia, zero techniki. Masakra. Przegrywa pojedynek biegowy z zawodnikiem o 10 lat starszym. Mączyński chociaż miał start do piłki w ostatniej akcji niezły i podał dobrze. Dziwne że uważa się że reprezentacji pomoże zawodnik który nie potrafi wyciągnąć swojej klubowej drużyny ze strefy spadkowej w słabej polskiej lidze.
18 lis 2015 | 16:08
+10
Nie spodziewałem się, że wygrają bez Lewego i Krychy, a co dopiero tak dużo. Było widać głównie brak Krychowiaka w środkowej strefie, ale poradzili sobie. Naprawdę mam zaciesz po tym meczu, BRAWO POLACY!!
18 lis 2015 | 14:31
+13
No kurwa i to mi się podoba bez paru mocnych ogniw nasi wygrywają 3:1 z Czechami, czemu tak na euro nie było? Kapustka i Milik młode dziki
18 lis 2015 | 13:31
+46
Myślałem, że bez Lewego i Krychy będzie trudno o remis a tu pewne zwycięstwo 3:1 z dobrym rywalem. Piękna jesień polskiej piłki nożnej. W trenera Nawałkę nie wierzyłem, przyznaję się do błędu praktycznie każda jego decyzja jest strzałem w 10. Szkoda, że kolejny mecz kadry dopiero w marcu ale chyba wszyscy spoglądamy w przyszłość z optymizmem i będziemy czekać na kolejne emocje.
18 lis 2015 | 13:03
+28
Udowodnili , że Polska może wygrać bez Lewego i Krychy :) Brawo chłopaki !!
18 lis 2015 | 13:01
-10
Nie oglądałem meczu, ale czy zrehabilitowali Jędrzejczyka za pomyłkę komentatorską? Przy bramce Czechów asystę zaliczył Jodłowiec a nie Jędrzejczak! Czy ja jestem ślepy?>?
18 lis 2015 | 21:35
+3
Jodłowiec.
18 lis 2015 | 11:14
+28
PIĘKNIE Trzech finalistów mistrzostw Europy pokonaliśmy . IRLANDIĘ , ISLANDIĘ oraz CZECHY . Teraz tylko utrzymać , ba nawet dobrze będzie zwiększyć formę przed Euro . Wyeliminować błędy i będziemy groźni . TA MACHINA SIĘ DOPIERO ROZPĘDZA
18 lis 2015 | 11:01
+60
Nawałka to KOZAK taką bandę zrobił - SUPER! w końcu micha się cieszy podczas oglądania chłopaków
18 lis 2015 | 10:56
+6
do wychodzących z innych klubów , drobna pomyłka na końcu wypowiedzi.
18 lis 2015 | 10:55
+10
Najlepsi Kapusta i Milik - najgorszy Jędrzejczyk.

Wypowiem się też co do naszych młodych zawodników. Milika pominę bo udowodnił już swoją klasę. Kapustka, Zieliński oraz Linetty udowadniają że warto na nich stawiać bo mają potencjał na przeciwległym biegunie są za to gracze obecni lub byli Legii czyli Żyro,Borysiuk czy Furman którzy kompletnie mnie nie przekonują , czyżby po prostu szkolenie w Legii było przereklamowane ? może to kwestia mentalności bo za szybko uważają się już za gwiazdy w stosunku własnie do wychodzących z Legii.
18 lis 2015 | 10:37
+12
Polacy grają naprawdę dobrze. Wg mnie Jędrzejczyk był bardzo słaby, dużo strat,fauli... słabe spotkanie. Ogólnie reszta chłopaków na plus :)
18 lis 2015 | 12:59
+8
Ale to Jodłowiec przecież wystawił Czechowi piłkę. Nie słuchaj tych debili z komentarza
18 lis 2015 | 09:50
+4
Adam Nawałka jak zawsze miał plan , czeba powiedzieć że łeb ma ze stali z tego meczu możemy być zadowoleni początek znakomity jak i reszta .
18 lis 2015 | 09:28
+1
Fajny mecz i dobra gra Polaków, naprawdę brawo chłopaki!

Nie popadajmy jednak też w hurraoptymizm - to był mecz towarzyski, a Czesi zagrali naprawdę słabo. Bądź co bądź, dobry wynik musi cieszyć, zwłaszcza pod nieobecność Lewandowskiego i Krychowiaka.
18 lis 2015 | 09:06
+14
Na pewno nie można grać tak jak zaprezentowali się od 20 do 45 minuty, bo wtedy kiepsko im szło, nie można pozwolić sobie na takie coś, podczas Euro, łatwo stracić, a później można nie nadrobić.

Do 20 minuty grali cudownie, druga połowa też na przyzwoitym poziomie, kto wie, jeśli poprawią koncentracje to wyjście z grupy jest pewne, a być może i dużo wyższe cele, o wygraniu nie mówię, ale półfinał, przy dobrym szczęściu i oddaniu serca na boisku jest całkiem możliwy. Mało z którą drużyną mieliby teraz większe problemy.
30 lis 2015 | 20:58
+1
racja. Tylko 3 - 4 gigantów może nam zagrozić: niemcy, Francja, belgia i Anglia. Całą resztę jesteśmy jak najbardziej w stanie pokonać, tak jak to skromnie mówiąc rozjebaliśmy czechów :P
+11
Polacy zagrali bardzo dobry mecz i możemy być zadowoleni, że nawet w okrojonym składzie potrafimy wygrywać. Oczywiście brak podstawowych zawodników jest zauważalny, głównie w utrzymaniu piłki, gdzie bez Lewandowskiego sprawia to Polakom dużo problemów.
18 lis 2015 | 08:37
+4
Jean michelle jarre - oxygen 4. O ile dobrze zapamietalem z wczorajszego ogladania %)

18 lis 2015 | 08:26
+3
Stawiam krate piwa,temu kto powie co to za wolna i spokojna muzyczka leci na początku, jak piłkarze wchodzą na boisko przed meczem
18 lis 2015 | 10:58
-1
To co, @ZdzichuKopara dostaje kratę browara?
18 lis 2015 | 08:17
+6
I dało rade bez kluczowych graczy. Podoba mi się ofensywne nastawienie bez kompleksów. Wiem że to towarzyski ale jest szansa że przeniesie się ta mentalność na mecze o stawke. Jasne, że było troche chaosu ale wynik dobry. Brawo Kapustka, chłopak sie wbija do składu znakomicie.
18 lis 2015 | 08:15
-2
Czasem zdarzają się prymitywy którzy piszą takie farmazony , ino dobrze ze pije piwko i pale blanta bo bym tego Lapka wyjebał przez okno , POZDRO POLSKA , KAPUSTKA FOREWER
+1
Zrewanżowaliście sie za euro w 2012 co przegraliśmy z pepikami w grupie POLSKA!!!
18 lis 2015 | 07:38
+6
Piękna Gra Polaków brawo POLSKO !!!
+8
zawodnikiem meczu zdecydowanie Pazdan,zostawił najwiecej serca i pracy na boisku.
18 lis 2015 | 07:24
+20
Brawo Polacy. Kapustka ma gwarantowane że pojedzie na Euro. Czesi to sprawdzenie jak grają nasi reprezentanci. I nawet bez Lewandowskiego dajmy rade. I oby
Polska wygrywała mecze na Euro 2016.
18 lis 2015 | 07:22
+7
Brawo Polacy!
18 lis 2015 | 07:16
+15
Brawo ! pokazaliśmy że nawet bez Lewandowskiego , Błaszczykowskiego czy Krychowiaka umiemy wygrywać mecze i grać je naprawde bardzo dobrze
18 lis 2015 | 07:11