Video dodane przez: kamyk019 21 lis 2015 | 18:28
+2
debil to cie w polu kapusty robil bo taki glab wyszedl pewnie masz zajecza warge
28 lis 2015 | 06:08
+11
A tu jakiś konrrus pisze ze real miał w meczu piłkarzy kontuzjowanych ty masz leb kontuzjowany kasztanie
28 lis 2015 | 06:04
+7
No i teraz sobie odpowiedzcie czemu real zdobyl tyle pucharow bo byli i sa zakłamani i brutalni caly real
28 lis 2015 | 05:55
+6
Po Hiszpańskiej Wojnie Cywilnej nic nie było już takie samo. Język kataloński i flaga, były zakazane, klubom kazano odejść od swoich nie hiszpańskich nazw. Te rozporządzenie sprawiło, że Azulgrana musiała zmienić nazwę na Club de Fútbol Barcelona i usunąć flagę Katalonii z herbu. Podczas ery Franco, jedynym miejscem, gdzie można było ze spokojem rozmawiać o sprawach klubu były budynki administracyjne Barçy.
28 lis 2015 | 05:53
+10
Do prawdziwej eskalacji niesprawiedliwości doszło w półfinale Copa Del Generalisimo (Copa Del Rey) w 1943 roku. Na Les Corts było 3:0 dla Katalończyków, którzy zagrali wspaniały mecz. W rewanżu padł wynik 11-1 dlaKrólewskich. Po latach zawodnicy wyjawili, że grożono im i ich rodzinom, musieli przegrać ten mecz, żeby nie przegrać swojego życia. Ważnym konfliktem między drużynami był też spór o prawa do Alfredo Di Stéfano, który ostatecznie stał się legendą klubu z Madrytu.
30 lis 2015 | 09:09
-12
Oj, tak tak. Zamiast przyznać się do ogromnej przegranej, to musicie dorabiać do tego teorię. Barcelona to dobry klub, ale jej kibice to w większości chore debile.
28 lis 2015 | 05:52
+4
Barca fenomenalny mecz nic dodac nic ująć widać benitez robote już robi niszczy od srodka jak wirus no trudno jaki trener taka druzyna a co do krytykow Barcelony polecam przeczytać ksiazke pod tytulem zagrabiona pamięć i demokraci i tyrani i tam jest opisane co franco robil z piłkarzami Barcelony i ich rodzinami i wtedy zobaczycie jak to real jest
+7
bezmyslne zachowanie isco bedzie zawieszony po takim koppnieciu bez pilki neymara to pewne
+7
piekny gol iniesty
24 lis 2015 | 12:16
-12
z tej jedenastki pilkarzy realu wiekszosc miala juz kontuzje i to bylo widac
0
to nie pogrom to tylko wynik taki a ogladajac skrot jako prawdziwy kibic realu stwiedzam,ze to bravo zatrzymal real ale szacun dla barcy tym razem wygrala tym razem jest lepsza od nas
24 lis 2015 | 12:14
+4
w tym meczu bylo wszystko co najpiekniejsze w futbolu a wiec piekne gole,parady bramkarzy piekne akcje a nawet lzy oddanego klubowi pilkarza
23 lis 2015 | 17:59
-19
Niska wygrana że słabym Realem nie ma co sie podniecac VISCA EL SEVILLA
23 lis 2015 | 09:44
+22
Nie mialem okazji obejrzec swojej ukochanej druzyny w tym meczu i chyba nie zaluje... wynik wynikem, ale z opowiesci wiem, ze grali moze 15 min na poczatku drugiej polowy a tak to padaka ;/ slyszalem, ze kompletny brak gry w srodku pola, co jest zaskakujace w druzynie, ktora ma Modricia, Krossa, Jamesa i Isco ;/ kolejny bolesny cios w moje serce panowie!
23 lis 2015 | 09:29
23 lis 2015 | 12:23
-5
fajny, celny komenterz
23 lis 2015 | 17:58
0
ty jestes serio jakis przyjebany ksenofob z tego co wszyscy na świcie wiedzą Ronaldo to facet. Takie czasy że faceci już na ryju nie maja blizn i krzywych zebów cieciu
-4
Ja sie pytam do k. nedzy dlaczego nie ma komentarza po polsku, pieprze te zagraniczne belkoty ktore latwa znalesc-linki, poza tym niektore linki dzialaja jak chce , w chuj zajebisty mecz 600mln ludzi ponoc go ogladalo
22 lis 2015 | 23:37
+2
Gruby proszę, podaj się do dymisji, obudze się rano zadowolony.
23 lis 2015 | 00:06
+7
Widzisz tylko że problemem Realu nie jest Benitez. Był Mou, Pellegrini, Ancelotti i było dokładnie to samo. Każdy z tych trenerów dostawał lanie. Tutaj problem leży po stronie prezesa, który płaci trenerom ogromne pensje ale pod takim warunkiem że to on rządzi a trener pełni raczej funkcje dekoracyjną.
22 lis 2015 | 22:01
0
Mogę ocenić ten mecz tylko na podstawie tego skrótu, prawdopodobnie wielu z Was widziało cały mecz i nie mam prawa polemizować, jednakże chciałbym napisać, że Real miał kilka okazji do strzelenia bramki i chociaż Barca zasłużenie wygrała to szkoda, że nawet honorowego trafienia nie zaliczyli. Dodam, że kibicuję Atletico.
23 lis 2015 | 02:33
+4
kurwa szkoda...to jest wtedy jak zajac pojdzie w kapuste
zasluzyli na wydymanie to maja do jaja
23 lis 2015 | 07:56
+9
Równie dobrze mogło zakończyć się co najmniej na 0-6, nie ma co gdybać, Barca bezsprzecznie była o klasę lepsza w tym spotkaniu.
+2
Co wy tak jeździcie po tym benitezie? On zaproponował defensywny tryb gry, aby nie tracić bramek.
Rafa miał pomysł na grę, ale to piłkarze realu uparli się, aby grać ofensywniej. I co? Gówno! Chcieli grać ofensywniej, to rafa zmienił taktykę na ofensywną a sama obrona się zagubiła. Stracili 4 bramki, a ta ich ofensywa gówno właśnie robiła, bo po utracie 2 gola już nie chciało im się grać i w rezultacie tracili kolejne gole. Co prawda na początku drugiej połowy próbowali coś ugrać, ale to barcelona dominowała w meczu. Do ataku zerwali się dopiero w końcówce, co im tak by nic nie dało. Szkoda że manity nie było i to jeszcze jakby pique trafił to masakra na stadionie... Real pokazał jak niepowinno się grać, a kibice jak niepowinno się kibicować. - Kibic Bayernu
22 lis 2015 | 20:34
+25
Real kompletnie nie istniał w tym meczu. Wstrzymałbym się od wieszania psów na Benitezie, który przecież po boisku nie biegał, ani na Ronaldo, który sam przecież meczu nie wygra. Taki jest futbol, raz się wygrywa, raz przegrywa. Nie wydaje mi się też jakoś, żeby piłkarze specjalnie odpuścili ten mecz tylko po to by Rafę zwolnić, ale jeżeli jakimś cudem to by była prawda, to powinni na jakiś czas odpocząć od Futbolu, bo stracili motywację. Trenera można nie lubić, ale gra się dla kibiców i dla siebie nie dla niego.
22 lis 2015 | 20:33
+15
Barcelona zagrała koncert. po raz kolejny pokazała najłądniejszą piłe na świecie...
22 lis 2015 | 20:16
+14
Jednym słowem pogrom barcy nad realem :)
22 lis 2015 | 19:24
+28
Vamoos ! <3 Barca, Barca, Barca ! <3 ! Real fartownie że 7 nie dostał, Munir oddał im honor ;D
22 lis 2015 | 19:30
-21
Można to powiedzieć w drugą stronę, bo Real też zasłużył na 2 bramki i wtedy ten wynik nie byłby taki "dominujący"
22 lis 2015 | 20:17
+50
2:7
22 lis 2015 | 18:02
+15
4:27 z tego pierwszego skrotu,chlopek leje ze szczescia :)
22 lis 2015 | 17:27
+1
Jest gdzieś skrót z polskim komentarzem?
22 lis 2015 | 17:10
+10
obejrzałem skrót już 7 razy, coś ze mną jest nie tak?:)
+2
Visca El Barca!!! <3 Puta Madrid!! Wczorajszy mecz zamknął na całym świecie wszystkim hejterom usta ;)
+34
Ale jaja Barcelona w nich wjeżdża jak dzik a oni sobie człapią po boisku. Iniesta przy piłce a oni truchtają sobie kilka metrów od niego. Real po prostu chciał wtopić ten mecz?
22 lis 2015 | 14:13
+4
Miejmy nadzieje ,że Benitez wyciągnie z tego wnioski i się ogarnie bo na chwile obecną jest w głębokim bagnie.(tak sobie Zarymowałem xd)

+37
Wszyscy patrzą na wynik 0:4 i mówią, jak to Real zagrał źle, wykrzykują "Florentino dimission", zwalają całą winę za porażkę na Beniteza, krytykują Ronaldo, że nie było go widać. Wszyscy Ci mają klapki na oczach w postaci wyniku, ponieważ Real zagrał dobre spotkanie, na swoim poziomie. CR7 miał dwie rewelacyjne okazje, które wykorzystałby przeciwko każdemu innemu bramkarzowi niż Bravo, który we wczorajszym meczu zaczarował bramkę Barcy. Strzały Jamesa, Benzemy, Marcelo, Real wyglądał wyjątkowo dobrze i tak też zagrał. Nie widzę nawet błędów w obronie przy bramkach Barcy, ataki, zakończone golami Barcelony były przeprowadzone perfekcyjnie, na granicy spalonego, podania z dokładnością na milimetry. Dodać do tego geniusz Iniesty i Neymara w super formie i wynik byłby podobny nawet z Realem grającym swoją najlepszą piłkę. Także nie wieszałbym od razu psów na Benitezie, Perezie, Ronaldo tylko polecam chłodną analizę.
22 lis 2015 | 13:45
+27
No dobra, nie było błedów przy bramkach?
Bramka nr 1- bezsensowne wyjście do przodu Ramosa, które złamało cała linię obrony, potem Danilo łamie linię spalonego.
Bramka nr.2- Vrane i Modrić idą na asekurację potrajając Iniestę, zostawiając Neymara niepilnowanego totalnie, potem brak krycia na Suarezie. I zgodzę sie- umiejetności i troche szczęścia pomogło w tej akcji ale z jakiej paki Varane i Modrić mają robić za bocznego i środkowego obrońcę?
Bramka nr 3- Iniesta biegnie a cały zespól stoi i się patrzy „Jak on pięknie biegnie”.
Bramka nr 4- i znowu- czterech graczy naciska na Messiego, który udanym podaniem do przodu sprawia, że w ataku jest czterech graczy Barcy i tylko trzech Realu.

Świetna obrona Realu- patrzeć i uczyć się.

I tak na koniec- w większości akcji bramkowych Barcelona rozpracowała Real trzema zawodnikami a akcje na 0-5 zchrzanił Munir zabierajac piłkę z buta G. Pique. Czaisz? Real był taki mocny, że ŚÓ rywala biegał do kontrataku pod sama bramkę rywali. Jeżeli Ciebie satysfakcjonuje taki poziom gry Realu to pożegnaj się z trofeami w tym sezonie.
22 lis 2015 | 20:13
0
Gdzies tam sie zgadzam, wybitny mecz Iniesty, S.Roberto i napatników FCB, żadna obrona przeciwko takiemu atakowi prawdopodobnie by nie sprostała. Ale nie da się ukryć, że był to chyba najgorszy mecz S. Ramosa jaki widziałem a Danilo to już jakaś kompletna katastrofa. Nienawidziłem Realu z czasów Llourinho, ale ten wczorajszy grał bez pasji i chęci wybicia karzełkom z Barfelony piłki nożnej z głowy jak to bywało za kadencji Jose. Benitez ma duszę księgowego a nie podżegacza tłumów a tylko taki mógłby wczoraj powalczyć z jednym z najlepiej grających zespołów jakie widziałem kiedykolwiek. Szkoda że Pique nie strzelił na 5:0, ale może to i lepiej? Śmiertelnego wroga lepiej pokonać po prostu bez upokarzania, bo będzie miał super motywację żeby się zemścić a "la manita" w wykonaniu Pique przed kibicami Realu to byłoby wypowiedzenie (kolejne z resztą) wojny.
22 lis 2015 | 23:48
-2
Chyba inny mecz oglądaliśmy. Obrona Realu grała straznie, takie dziury w obronie dawno nie widziałem. Chociażby przy zmarnowanej setce Munira gdzie przed bramką stał tylko on i Pique, a gdzie stoperzy? Przed oczami mam 2 setki ktore wybronil Bravo, ta Ronaldo i później głowka Benzemy. Reszta raczej była z dystansu gdzie Bravo raczej nie miał prawa tego strzelić. W sumie Ronaldo miał jeszcze jedną setkę która wybronil Bravo ale tam był i tak spalony. Wiec czy ja wiem czy Real az tyle okazji miał. Wydaje mi sie ze Rodriguez najlepiej wygladał w Realu a on jako pierwszy został zdjęty z boiska.
17 mar 2016 | 12:04
0
Chyba ogladales inny mecz bo Real nie istnial na zadnym froncie, barca dominowala w kazdej czesci boiska, real zagral takie gowno ze szkoda gadac, teraz tylko czekam bo niedlugo kolejne El clasico a Barca idzie jak czolg ;).