Czy tam wszyscy są kurwa w formie czy jak. Ja nawet na Fifie takich akcji nie sklejam. Pięknie to klepią, nie z tej ziemi. No, poza tym karnym Neymara, nie wiem co to miało być ;d
Piękny mecz tuż po rozgromieniu Realu totalny pogrom Romy brak słów. VeB!
+30
JAK BY NIE SZCZĘSNY TO BYŁO BY Z 10 DO ZERA.....SZACUN DLA WOJTKA

25 lis 2015 | 19:46
+4
mówcie co chcecie, ale widowisko było, bramki były, bez dramaturgi, ale nie zawsze w Teatrze Marzeń grany jest dramat, czasem i komedia się trafi.
28 lis 2015 | 13:37
+4
teatrze marzeń? a ja myślałem ze barca gra na camp nou a nie old trafford...
25 lis 2015 | 19:17
+8
To co wczoraj zrobila Barca z Romą to przerosło moje oczekiwania.Piękno futbolu w najczystszej postaci.6-1 to najmniejszy wymiar kary dla Rzymian.Byl pogrom,ale gdyby nie Szczęsny to by był pogrom totalny!!!
0
Dokładnie. Biedny Szczęsny bo w zasadzie niczego nie zjebał a tyle bramek w dupe..
+18
Kurwa, co oni odpierdalają z tymi karnymi, to jest głowa mała. A przecież mają taki zajebisty wzór w postaci R10.
Gaucho się nie cackał, najczęściej uderzając pod poprzeczkę bez oszczędzania piłki.
Te pokraczne strzały w wykonaniu czy to Neymara, czy to Messiego, na 4 tempa albo bez rozbiegu są po po prostu śmieszne.

+20
Messi odrazu 2 brameczki po kontuzji, brawo. MSN niesamowite.
25 lis 2015 | 17:54
+3
myslalem ze materialy pornograficzne - w tym przypadku gwalt nie powinni znajdowac sie na meczykach
-48
Trudno nie życzyć kontuzji takimi zawodnikom jak Messi, Neymar i Suarez gdy jest się kibicem innego wielkiego klubu. Ale to jeszcze nie teraz.
25 lis 2015 | 18:15
+13
Trudno nie życzyć kontuzji? Ale z ciebie dno ludzkie :o
25 lis 2015 | 18:19
+14
Ja rozumiem, że ktoś może nie lubić jakiegoś piłkarza, ale życzenie komuś kontuzji ? Jprd, bez przesady...
26 lis 2015 | 23:17
+3
Kontuzje to bardzo normalna i częsta rzecz w futbolu więc nie wiem o co kaman.
25 lis 2015 | 15:31
+9
Myślałem że będzie ze 3:2 dla Barcy a tu surprise :D
25 lis 2015 | 15:09
+9
ah ta wspaniała Barcelona.....są niesamowici.....jak na Dzikim Zachodzie strzelali :).i Messi wspaniale po kontuzji :)
25 lis 2015 | 14:58
-8
szkoda że neymar nie strzelił karnego

25 lis 2015 | 15:25
+24
A może inaczej: Dobrze że Szęsny go wyciągnął to i tak było wiadome że barca wygra to bez różnicy czy 7:1 czy 6:1 a Szczęsny zabłysnął :D
25 lis 2015 | 17:44
+2
w ogóle nonszalancja neymara bo nawet bez rozbiegu strzelał -słabo
25 lis 2015 | 14:40
+9
Mimo iż nie przepadam z Barca i musze przyznać ze być może w tej chwili są najsilniejsi, przestrzegałbym ich fanów przed huraoptymizmem, Roma i Real obecnie to są bardziej średniak,i a nie klubu z górnej polki ale w tym tez szczęście barcy ze na chwile obecna nie ma zespołuz e świetną forma, ew. Bayern, ale zobaczymy co czas pokaże
25 lis 2015 | 14:27
+8
Sprawdziło się przypowiedzenie "kto jest faulowany ten nie szczela karnego" no cóż nie posluchali i nie szczelili ;)
25 lis 2015 | 13:03
-23
Szczęsny bramkarsko zgwałcony... :d W sumie to nie jego pierwszy raz. 2015- Leverkusen 4-4 Roma, 2014- Chelsea 6-0 Arsenal, Liverpool 5-1 Arsenak, 2013- MC 6-3 Arsenal, 2012- Milan 4-0 Arsenal, 2011- Blackburn 4-3 Arsenal, MU 8-2 Arsenal. Nie wspomne już o meczach gdzie wpuszczał 2 lub 3 bramki.:)
+7
np. o 9:1 co jest większą katastrofą 6:1 czy 9:1 barani łbie?
25 lis 2015 | 12:13
-32
sroma nie istniała na boisku, gracze Barcelony czuli się jak na treningu. Pozdrawiam kibiców LAZIO
25 lis 2015 | 11:51
-6
Nie starczy im goli na cały sezon, poza tym Roma bez formy remis w lidze z jakimis ogorkami, a Real za Grubego to cyrk! PSG, Bayern, Atletico, United a nawet Chelsea(powoli sie pobierają :) ) moga ich pierdolnac! Alves-Pique-Vermalen/Mathieu-Alba...
25 lis 2015 | 10:57
+12
kolejny koncert barcelony coś pięknego oby wiecej takich ;D
25 lis 2015 | 10:38
+17
mam nadzieje ze lewy nie trafi na barcelone przed finalem bo z taktyka guardioli bayern zostanie wdeptany w ziemie
25 lis 2015 | 10:40
+16
akcje bayernu sa zbyt powolne i zbyt malo zaskakujace, brakuje takich szybkich akcji z klepki w tloku jak ma barca
25 lis 2015 | 10:42
+7
a gdyby chcieli wygrac z barcelona grajac swoja standardowa ofensywna taktyke to by musieli takie akcje tworzyc...juz nawet nie wspominam ze zostawianie na swojej polowie tylko neuera w meczu z barca to samobojstwo
25 lis 2015 | 20:44
0
A HUJA PRAWDA
25 lis 2015 | 09:51
+26
Spodziewałem się wygranej Barcelony, ale to była po prostu demolka! Roma praktycznie nie istniała w tym meczu. Szczęsny robił co mógł w bramce, ale co on sam jeden mógł poradzić, kiedy Barca wchodziła w obronę Rzymian jak w masło.
25 lis 2015 | 09:49
+6
Mecze z Realem i Roma to jedne z najlepszych spotkań w 21 wieku w wykonaniu Barcelony, jakie ogladałem-a widziałem jakieś 98 % (jeszcze3:0 z Bayernem w maju,manita z Realem w 2010 i 6:2 w Madrycie w 2009 r ) . Morał z wczorajszego meczu jest taki,że przed przeznaczeniem nie uciekniesz ...Szczęsny w 2011 r w barwach Arsenalu urządził sobie rejteradę z Camp Nou ,także w meczuLM (1\8 finału) .Do bramki wszedł wtedy Almunia i skończyło sie tylko 3:1 dla Barcy .Niestety wczoraj jak na złość- nikt mu palca u ręki nie chciał złamać no i karma go dopadła :)
Tak już na poważnie to Szczęsny oprócz Dzeko i Iturbe był piłkarzem który wczoraj istniał na boisku ,reszta to nawet nie statystowała.Bałem się tylko jednego-żeby belgijski troglodyta Nainngolan znów komuś krzywdy nie zrobił (przypominam że to on był sprawcą zerwania wiązadeł przez Rafinhę we wrześniowym meczu).
25 lis 2015 | 09:34
+7
Barca złapała super formę a po meczu z Real jeszcze uwierzyli, że mogą zagrać 2 sezon z rzędu na najwyższym poziomie! Szykuje się 1 w historii obrona LM ;)
25 lis 2015 | 09:27