Video dodane przez: kamyk019 25 lis 2015 | 21:20
Strzelić Realowi 3 bramki w tak krótkim odstępie czasu - klasa.
-4
Ronaldo dobry mecz w końcu :P
26 lis 2015 | 17:44
+3
Moim zdaniem Real nie powinien sie wstydzic nasladowac Barcelony bo podstawa to posiadanie piłki bo wtedy kreuje sie zespół, piłkarze muszą jak najwiecej podawać szybka pilką bo mają do tego swietnych pilkarzy. Wydaje mi sie że jezeli uda sie to Benitezowi to moze jeszcze zwojowac Europe w Realu. Co do meczu cieszy postawa Cristiano wkoncu niezły mecz. Nie mozna powiedziec ze bardzo dobry bo od tego zawodnika trzeba wymagac wiecej kreatywnosci.
26 lis 2015 | 16:09
-21
BARSA 4 SZACHTAR 3 JAKI KRYZYS. POPRAWILI SIE O 1 BRAMKE ;-)))
26 lis 2015 | 18:32
+10
Zjebane jak Twoj nick
26 lis 2015 | 15:03
+25
10min meczu więcej i szahtar by wyrównał.
26 lis 2015 | 14:36
+45
Za późno Szachtar się obudził, a Real przespał końcówkę...
Ale futbol jest taki że prowadząc w 70 min 4-0 nie można być pewny zwycięstwa
Brawo dla Szachtara za walkę do końca :D
26 lis 2015 | 14:01
0
Liczyłem na remis, ew. wygraną Szakhtaru. No ale cóż i tak ładny mecz.
26 lis 2015 | 12:19
+2
narazie wiadomo kto rządzi w Madrycie. Napewno nie Real.... Atleti !! Atleti !!!
26 lis 2015 | 11:45
+18
Dwie zupelnie inne twarze realu w tym meczu
26 lis 2015 | 11:23
+52
3 bramka Szachtara i śmiech komentatora ;p Drakula.
26 lis 2015 | 10:43
-4
Nie ma co, Szakhtar postawił ciężkie warunki.
26 lis 2015 | 10:37
+1
Przy trzecim golu Carvajal faulował zawodnika Szachtara.Skutecznośc dobra .Ale gdzie ta "żelazna"obrona Grubego Benka?Aha- Ramosa nie było to dlatego stracili trzy bramki....Bale powinien grac po lewj stronie ,byłło widac wczoraj ze tam odżył.Jego życie to rajdy i wrzutki bądz strzały ,a nie schodzenie do środka gdy był ustawiany na prawej stronie. Cr 7 sie budzi -i bardzo dobrze ,bo piłkarzem jest świetnym ,tylko że jako człowiek nie bardzo daje sie lubić.Zyczę mimo wszysto miejsca na pudle ZP ,bo jednak mu się należy.
26 lis 2015 | 10:35
+2
1miejsce w grupie mamy wiec udalo sie
-3
fatalne krycie w obronie realu oby mniej takich tragicznych meczow w obronie widoczny brak sergio ramosa,pepe ale sa 3pkt hala madrid
26 lis 2015 | 10:34
+25
Szkoda Szachtara :/. Zasłużyli na remis.
-1
Wraca taaa w meczu o nic ,strzelająć z metra do pustej bramki .
26 lis 2015 | 14:21
-4
Ty byś nawet do tej pustej nie trafił :P
26 lis 2015 | 14:22
-4
i od kiedy mecz ligi mistrzów jest meczem o nic ?
+7
szkoda ze szachtar od poczatku zaczal tak jakby sie bal, gdyby grali swoje to by nie przegrali :)
26 lis 2015 | 09:50
+2
jak nie tracili to teraz traca gole na potege... ze skrajnosci w skrajnosc. nie podoba mi sie ten Real, to sie dobrze nie skonczy. To nie jest druzyna kktora moze walczyc o lige i puchar mistrzow jednoczesnie. musza sie sensownie wzmocnic a Benitez zastanowic nad swoim pomyslem na ich gre. i gdzie jest James??
-2
Real zagrał świetnie przez pierwsze 15min później coraz słabiej.
26 lis 2015 | 08:24
+2
Nie wiem czy brawa dla gospodarzy za gre do końca czy zjebka dla Realu za brak koncentracji w końcówce... chyba jedno i drugie. W meczu niby dużo bramek ale nie żałuje że nie oglądałem. Gratulacje dla Realu, Benitez musi wyhodować jakieś jaja bo daleko na drużynie która gra sama nie zajedzie.
26 lis 2015 | 08:21
+3
Szachtar pokazał ducha walki ale to jednak Real wygrał i zdobył 3pkt. Modrić super mecz a Bale i Cris nareszcie dobra współpraca.
26 lis 2015 | 07:45
+13
Pod koniec Szachtar pokazał dla Beniteza ,że z tą obroną jest coś nie tak i musi z tym coś zrobić
-4
to może ty łajzo wyjdz i pokaż jak sie gole strzela......jakby messi strzelał z główki to musiał byś mu krzesło podstawić ....nooo sorki chyba że bedzie w kapeluszu i w butach na obcasie
-3
Niestety nie oglądałem meczu wczoraj bo byłem w pracy ale patrząc na skrót tego co było to Real spokojnie powinien wygrać to spotkanie do jaja ale tak się nie stało bo zawodnicy królewskich poczuli się chyba zbyt pewni siebie i nie byli zdeterminowani tak jak trzeba do konca spotkania i myślę że gdyby mecz trwał z 10minut dłużej to czekałby nas remis 4:4 oby Real się poprawił w grze ja osobiście bym zmienił trenera aby była poprawa nie przepadam za stylem gry Beniteza tak jak i za samą jego osobą zepsuł swietną drużne w sumie to tak jak z każdą drużyną postąpił
26 lis 2015 | 12:24
0
JAK NIE OGLĄDAŁEŚ TO PO HUJ KOMENTUJESZ
26 lis 2015 | 03:02
+14
Większość osób tutaj popada w komentarzach w przesadę albo w jedna stronę, albo w drugą stronę.

Pomimo 7 bramek, mecz wcale ładny nie był. W większości kopanina. Ozdobą był lobik z pola karnego. Pięknie przymierzony, a tak oprócz tego to chaos w obu drużynach. Ronaldo błysnął, bo w takich warunkach czuje się najlepiej. Dużo miejsce, sprinty, możliwość rozbujania przeciwników. To jego gra. Można ją łatwo skasować, co pokazały Barcelona i Sewilla, ale jak się ktoś nie postara, to jest jak jest. Szachtar specjalnie często Realowi nie przeszkadzał, blisko nie krył i nie podwajał, więc indywidualności się bawiły.

Na koniec się role odwróciły i to Real pozwalał na bardzo dużo. Szachtar był skuteczny i nastrzelał. Wcale nie pokazali jakiejś wielkiej woli walki. Real oddał im piłkę, pozwolił podchodzić pod pole karne, to co mieli robić? Stać i się patrzeć?

Dla Realu to wszystko nie wygląda dobrze, ale potencjał w zespole jest potężny i tylko stado gwiazdek musi się wreszcie zabrać do gry, a nie tylko rozmyślać, gdzie by się tu przenieść. Pół składu kombinuje, a nie ma komu trawy gryźć. W Barcelonie rolę drugoplanowego zapierdalacza odwalają Busquets i Rakitić, do tego często dochodzi Alves i zawodnicy środka obrony. Iniesta się tego nie boi, a nawet Messi z Neymarem czasami potrafią robić odbiory pod własnym polem karnym. W Realu jest Marcelo i jest Ramos, czasami Pepe, ale jeśli któregoś z nich zaczyna brakować na boisku lub któryś ma zły dzień, reszta stoi i się patrzy. Nikt na boisku nie pracuje. Z Barceloną właśnie ten fakt Real pogrążył.

Na tym etapie sezonu można sobie jeszcze pozwolić na słabą grę. PSG spartaczyło, więc w LM Real miał spacerek. W lidze jest tylko 6 punktów straty. Żadna tragedia. Jeśli nie zdarzy się jakaś dziwna katastrofa i Real nie posypie się na przełomie roku, to od lutego na pewno zacznie inaczej grać. 1/16 LM w dzisiejszych czasach to nie wyzwanie dla najlepszych. A jak będzie potem, zobaczymy.
26 lis 2015 | 09:54
-1
Szkoda że Benitez nie potrafi ich jeszcze odpowiednio przygotować do ważnych meczów. Na pewno zwolnienie go nie jest sposobem na lepszą grę Realu, jak większość osób uważa. Tam trzeba teraz stabilizacji, a nie następnego burdelu na Bernabeu. I następny problem teraz to Varane, i Ramos, Realu nie opuszcza duch Vermaelena :D
26 lis 2015 | 02:15
-9
brawo Szachtar, prawie udalo sie osmieszyc arogancki real - nie jestem wrogiem tej druzyny, tylko tych bufonow Ronaldo, Bale Benzema, szkoda mi Modricia i Jamesa bo to wspaniali gracze....
26 lis 2015 | 12:26
-1
BUFONÓW........TO CZEMU RONALDO MIAŁ 2 ASYSTY
26 lis 2015 | 01:04
+1
Wszyscy tak najeżdżali na Ronaldo a tu prosze. Dwie genialne bramki, jedna ładniejsza od drugiej, do tego dwie świetne asysty, taki przegląd pola rzadko kto ma, tak znaleźć kolegów z zespołu.. NIESAMOWITE. Asysty Ronaldo mają w sobie tą elegancje, zawsze jak poda to kolega z zespołu przedrybluje kilku albo strzeli niesamowitą bramke ale to wszystko właśnie przez ten kunszt Ronaldo. Taki Messi jak asystuje to to są zwykłe przeżuty prostopadłe na kilkadziesiąt metrów co do centymetra- easy. Albo gole po przedryblowaniu dwóch trzech, chociaż w każdym meczu ma podwójne krycie- peace of cake. Co nie zmienia faktu ze bramka to bramka, asysta to asyta nie ma znaczenia(?) jak sie ja zdobedzie. Absurd
26 lis 2015 | 01:42
+6
gradienthesjan, czy Ty czytałeś te głupoty które napisałeś? Przerzut prostopadły na kilkadziesiąt metrów to według Ciebie "easy"? A Ronaldo robi takie fantastyczne asysty że kolega z zespołu musi przedryblować kilku obrońców..to muszą być świetne podania..tak jak to, że kolega strzeli fantastyczną bramkę to również zasługa jego umiejętności..Skoro tak to Messi ze swoimi rajdami i "przerzutami" jaki jest? ;)
+11
Kolego Moose. Kojarzysz może pojęcie "sarkazm" ? :) od razu widać, że o to tu chodzi, chyba, że sam jesteś trollem :)
27 lis 2015 | 22:46
0
Heh sarkazm sarkazmem ale szacunek szacunkiem.. ;) nie powiem złego słowa na umiejętności Ronaldo, jest fenomenalnym piłkarzem ale wydaje mi się, że chyba złapał "lekkiego" dołka..może to już wiek daje się mu we znaki :D haha
26 lis 2015 | 02:13
+5
piekna bramka do pustej z 1 metra, szok co za kunsz w tym wyskoku po golu obrót i to oooOOOOooOOOooo na prawde piekne,