wpisuja sie w karty historii, beda o nich opowiadac jak o duecie romario stoichkov, naprawde zgrane trio
Brawo Barca raczej pierwsze miejsce zostanie do końca sezonu.
+8
Angielskich komentatorów zawsze się lepiej słucha :)
29 lis 2015 | 15:31
+5
MSN nie do zatrzymania jak i cała Barca, brawo! Kolejne zwycięstwo z dużo iloscia goli
29 lis 2015 | 14:28
+4
Barca ładnie Neymar ładnie wpakował bramkę Messi słupek Iniesty masakra powinno być 6 : 0
+15
Jak pięknie się patrzy na to wszystko:) Pomyśleć że 60/70 % nie chciała suareza w barcy bo"gryzoń", nie chcieli neymara bo gwiazdeczka z brazylii co dla niego za ciężko będzie w europie i nic nie wniesie:))
No tak.. ale tacy są właśnie ludzie. Większość ludzi przy transferze Lewego do bayernu też mówili że ławkę będzie grzał:))
29 lis 2015 | 04:06
29 lis 2015 | 03:53
+16
Bardzo ładny mecz, mogło paść więcej bramek ale przy niektórych sytuacjach trochę zabrakło szczęścia (słupek Iniesty, poprzeczka Leo). Cieszy zachowane czyste konto :)
29 lis 2015 | 02:40
+12
Pomyśl człowieku co może Nas czekać jak dojda Vidal i Turan, przy takiej (badz lepszej) formie... Plus moze jeszcze Nolito w zimie.. To może być piękny sezon..
29 lis 2015 | 00:58
+30
Barca! 4:0 ! Neymar+Suarez+Messi ! Zero z tylu ! piekna gra !
Mistrzowie Hiszpanii Europy Swiata ...! Cudo Footbolu ;] pzdr VeB
29 lis 2015 | 00:25
+25
rozpjerdalaja system
29 lis 2015 | 00:22
+7
Messi dzisiaj jak mortar regulował, deczko w lewo, w górę, w prawo no i trafił...będzie jeszcze lepiej!
+45
Tercet ciągle głodny gry. To niesamowite jak Enrique zaszczepił w nich pazerność na gole. Nawet przy wysokim wyniku, Oni (MSN) nie poprzestają w śrubowaniu jeszcze lepszego rezultatu. Trzy wielkie osobowości potrafią współgrać ze sobą na boisku,rozumieją się bez słów.Najważniejsze jest jednak to że mimo tak wielkiej klasy indywidualnej każdego z nich nie ma miejsca na gwiazdorzenie. Trio bawi się na murawie, cieszy każdym golem jak gdyby wrócił do lat młodzieńczych i rozgrywał kolejny mecz z kolegami na podwórku.Znakomite relacje pozaboiskowe znajdują swoje odzwierciedlenie na placu gry co jest sekretem wspaniałej dyspozycji Blaugrany.
+8
Po prostu Mesque un Club.. Więcej niż klub. :)
28 lis 2015 | 23:36
+9
Tercet Messi+Suarez+Neymar=czołg xD
28 lis 2015 | 22:59
+14
Brawo panowie kolejny doskonaly mecz cieszy forma naszego trio jak i całego zespołu pressing caly mecz totalna dominacja tak 3mać... VeB!
28 lis 2015 | 21:40
+6
..........ale widać, że Messi nie jest jeszcze w optymalnej dyspozycji ale trudno się dziwić prawie dwa miechy przerwy muszą mieć swoje konsekwencje. Cierpliwość i spokój to jest teraz najważniejsze.............
Mecz w brew pozorom wcale nie był taki łatwy...... ostatni kwadrans zagrali na stojąco i mogli zostać ukarani............. koncentracja do końca powinna być............
28 lis 2015 | 21:37
+6
Obrona Realu na poziomie Stomilu Olsztyn.Spetanie nog i obsrane gacie ze strachu.
28 lis 2015 | 21:20
+3
MSN-czarodzieje,po raz kolejny to udowodnili,przewaga nad rywalami rośnie :) Myślę,że Real jeszcze podniesie się z formą i na końcówkę sezonu będzie ciekawa "bitwa" o tytuł :)
28 lis 2015 | 21:01
+2
Savo944 jeśli to czytasz to musze cię poinformować ze jestes kolejnym z wielu kibicow Realu na mojej czarnej liście.Ciekawe gdzie byles jak Real dostal 4-0 od Barcelony .Dziekuje Dobranoc.Od dzisiaj mam cię na uwadze
28 lis 2015 | 20:55
+7
Alves chyba poczuł ze zbliża się styczeń a co za tym idzie rejestracja Vidala. Znakomity mecz w jego wykonaniu. Co do całego zespołu to brak mi słów. Grają świetna piłkę byle to utrzymać do końca sezonu bo chciałbym być świadkiem obrony trypletu. Miłego wieczoru. :)
28 lis 2015 | 20:53