3 Spalonych 3

Video dodane przez: totil 29 lis 2015 | 17:46
30 lis 2015 | 18:29
0
Real po raz kolejny wygrał i ma 3 punkty. Ronaldo znowu z rzutu karnego. Bale ładna główka. Rzut karny ale za co?
30 lis 2015 | 17:07
+6
Nienawidzę fanów barcy którzy nie szanują przeciwnika pisząc np.Penaldo czy coś w tym stylu.
Takich kibiców nazywa się pseudofani, zapamiętajcie sobie to słowo.
30 lis 2015 | 17:31
+1
A co jest zlego w okresleniu Penaldo? To raczej go nie obraza a to sama prawda ze wiekszosc jego goli jest po karnych i na czysta bramke.
30 lis 2015 | 16:50
+3
słaba koncepcja Realu
30 lis 2015 | 10:59
-18
Niesamowita bramka bale to było coś pięknego CR7 też ładnie no Real wraca do formu?????????:):):):):):):):):)
30 lis 2015 | 19:47
+3
co bylo ladnego w golu cr7????
30 lis 2015 | 10:47
+16
Och Penaldo forma lezy ale gol jest nie zrobil w tym meczu nic a to swiadczy o czyms to Eibar juz czekam az Real dostanie kogos lepszego i raczej z ta forma bedzie kolejna masakracja.
30 lis 2015 | 09:40
+2
Ważne 3 punkty
30 lis 2015 | 09:27
+7
Real bez koncepcji, ale Eibar bez jakości. Następnym razem Benitez może nie mieć tyle farta.
30 lis 2015 | 08:32
+4
Repertuar cieszynek CR bardzo ograniczony.... nawet po karnym ta sama
30 lis 2015 | 07:45
+24
Wraca stary dobry Ronaldo.....macha ładnie rekoma, pada jak kukła po kontakcie z rywalem, wróciło mu te piękne spojrzenie ze łzami w oczach po tym jak sędzia nie dał się nabrać na jego padaczkę:-) wiec wszystko po staremu! Penaldo wrócił :-D
-26
88Madridista daj im się wyżyć i pominusować :D to ich dowartościuje trochę :D przyjdzie czas, że ""Bogowie" znów dostaną po dupie to nawet jeden tu nie zajrzy :D
30 lis 2015 | 00:07
+20
Cudzysłów niepotrzebny. Obecnie MSN znajduje się na szczycie futbolowego świata.
A z tym wyżywaniem się, to nie bardzo trafiłeś, bo to właśnie twój piekielnie elokwentny kolega po szalu dał upust swojej furii, po wspaniałym meczu Realu. Więc może po prostu ciesz się tą genialną piłką prezentowaną przez Blancos, zamiast żałośnie wieszczyć porażkę Barcy, która przecież jest... nieunikniona. Obniżka formy czeka wszystkich. Pytanie tylko jak długa, w którym momencie i z jakimi skutkami.
30 lis 2015 | 00:33
-14
tak tak masz rację :D nieunikniona .. już za tydzień w Valencii :D
30 lis 2015 | 17:49
+3
Real chyba jakoś w nowym roku jedzie na Mestalla. Ciekawe, czy coś się zmieni w stosunku do poprzedniego sezonu.
30 lis 2015 | 04:21
+7
W domu przed Tv a Ty? Jak sir nie myle odrabiales prace domowa z "pszyry" co? :)
+21
Szału nie ma. Normalnie to z takim Eibar powinni wygrywać grając na "pół gwizdka".
30 lis 2015 | 01:38
+1
No przeciez grali na cwierc gwizdka.Po co sie wysilac,jak mozna sobie trzy punkty na stojaco dopisac.
+4
wygrali ale idzie im trochę słabo przegrali z Barcą i ledwo co wygrali w meczu w lidze Mistrzów.
29 lis 2015 | 21:13
+70
Cieszynka po karnym mnie po prostu rozpierdala.
29 lis 2015 | 22:43
+28
Jestem kibicem Realu, ale mysle ze ostro przesadza z tą cieszynką ... Nie dosc, ze jej naduzywa to robi ja po bramkach z karnych albo na pusta.
29 lis 2015 | 22:48
+2
no co w tym dziwnego ? przełamał sie ;) hehehehe
29 lis 2015 | 21:03
+6
pamietam jak kiedys byl vicente del bosque .
Wtedy grali ladnie i byl balans miedzy gwiazdami i pracownikami.
Do czasu az Perez zaczal z projektem Galacticos przesadzac...
Pamietam co drugi rok wygrywali LM
29 lis 2015 | 20:52
+28
Niech Benitez chociaż raz pokaże, że ma jaja i posadzi księżniczkę na ławce. I jeszcze ta głupia cieszynka......
29 lis 2015 | 21:37
-26
zamknij ryj CIOTO
29 lis 2015 | 23:00
+10
Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!
30 lis 2015 | 09:24
+5
Nie pracuje w Madrycie ale chyba w Realu układy są takie, ze jakby Benitez tego spróbował to nie doczekałby następnej kolejki jako zatrudniony.
29 lis 2015 | 20:01
29 lis 2015 | 19:58
-15
Dobry mecz
30 lis 2015 | 04:24
+3
Hahaha zes dojebal :D po czym wnioskujesz po skrocie?
29 lis 2015 | 19:31
+8
Dobrze że są te trzy punkty to najważniejsze, ale takiej gry Realu to ja nie widziałem od ładnych paru lat... Tyle razu gra do bramkarza... ehh co tu dużo gadać Albo Real albo Benitez i perez...
29 lis 2015 | 19:29
+23
Fantastyczna gra Królewskiech...
A nie, to nie ten sezon. A tak serio, to obecna gra Realu to padaka. Nic konkretnego, wszystko w stylu "a może się uda". Kiepsko się ostatnio ich ogląda. 3 pkt to jedyny pozytyw.
+36
Czemu sędziowe nie daja Ronaldo kartek za symulowanie ? ;/
29 lis 2015 | 19:27
-3
Najwazniejsze ze sa trzy punkty, styl jednak nadal pozostawia wiele do zyczenia
+8
Bezbarwny mecz Królewskich. Ronaldo w swoim stylu machający rękoma i domagający się karnego. Sędzia wysłuchał próśb Płaczka i podyktował jedenastkę. Cris znów pokazał swojego ego ,odwracając się plecami do kibiców gości po strzelonej bramce.
29 lis 2015 | 19:12
+14
Widzę Real wraca do formy XD
29 lis 2015 | 18:50
-39
Królewscy takie sakie grali ale wyniki 2:0 nawet luzik bale ta główka swietnie trafienie gool cr7 w miarę spokix:)
29 lis 2015 | 18:59
+46
Co kurwa?
29 lis 2015 | 20:24
+12
Królewscy grali tak sobie ale wynik jest najważniejszy ... Bale ładne trafienie głową ... Ronaldo z karnego też spoko :D

Przekładnia na nasz język ojczysty :)
29 lis 2015 | 22:32
-1
"Stary" Ty zrobiłeś to co translator tylko w drugą stronę. :)
-1
Patrząc na obecną formę Realu trzeba się cieszyć takim wynikiem na wyjeździe u Basków. Szkoda, że tyle kartek. Nie dość, że połamani to jeszcze się wytrzepią i bedą pauzować. Ehh
29 lis 2015 | 21:47
0
"Wytrzepia" powiadasz....jako fan Realu nie musisz zdradzac pikantnych pomeczowych szczegolow :)
29 lis 2015 | 18:31
+6
Wygrana zawsze bedzie wygrana choc jesli ktos mi powie zento wygrana w dobrym stylu to chyba ogladal sam skrot.
29 lis 2015 | 18:29