Video dodane przez: totil 5 gru 2015 | 17:16
{{votes_count}}
Ryczel przy komentowaniu w emocjach ma kamienna twarz, to tak sztucznie wyglada ze gdy zobaczylem to zaczelam wyciszac telewizor gdy on komentuje
7 gru 2015 | 13:47
0
No Costa no party. Bayern miał od ciula okazji, ale nie wykorzystał żadnej, potem grali dalej za wysoko i przejebali. Porażka Monachium to jedno, ale Gladbach jest na tak fenomenalnej passie, że tylko zazdrościć kibicom ;)
7 gru 2015 | 10:41
-1
i kupony poszły..
6 gru 2015 | 23:25
+7
Sędziego bocznego, który puścił akcję na 2:0 z miejsca po tym meczu awansowałbym do najważniejszych spotkań w LM. Nie podnieść chorągiewki w takiej sytuacji, to trzeba mieć jaja albo oczy z trybem slow motion. Niesamowite!
6 gru 2015 | 17:55
6 gru 2015 | 17:51
6 gru 2015 | 16:19
+6
Bayern przegrał, ale trzeba też przyznać. ze wcale nie z ogorkowym zespolem , ba , bardzo dobrym zespolem! Pozytywnie prezentujacym sie w lidze mistrzow i godnie reprezentujacym IV rzesze w Europejskich pucharach. Żadna seria bez porażki nie trwa wiecznie i cos takiego jak wyczyn Arsenalu z sezonu 2003/2004 będzie powtórzyć niezwykle ciezko, niedlugo zapewne skonczy sie seria w Francji kiedy to PSG na pewno z kimś wtopi.

+2
Ale ta Borussia ich z klepała niesamowite to jest.
6 gru 2015 | 12:21
6 gru 2015 | 12:04
+3
Kurde akcje jak z Fify!
6 gru 2015 | 09:23
+11
Brawo , widac jak zmiana trenera potrafi odmienic gre druzyny.
-12
Lewandowski znowu nie mial 10 setek,to i nic nie strzelil.Jeszcze jedna taka padaka i sprzedadza go bez zalu.
5 gru 2015 | 23:14
+55
Kibicuje borussi już od kilku godzin i nigdy nie widzialen lepszego meczu, dla takich chwili sie kibicuje hala miszynglambach
5 gru 2015 | 22:34
-3
Kto jeszcze twierdzi że ten Neuer jest taki zajebisty? Przeciwnicy oddali kilka strzałów na bramkę no i Manuel się nieco zdziwił. W Bayernie, przy dobrze dysponowanej obronie to nawet kasjerka z biedronki miała by czyste konto w jakimś meczu :D Ktoś może powiedzieć słaby występ Neuera, jednak on był powiedzmy średni tak jak większość jego występów w tym sezonie. Po prostu przeciwnicy oddali więcej strzałów.
Fajnie że Ribery strzelił bramkę po długiej przerwie. Może jeszcze wróci do swojej optymalnej dyspozycji.
5 gru 2015 | 23:49
-15
Cebulowa pizdo a co niby neuer miał do gadania przy tych strzałach? Bo wg mnie totalnie nie do obrony.
6 gru 2015 | 12:40
0
Chociażby to co dostał lobem... po co wychodził skoro tam byli obrońcy? Zostałby na linii i miałby piłkę w rękach.
6 gru 2015 | 01:29
+5
Fakt. Trudno się nie zgodzić. Neuer ma oczywiście od czasu do czasu fantastyczne interwencja ale ... Czy to w Bayernie czy Rep. Niemiec. wspiera go BARDZO SILNA obrona.
6 gru 2015 | 10:34
0
Dobrze prawisz .Przy takim potencjale obrony (i w ogóle całej kadry Bayernu) i w tak "ogórkowej" lidze ,nie jest większą sztuką osiągać takie noty i staty jak Neuer.Tam mało kto potrafi zagrac przeciwko nim ,tak jak wczoraj Moenchengladbach.Czesto jest wręcz "bezrobotny" w niektórych meczach.Wiec kasjerka z Biedronki jak najbardziej ,a śmiem twierdzic ze nawet "podstarzały "barman z "Meduzy"...
5 gru 2015 | 22:32
+13
Dobry powrót Riberiego, oby tak dalej. A co do meczu, kiedyś musiał być ten pierwszy raz :) zdarza się, co zrobić.
+9
sory za to pytanie. wie ktos dlaczego nie moge obejrzec skrotow na meczykach? klikam PLAY i mam czarny ekran, prosze o pomoc
+1
spodziewałem się tego bo Borussia jak jest w gazie to jest w gazie.tym bardziej ,że FcB ma wyraźny problem z B.Moenchengladbach.
5 gru 2015 | 20:25
-1
Coman to bez żadnych dryblingów, po prostu wykorzystywał szybkość i wyprzedzał bocznego obrońce :D
5 gru 2015 | 20:05
+12
Prędzej czy później Bayern musiał przegrać.
5 gru 2015 | 19:48
+6
Zasłużone zwycięstwo Gladbach. Bayern już chyba czuję się mistrzem - za wcześniej !
6 gru 2015 | 12:50
+1
I tak nim będzie
5 gru 2015 | 19:47
+25
Robert powinien zaczac grac bardziej jak w reprze, wiecej determinacji i waleczności, od kilku meczy troche zamula, Muller w ciaglym ruchu. Miał w tym meczu momenty, ze bral na siebie gre, ale jest nieco za pasywny. Jasne jasne prawdziwa 9 ma czekac na podania. Ale dzis w futbolu pilkarze sa bardziej uniwersalni.
5 gru 2015 | 19:13
+3
Kiedyś musieli przegrać i tak dalej mają w miare bezpieczną przewagę nad Dortmundem...
mimo wszystko brawo dla M'gladbach za wygraną :D
5 gru 2015 | 18:59
+2
no w koncu doznali porazki!!! fakt ze szczescie stalo po stronie mgladbach, ale to juz nie wazne, brawo Borussia
5 gru 2015 | 18:48
+8
Pierwsza porażka w sezonie... I faktycznie szczęście dzisiaj monachijczykom nie sprzyjało, ale co bramkarz Borussi się napocił i napracował to jego i wielka brawa dla niego :)
5 gru 2015 | 18:41
+6
Nie wykorzystane sytuacje się mszczą i ten mecz dobitnie to potwierdził. Bayernowi brakowało dzisiaj skuteczności i odrobiny szczęścia pod bramką rywala, za to Borussia wyprowadziła parę kontrataków i je wykorzystali.
5 gru 2015 | 18:40
+3
Sommer ładnie bronił
5 gru 2015 | 18:30
+10
Bayern zlekcewazyl rywala, brawa jednak dla Riberiego za powrót z golem..
0
ładny meczyk w wykonaniu Borussi, piękne brameczki, Bayern boleśnie sprowadzony na ziemię

Lewy nie błyszczał ale nie prezentował się gorzej od kolegów, wszyscy grali do dupy. Natomiast w Moenchengladbach prawie wszyscy zawodnicy zasługują na wielkie brawa

no i trener Borussi taktycznie zniszczył system Guardioli, trzeba przyznać :)
+4
Gdzie niby taktycznie zniszczył? Bayern raził nieskutecznością i dlatego przegrał gdyby wpadło to co powinno było by 3/4 do 0:do przerwy
5 gru 2015 | 19:00
0
a drugą połowę misiu widziałeś? jak widziałeś to drugi raz obejrzyj bo najwidoczniej nie obczaiłeś taktyki Borussi

nieskuteczność nieskutecznością, ale Bayernowi przede wszystkim brakowało celnych dograń i okazji strzeleckich. Z tych 9 strzałów celnych było może ze 3-4 dobre okazji, a reszta meczu to było podawanie (niecelne) piłki w wykonaniu Bayernu. Koman co dośrodkowanie to do przeciwnika albo za plecy.

Borussia też mogła ze dwie bramki wyżej wygrać gdyby była bardziej skuteczna.

Po prostu Schubert rozpracował Guardiolę i tyle, no ale wszyscy wiedzą jak Bayern gra, rotacje składu wiele nie zmieniają niestety

5 gru 2015 | 23:47
+2
Oczywiście , że widziałem. Nic nie rozpracował. Źrebaki wykorzystały swoje sytuacje Bayern je marnował a miał ich więcej. Raził nieskutecznością stąd przegrana- zasłuzona. Ale , żeby mówić tu o taktyczym rozpracowaniu tj Borussia odcinała Bayern od wszelakich sytuacji czy nie dawała dojść do głosu Bawarczykom jest bez sensu bo tak nie było. Niestety wszystkiego wygrać nie można, ten moment musiał kiedyś nastąpić. A Lewy za niewykorzystane sytuacje powinien ławeczkę powąchać Muller zresztą podobnie bo strzały prosto w bramkarza z 5 metrów jak na tej klasy piłkarza to śmiech na sali, tym bardziej że czasu było dość by uderzać gdzie indziej.