Hahaha bramkarza zmienili,a i ten i ten słaby
Krótko mówiąc
Bramkarz Malmo katastrofa
9 gru 2015 | 19:43
-5
Defensywa Mallmo po prostu jedna wielka lipa ,chyba przestraszyli się rywala , więc tylko przez to tak wysoki wynik . Po za deszczem goli Real zagrał średnio
9 gru 2015 | 19:13
+8
Casemiro>Kroos :) Ale sympatią darzę obu tych Panów :)
9 gru 2015 | 19:08
-2
Jak tak se czytam te wasze komentarze to naprawde śmiać mi się chce. Fani realu piszą że ''JAK BARCA GRALA Z 3 LIGOWCEM TO TYLKO 1:0 BYŁO..." a fani barcy piszą że "GRALIŚMY REZERWAMI" nosz japierdole nie ważne że rezerwy i nie ma sensu wypominać wyniku skoro Barca wygrała. Naprawdę niektórym przyda się maść
+1
Jestem pewien ze Real mial tym meczem odbudować morale, stand najsilniejszy sklad i duzo bramek. Taktyka bez zarzutu.
9 gru 2015 | 18:53
0
"stand"? Poważnie?
9 gru 2015 | 16:16
+7
w piłce wszystko jest możliwe Real który dostaje 4:0 z Barcą pare meczy później w lidze mistrzów wygrywa 8:0 i do tego Ronaldo który ostatnio nie strzelał to ładuje teraz 4 gole i w tym 1 z wolnego
9 gru 2015 | 17:21
-4
No faktycznie. Na Bernabeu i z Malmo, które w dodatku miesiąc temu już skończyło swój sezon to szok ogromny że wygrali wysoko.
9 gru 2015 | 16:03
+7
I Real znowu pokazał klasę. Ronaldo zaszalał 4 bramki.
+15
5 sezon z rzędu gdzie Ronaldo strzela przynajmniej 10 bramek w LM ! Brawo !
9 gru 2015 | 15:15
-1
I nad czym te zachwyty? To tak jakby Polska grała z Gibraltarem
9 gru 2015 | 14:11
+37
Dlaczego dzieci barcelony nie mogą znieść tego, że RM wygrał? Niedowartościowane dzieci nie mające za grosz szacunku do innych i myślą, że są "elitą". Jak nie macie się gdzie wyżyć to wypad na stadion 10 kółek. Już lepiej nie komentować meczy niż obrażać kogoś.
9 gru 2015 | 16:01
+2
To są uupośledzone gimby typu manutd 1987, grubygrubas itp. itd. a takich tysiące tutaj.
9 gru 2015 | 14:08
+27
Bramkarz jak bramkarz ale tylko real potrafił wygrać 8:0 czemu barca w pucharze króla z trzecioligowcem tylko zremisowała a nie pokazała jaka ona wielka . Barca nie raz grała z ciotami i jakoś nie potrafiła wyjebać 8:0 w lidze mistrzów
9 gru 2015 | 14:39
-18
:) zajrzyj na skład Barcy z trzecioligowcem :) pzdr
9 gru 2015 | 15:03
+1
Real zagrał dobry mecz ale dziwi taktyka Beniteza. Na taki słaby zespół wystawia najmocniejszą jedynastke tak samo jak w meczu z Cadiz ponad połowa graczy to zawodnicy pierwszego zespołu.. Aż tak boi sie ośmieszyć w meczu z takimi potęgami? W końcówce sezonu bedą oddychać rękawami ale co ja tam wiem..
9 gru 2015 | 17:25
+1
Po pierwsze zarówno w pucharze króla jak i w LM kluby są zobowiązane wystawiać mocne składy (w różnych proporcjach), a nie jedenastu juniorków bo mecz jest o nic. Po drugie jak się prowadzi 5-0 to można już truchtać i też się nic nie dzieje. Po trzecie zmiany były. Po czwarte dobrze odbudować morale robiąc taki rozpierdol, choćby przeciwko dosyć słabej drużynie ale jednak.
9 gru 2015 | 17:05
+4
Czy ty kurwa jesteś ślepy? Kim barca grała na tego 3 ligowca ? Kim? Zadaj sb to pytanie. Młodzikami, a teraz Real grał młodzikami ? Większość podstawowego składu, być może cały, nie wiem nie znam składu na ten mecz, nie oglądałem, 8:0 czy 1:0 to i tak ci nie da więcej niż 3 punkty, a czm real nie zajebał Barcelonie 8:0 ? Tylko wjebał aż 4;0 ? hmm, no dlaczego ?
9 gru 2015 | 13:58
-2
przegrana i kompromitacja 4-0 u siebie z Barceloną i kompromitacja jeśli chodzi o puchar króla,a tu wszyscy zachwycają sie tym ze Ronaldo strzelił słabo grajacej druzynie Malmo 4 bramki i ze wygrali 8-0.Taka wygrana z taka druzyna :normalnie "szapoba"
9 gru 2015 | 15:20
+9
Aż tak Cię boli że Real wygrał? A czego Ty się dziecko spodziewałeś że przegra? Już lepiej nie komentuj meczów klubów których nie lubisz, to lepsze niż robienie z siebie aroganckiego gówniarza.
9 gru 2015 | 16:05
+4
On nie robi z siebie gowniarza, on nim jest i to na dodatek uposledzonym umysłowo,bo zdrowy normalny człowiek nie wypisuje niedojebanych komentarzy, on naprawdę, ale to naprawdę jest chory psychicznie i każdy kto jest normalny to widzi... Szkoda mi jego rodziców, bo muszą wychowywać psychicznie chore dziecko i maja pewnie ciężko przez to...
9 gru 2015 | 13:40
+23
Ale najebali goli
9 gru 2015 | 13:26
+46
Gdyby nie strzelił żadnej byłby drewnem, gdy strzela cztery - słaby bramkarz lub komu on to strzela ? Gdyby Messi strzelił 4 byłby Bogiem, gdyby nie strzelił żadnej - oszczędził ich - pisano by. Wszystko w naszym kraju sprowadza się do sympatii i antypatii a nie do obiektywnego postrzegania futbolu (i nie tylko).
9 gru 2015 | 13:13
+7
Wkoncu przekonujace zwyciestwo ktorego bylo trzeba
9 gru 2015 | 12:57
+4
potrzebna wysoka wygrana ale zobaczymy czy przełoży się to na morale drużyny w lidze (na moralum CR7 na bank ile razy można rąbać wolne jak Ramos karne?)
9 gru 2015 | 12:39
-4
ale slaby bramkarz malmo...
9 gru 2015 | 13:21
-4
teraz kibce realu bedą cie minusowac bo przeciez ich dzieli waleczni boscy piłkarze strzelili 8 pięknych bramek.... ale ten bramkaż był tak słaby ze puscił tyle szmat
9 gru 2015 | 16:19
+5
Słaby ? Serio ? Nie dorastasz mu nawet do pięt , mówiąc że jest słaby , a w życiu nie zagrasz w tak dobrym klubie . Aaaa i widze twój ból dupy że Real tyle wygrał , typowy kibic Barcelony ;)
9 gru 2015 | 16:21
+1
I to , że miał gorszy mecz , nie znaczy że jest słaby ;)
9 gru 2015 | 11:51
+13
Teraz potrzebne są takie gesty drużyna musi się zjednoczyć po ostatnich wpadkach. Wczoraj wygrali 8:0 ale to nie wynik był nakważniejszy. Walczyli do ostatniej sekundy nawet w ostatnich minutach nie było straconej piłki, walka jakby grali o ostatnią szansę. W tym sezonie pierwszy raz oglądałem taki mecz, a widziałem wszystkie. Wkońcu zagrali jak drużyna. Nawet Ronaldo który dawał plamę wczoraj był niesamowity, biegał walczył PODAWAŁ! Po stracie piłki nie leżał i nie rozkładał rąk tylko odrazu wstawał i walczył. Wkońcu gra i zaanagażowanie godne tego herbu. Nawet Benitez pierwszy raz nie kazał drużynie bronić wyniku tylko robił zmiany ofensywne... Czyżby zrozumiał jak powinna grać ta drużyna? Czyżby wkońcu obrali dobry kierunek? Pierwszy raz jestem dumny z gry tej drużyny w tym sezonie. Hala Madrid!
+15
8:0 robi wrazenie ale nie zapominajmy ze rywalem bylo marne Malmo. Smiesza Troche teksty ze Malmo pokonuje polskie druzyny - nasza liga to zaden wykladnik. Takie porownania swiadcza o marnym pojeciu na Temat pilki noznej.
Ronaldo 4 bramki I asysta, na pierwszy rzut oka brzmi fascynujaco, chcialbym jednak zobaczyc takie osiagniecie z lepszym rywalem. Tym rywalem bedzie villareal w nastepnej kolejce ligii hiszpanskiej - mimo ze pewnie niektorzy sadza ze villareal to slabsza druzyna niz Malmo, gdyz nie gra w LM - nic bardziej mylnego.

9 gru 2015 | 09:49
-3
Kibice Realu- Benzema strzelił trzy bramki w tym spotkaniu ,a mało kto to raczył zauważyć ,jarając sie do nieprzytomności "wyczynem" rzekomego "krula "futbolu ,którego ostatnio wręcz wyrzucaliście z drużyny i sprzedalibyscie za garśc srebrników.A Benzema co już be, juz sie go nie zauważa.To że za moment będzie gibał pajdę z dolewką na kabarynie ,nie znaczy że jest gorszy ..Wszak winy mu jeszcze nie udowodniono.
9 gru 2015 | 08:59
+38
Jestem fanem Barcy, ale wielkie brawa dla Realu za zwyciestwo.
Nie chodzi tu juz o przeciwnika , ktory badz co badz tez dostal sie do ligi mistrzow .
Wiec tez musi cos grac.
Chcialbym zeby wszystko byle w duchu fair - play.
Mysle ze teraz Real sie podniesie troche z kolan i zobacze prawdziwa rywalizacje o mistrzostwo w Lidze bbva.
Pozdrawiam tych normalnych kibicow.
Ps. To co zrobil z wami zarzad w Pucharze Krola -jest niedopuszczalne, pozostaje mi tylko napisac sory.
9 gru 2015 | 11:28
+5
o widzę normalny kibic :) rzadko spotykane ale jednak :D

ja też nie rozumiem tych decyzji :D zwłaszcza że Czeryszew grał w innym klubie sezon temu, ale na szczęście ten puchar mnie najmniej obchodzi i myślę że niejednego kibica także :D w dupie mam te odwołania co będą składane też :D

powodzenia z Leverkusen :D chociaż to chuja ważny mecz ( z resztą tak jak ten ) :D
9 gru 2015 | 08:36
+10
Należy się cieszyć z wyniku, ale nie popadałbym w hurraoptymizm. Bo przyjdą spotkania z czołówką i będą wymęczone remisy albo lanie. Chciałbym aby pokazali obecną formę w spotkaniu PD z Villareal.
9 gru 2015 | 07:55