Brawo Wolfsburg! Pokazaliście Diabłom miejsce w szeregu
+1
Brawo Wilki !!! ManU jest tak słabe ze nie potrafią wyjść z grupy LM.
9 gru 2015 | 14:31
+5
Mecz na styku. Po pierwszej bramce MU powinien postawić autobus i czekać na kontrę wiedząc w jakiej są sytuacji i że grają na wyjeździe wbrew pozorom trudnym Wolsburgiem. Jak dla mnie LVG trener turniejowy. Mu ma dobra pake tylko złego trenera.
0
liga angielska schodzi na psy, wcale się nie zdziwie jak dzisiaj do united w LE dołączy chelsea i arsenal.... a wtedy prawdopodobnie druzyny z serie a będą miały 4 miejsca w LM kosztem premier league - coś co jeszcze kilka lat temu nawet by mi na myśl nie przyszło i pewnie nie tylko mnie.
9 gru 2015 | 12:59
+2
wiedziałem że przejebią choć wierzyłem że pozbierają trochę punktów dla ligi angielskiej ..
miejmy nadzieję że dzisiaj wygra chelsea i arsenal bo inaczej dupa mokra ( miło by było jakby się romy z lm pozbyto też :-) )
9 gru 2015 | 12:55
+12
Co ten van Gaal odpierdala i to z taką marką jak United. Masakracja
9 gru 2015 | 12:44
+5
Wstyd-Hańba-Kompromitacja-Żenada.Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla takiej gry i dla takiej postawy,a zwłaszcza nie ma usprawiedliwienia za brak awansu do dalszej fazy.Niech sie cieszą że Wolfsburg był mało skuteczny w tym meczu.Gdyby nie De Gea i lepsza skuteczność wilków to by sie skończyło nie 3:2 tylko 6:2 albo i wyżej.

A Van Gaal niech wypierdala z tego klubu jak najszybciej!!!!!
9 gru 2015 | 11:06
+5
nie wiem jak wam ale mi bardziej szkoda że nie awansu nie wywalczyła Borussia Monchenglaudbach niz ManU
9 gru 2015 | 12:54
+5
Mi nie jest United w ogóle szkoda, także zgadzam sie z Toba. Jeden nudny dwumecz mniej :)
9 gru 2015 | 11:02
+10
W koncu MU ma okazje powalczyc w Lidze Europy :)
9 gru 2015 | 10:49
+5
heheheh szkoda pisać żenada i WSTYD!!!! gdzie sa fani MU??
9 gru 2015 | 10:43
+8
brawo vfl.
9 gru 2015 | 09:54
-2
Dzisiaj już na chłodno, wczoraaj za duże emocje towarzyszyły. Na pewno nie zasłużyli na porażkę, ale remis i tak by nic nie dał. Choć tą bramkę mógł sędzia uznać, taka kontrowersja trochę, bo sędzia często w tym meczu zmieniał decyzję. Walczyli do samego końca i za to trzeba pochwalić, że nie nie było tak jak w meczach ligowych jak im zarzuca wielu ekspertów. Skład jaki wystawił trener był na tą plagę kontuzji najmocniejszy, szkoda chyba tylko że Younga nie zagrał od początku na lewej obronie. Trzeba przyznać rację Scholes'owi że jesteśmy średniakami w Europie na tą chwilę. Życzę powodzenia Wilkom, bo na prawdę są groźni u siebie i te ich liczby, że przegrali tylko 3 razy w tym roku kalenarzowym nie kłamią. Mam nadzieję że Van Gaal wyciągnie z tego krótkie epizodu w LM wnioski i podejdzie do Ligi Europy na poważnie, bo to może być jego jedyna zdobycz.
Liczę na 3pkt w kolejnym meczu ligowym i taki zimny prysznic podziała na piłkarzy mobilizująco.
9 gru 2015 | 09:27
-8
brawo Wolfsburg !!!! jak pisałem że wyjdzie z grupy !!! miałem 10 minusów !!! a tu proszę z pierwszego miejsca !!!!! komuś się pewnie teraz "czka" !!!!!
+1
Co się dzieje z tym Manchesterem?? Wolfsburg to nie są ogórki, ale mimo wszystko angielska ekipa powinna sobie z nimi poradzić, a tymczasem czeka ich gra w LE.
9 gru 2015 | 09:18
-1
Co się dzieje z tą Angielską piłką??!! :( MUN przegrał, City ledwo.. ciekawe co dzisiaj Chelsea??
9 gru 2015 | 12:46
+6
city ledwo? wygrali grupę śmierci co za idiota
9 gru 2015 | 13:12
-1
mieli awans już po 4 kolejkach, zakończyli grupę na 1 miejscu ale dla niektórych to tylko ledwo wywalczony awans :D
9 gru 2015 | 20:21
-1
chyba grupę "śmierdzi"

lol z gimbazy
9 gru 2015 | 08:54
+1
Brawo Wilki !!! Naldo zagrał perfekcyjnie, ale brawa należą się każdemu piłkarzowi VfL. Już czekam z niecierpliwością na losowanie. Wilki GOLA !!!!!
9 gru 2015 | 07:57
+1
Duzo walki !! piękny mecz
9 gru 2015 | 06:53
+16
Ciężka noc w manchesterze, muszą się zastanowić co się stało z 300 bankami które poszły na transfery. Jak się patrzy na zespoły typu Juventus, A.Madryt (Porto to już inna kwestia jeśli o to chodzi), to człowiek oglądający i śledzący mniej więcej co się dzieje, zadaje sobie pytanie jak to możliwe. Van Gaal, zarząd? Holender raczej nie zostanie zwolniony przez zarząd ze względu na Premier League, myślę, że tam dostanie jakieś ultimatum od zarządu, jedynie jego wysokie ego może mu nie znieść grania w LE i poda się do dymisji. Fani united na pewno nie będą okupować tego chusteczkami, ale will see, żeby po zwolnieniu nie było tylko gorzej. Chodzi mi tu tylko wyłącznie o Premier League.
9 gru 2015 | 05:45
+6
Napiszę tak nawet Lech albo Legia wygrali by z United. To jest porażka co oni grają. Brawo WFL !
9 gru 2015 | 03:08
+1
jako kbic United musze powiedziec ze dlugo bronilem Van Gaala ale nie wazne kogo i ile wyda to jak taktyki i podejscia nie zmieni to zadnych wiekszych sukcesow nie bedzie.
Dzisiaj jak zagrali bardziej ofensywnie i strzelili gole to nie bylo spojnosci pomiedzy formacjami .i wynik koncowy wszyscy widza.
Przyjdzie weekend i znowu bedzie monotone podawanie i wycofywanie do tylu bez korzysci i z mysla zaby gola nie stracic...