Video dodane przez: pct 12 gru 2015 | 17:53
14 gru 2015 | 11:01
+2
{{votes_count}}
Zdarza się, Deportivo waleczne. Wszyscy zajęci wpadką Realu przy takiej okazji pościgu, a tymczasem Atletico zrównało się punktami.
13 gru 2015 | 19:42
+1
deportivo się nie dało i walczyło,jak będą grać dalej tak do końca sezonu może europejskie puchary ? w tamtym sezonie też było 2-2 więc wielkie brawa dla La Coruni
13 gru 2015 | 18:21
+1
Obejrzalem jeszcze raz koncowke po stracie kontaktowej bramki i wychwycilem to co wczesniej mi umknelo bo przysypialem:Barca cos tam grala do przodu chyba chciala wyrownac.Natomiast ostatnie 7 minut to dwa katastrofalne bledy Sergio Besquetsa albo to on wdrozyl w zycie plan ustawienia meczu albo nie nadaje sie do gry w takim klubie i jest antybohaterem nie Mathieu najwiekszym tylko on.Ktos tam nizej obwinial Mascherano o drugiego gola a to Besquets owszechnie wielbiony wychwalany pod niebiosa zawalil.Ten zawodnik wykonuja dobra prace w srosku pola wielokrotnie zrobil bardzo wiele mam jednak nadzieje ze ktos pojdzie po rozum do gowy i go sprzedadza i bedzie gral defensywny pomocnik na miare Barcy.No chyba ze specjalnie te bledy robil to inna sprawa;)
13 gru 2015 | 18:28
+3
Barca chyba chciala strzelic na 3-1*
13 gru 2015 | 15:22
+17
Rakitic od niechcenia a bramkarz nie miał 0,5 % szansy na obrone hehe. Wracając do awantury z Pique, mówił coś o pachołkach. Proponowałbym skupić się na defensywie panie Pique, a nie na internecie
13 gru 2015 | 15:15
+21
kolejny raz okazuje się że trzeba grac do ostatnie

Kolejny raz okazuje się że trzeba grać do końca 2:0 nie wystarczy :-)

+2
Messi bez formy jest i tak na poziomie np Jordiego Alby. Być bez formy i strzelać bramki w la liga to też nie lada wyczyn. Wiadomo że oczekiwania są większe ale docenić trzeba i to
13 gru 2015 | 14:41
-1
Jedno jest pewno Barca wygrywala ostatnio mecze bez Messiego i teraz Messi wrocil po kontuzji i juz traca punkty mecz za meczem:)) Oby tak dalej:))
13 gru 2015 | 20:20
0
Bzdura Messi daleki od najwyzszej formy ale swoje w tym meczu zrobil bez jego wolnego wynik bylby jeszcze gorszy
13 gru 2015 | 14:21
+2
Końcówka meczu zabójcza w wykonaniu la Coruna. Barcelona może sobie tylko pluć w brodę, że nie zdołała dowieźć przewagi do końca.
13 gru 2015 | 14:02
+7
Ta Barcelona to jakaś totalna pomyłka!!!
13 gru 2015 | 14:18
-9
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13.

Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13.

Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13.