Video dodane przez: totil 12 gru 2015 | 20:15
15 gru 2015 | 18:00
+3
Jak już wspomniałem jestem kibicem M.U od 15 roku mam 35 lat przeżyłem odejścia Davida.B Roy.K Erica.C CR.7 itp itd można było by wymieniać tak bez końca największą stratą jest odejście SIR.ALEXA.FERGUSONA.

Najgorszym następstwem jest L.V.G wywalil Grodzka Rafaela Di.Maria nie pasował do jego koncepcji.
Jednym słowem ROZPIERDOLIŁ 25 LAT PRACY SIR. ALEXA i z Ekipy która atakowala zrobił ekipę która z wielkim trudem robi REMISY na OLD TRAFFORD.
JEBAC L.V.G.I JEGO POLITYKĘ GRY
14 gru 2015 | 11:06
+9
Wiem, że United na ten mecz nie miało już żadnych zdrowych graczy w obronie ale wielkie kluby nadrabiają takie braki z przodu. A tu dupa. Van Gaal idz pan w chuj.
13 gru 2015 | 18:09
-31
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13.

Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13.

Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13.

Sorry, ale musi się spełnić....

Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie...

Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz

To funkcjonuje.... , osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie

+5
Jak taka zbieranina z takim pseudo-trenerem może być aż na 4-tym miejscu w topowej lidze świata? Chyba, że teraz zaczną dopiero porządny marsz w dół.
+16
Jestem kibicem M.U od 15 roku życia mam 35 lat o tak beznadziejnie grającego M.U nigdy wcześniej nie widziałem JEBAC LVG!!!!!!!!!!!
+4
Piękna bramka Bournemouth, po raz kolejny wygrywają z faworytem spotkania. Z taką grą utrzymanie powinno być jak najbardziej realne.

Swoją drogą ciekawe kiedy Manchester w końcu wyjdzie z dołka. Liga Europy to niezbyt wysokie progi jak na Manchester, na pewno plują sobie w brodę, że nie udało im się wygrać z Wolfsburgiem.
-8
no i co z tego?! MU lepsze jest <3
13 gru 2015 | 13:37
+2
brawo Boruc, czerwoni zaś w "formie". Przegrywają jak na zawołanie. Nie postawię na nich żadnej złotówki przez najbliższy rok, bo wszystko bym przegrał.

+1
Jak zobaczyłem bramkę Stanislasa to kopara mi totalnie opadła, chyba jego bramka życia. MU gra totalne gówno (i to mnie cieszy) i jak tylko Tottenham wygra to Diabły spadają na 5 miejsce.
13 gru 2015 | 12:32
+17
Jak już Fellaini robi za snajpera w MU, to coś jest naprawdę nie tak...
13 gru 2015 | 12:21
0
Dwie głupio stracone bramki przez MU. Tragedia!
13 gru 2015 | 11:44
0
Man utd chańba
13 gru 2015 | 11:27
+2
Manchester ukradł miejsce Arsenalowi. Swoją drogą dziś jak dobrze pójdzie Arsenal może być pierwszy:D
+2
macie jakiß dokøadniejszy skrót tego meczu?
13 gru 2015 | 08:52
+4
Brak słów ...
13 gru 2015 | 04:46
13 gru 2015 | 03:06
+4
fellani zbrazował cału MU oni wszyscy padli na kolana...
13 gru 2015 | 02:00
+14
Mecze Bournemouth naprawde bardzo przyjemnie sie oglada. Nawet z lepszymi rywalami stawiaja na ofensywna gre i szybkie wymiany pilek. Wielkie brawa i gratulacje ;)
13 gru 2015 | 01:46
+17
MU dalej w formie ... Brawa dla bournemouth i dla boruca
13 gru 2015 | 01:05
+5
Fellaini to już nawet nie biega po tym boisku..
13 gru 2015 | 01:04
+7
Bramka życia Stanislasa!
13 gru 2015 | 00:51
+19
Z nazwiskiem van Gaal spotkałem się pierwszy raz jako gnojek oglądając mecz prowadzonej przez niego Barcelony, która w żenującym stylu odpadała z LM. Nie pamiętam jaki to był rok i z kim grała Barca ale pamiętam słowa zagorzałego fana Barcy - który nigdy nie potrafił ukryć swojej sympatii do klubu z Katalonii jak i do reprezentacji Hiszpanii - pana Dariusza Szpakowskiego komentującego ten mecz. Opisywał ze swojego punktu komentatorskiego na Camp Nou niecodzienną sytuację. Otóż kibice "Blaugrany" machali białymi chusteczkami skandując "Puerta van Gaal!". Coś w stylu naszego "tam są drzwi van Gaal".

Osobiście nie miałem nic do zarzucenia van Gaalowi. Poczytałem trochę o jego sukcesach, potem o trenerskich wychowankach. Tyle.
Ale skandowane przez kibiców Barcy hasło "Puerta van Gaal" siedzi mi w głowie od dawna. Czytałem je już po holendersku, hiszpańsku, niemiecku i właśnie w tej chwili czytam je tu na meczykach po polsku... To nie może być przypadek.
Z całej mojej pasji i sympatii dla ligi angielskiej życzę temu panu rychłego powrotu do AZ Alkmaar.
+2
Jako kibic United jestem zażenowany i zniesmaczony ich postawa ich grą i ich zaangażowanie.Niby grali zawodnicy rezerwowi i zawodnicy z drugiej drużyny,ale taka gra im nie przystoi.To jest już karygodne grajac w takim stylu kolejny mecz z rzędu.Van Gaal do wypierdolenia i pisze to poraz kolejny.Gość ma kompletnie wyjebane na to co sie stanie.Siedzi na tej ławce jak taka pizda.A te zmiany zawodników pozostawię bez komentarza.Brak słów!!!!!!!
12 gru 2015 | 23:54
+1
Z tego Stanislasa bedą ludzie. Oglądałem kiedyś mecz Bournemouth (bo Boruc) i ten gość rzucił mi się w oczy, ma niezły dryg , szybkość i dobrze ułożoną nogę. Coś jak Depay tylko mniejsza szybkość ale więcej ogrania i głowy na boisku
12 gru 2015 | 23:20
+3
brawo holly dolly co masz zrobić żeby dali ci więcej pograć mam nadzieję żeteraz już zagnieżdzisz sięw bramce
+6
Nie ukrywam, że cieszy mnie porażka Man Utd może mój Liverpool trochę ich podgoni w punktach i będą tworzyli równorzędną walkę w tabeli :) Co do straty kolejnych punktów przez UTD to jednak broniłbym ich w jakiś sposób tyle kontuzji w zespole, współczuje trochę im tych braków w składzie, ten skład piłkarzy z obrony był dla mnie szokujący.