Lester wygra ligę to będzie końiec świata
Chelsea mocno kroczy po mistrza... Division 1.
Vardy z Mahrezem ciągną drużynę, jak Suarez ze Sturridgem Liverpool dwa sezony temu ;)
+6
Vardy i Mahrez szaleją w tym sezonie
15 gru 2015 | 17:51
+22
To co Leicester robi w tym sezoie z przeciwnikami to jest po prostu MAGIA! A Chelsea niech przegrywa, każda ich strat punktów mnie cieszy.
15 gru 2015 | 17:40
+13
no kapitalnie!!!! znowu sedzia winien porazki??
15 gru 2015 | 16:37
+10
rozjebali im dupsko
15 gru 2015 | 16:28
+3
przyznam że 2-0 gładkie obstawiałem a tu proszę, zespół z końca tabeli obudził się w końcówce meczu i o mało nie sprawił niespodzianki! Oprócz strzelca bramki to chyba tylko Willian w zespole gości zasługiwał na pozytywny komentarz. A Leicester dalej maszeruje pewnym krokiem po tytuł.
15 gru 2015 | 15:54
+21
Brawo Chelsea, za konsekwentne zbliżania sie do Championship.
+9
Śliczny Jose pogrąża się jeszcze bardziej. Kabaretu ciąg dalszy.
15 gru 2015 | 10:44
+42
Czy Mou zrozumie kiedyś, że można dać Remyego w I składzie? A potem gada na konferencji, że czuje się oszukany przez piłkarzy... JAK KURNA GRA TAKI COSTA? Co z niego pożytku? Costa myśli, że może wszystko, a gówno robi!
15 gru 2015 | 09:20
+20
Hazard w zeszłym sezonie mowił o tym, że piłkarze chcą grać bardziej ofensywnie ale Mourinho im na to nie pozwala i wprowadza ciagle dość defensywne ustawienie. Wczoraj widać bylo tego efekty, do momentu straty 2 bramki Chelsea miala chyba tylko 1 strzał (niecelny) na bramke Leicester. Potem trener zdjął Terrego i wpuścił Fabregasa. Chelsea zaczęła grać szybciej i stwarzać sytuacje (druga sprawa że Leicester po 2 bramce się cofnęło).
Moja opinia jest taka, że Mourinho nie potrafi, nie umie w pełni wykorzystać potencjalu drużyny. On nie umie grać ofensywnie, jedynie odbiór i kontra, a to przestaje być zaskoczeniem dla przeciwnikow po pewnym czasie. Chelsea może grać szybko i ofensywnie i jest wtedy bardzo groźna. Było powiedziane o tym, że każdy 3 sezon pod wodzą Mou był słąby i znowu się to sprawdza. Niestety
+17
I pomyśleć że wg bukmacherów Chelsea było faworytem spotkania. Jak sie to ogląda to aż ciężko uwierzyć.

+48
czy ja mam tylko takie wrażenie że piłkarze Leicester City biegają dwa razy szybciej od tych milionerów ???? !!!!!
15 gru 2015 | 02:24
+4
Fajny mecz.Cos sie dzieje na boisku.I kibice...
+19
To co Mahrez w tym spotkaniu też. Wkręcił w glebe jak mistrz.
15 gru 2015 | 00:09
-9
Statystyki Bayernu,i huj z tego.
+1
Głupoty gadasz. Posiadanie Chelsea miała ale wszystkie strzały oddali w ostatnich 15 minutach meczu. A tak sie nie wygrywa.
+27
Nie mam pytań co zrobił Mahrez przy 2 bramce dla Lisów, cóż za opanowanie, zobaczywszy tą bramkę - hahahaha :D Chelsea obrona tragiczna. Szkoda że istnieje takie coś jak zimowe okienko. Mam nadzieję że nikt nie odejdzie od Leicester City.
14 gru 2015 | 23:32
+40
Miło zobaczyć jak Ranieri daje lekcję Mourinho. W tym przypadku łowca stał się zwierzyną hłe hłe hłe.
+9
Świetnie się ogląda Mahreza - genialna kontrola nad piłką, a bramka majstersztyk.
Oby tak dalej Leicester!
+2
Zeby go nie sprzedali zimą.
14 gru 2015 | 23:23
+20
Brak słów ciekawe kiedy Romek wybuchnie bo to już nie jest zabawne !!!
+1
Bardzo ładnie sprawdzilo sie to co pisałem 2 dni temu a mianowicie że wygrają lisy i zostaną ponownie liderem... Gratulacje.
15 gru 2015 | 09:22
+3
Chyba musisz być Nostradamusem :O
14 gru 2015 | 23:21
+2
Aaa no i jak bym mógł zapomnieć. Ten Niesamowity Vardy to wyprawia w tym sezonie to jest coś niesamowitego
14 gru 2015 | 23:20
+5
Brawo Leicester oglądałem, widziałem! Obstawiałem w zapowiedzi 2-0, ale udało im się jedną bramkę zdobyć. Leicester zdobędzie mistrza w tym sezonie, przekonacie się. Pozdrawiam
14 gru 2015 | 23:17
0
Vardy party trwa w najlepsze, dzisiaj widzieliśmy też Mahrez show, dwie przepiękne brameczki.

Fajnie by było gdyby ci dwaj jeszcze przynajmniej do końca sezonu zostali i dalej tworzyli legendę klubu, a pewnie już po Vardy'ego się najbogatsi z BPL ustawiają w kolejce a po Mahreza Bayerny i inne Barcelony

Praktycznie co tydzień można się zachwycać i jednocześnie przecierać oczy patrząc jak pięknie Lisy grają teraz i przypominając sobie jaki piach grali w tamtym sezonie - i to często ci sami gracze.

Miałem małą nadzieję że Wasyl wejdzie z ławki chociaż na końcówkę żeby wzmocnić obronę i pognębi małpę z numerem 19 no ale nie dziwne że trudno się niemłodemu już obrońcy przebić w takim zespole, a Huth z kolegami też się wywiązali bardzo dobrze ze swoich zadań

brawo, brawo i jeszcze raz brawo Leicester

w takiej formie jak są obecnie, to widzę ich na koniec sezonu na tym samym miejscu w tabeli :) A gdzie będzie wtedy Chelsea, na to pytanie to chyba nawet wróżbita Maciej by nie umiał odpowiedzieć xD
14 gru 2015 | 23:36
+4
Problem w tym, że nie grali piachu w tamtym sezonie tylko mieli pecha... właśnie grali ładną piłkę. Wiadomo, że aż taka forma jest zaskoczeniem, ale nie dobra gra, bo już tamten sezon to prognozował... co może Crystal też zaskoczenie co?
15 gru 2015 | 16:22
0
szatan, kurwo jak nie grali jak grali. Nie wiem ile ich meczy widziałeś podejrzewam że może jeden czy dwa z końcówki, ja widziałem mniej więcej połowę (bylem ich sezonowcem od 2013/14 ze względu na Wasyla! :DDD) więc wiem co mówię.

Oni dopiero w kwietniu się obudzili i zaczęli grać skuteczną - na tyle dobra i skuteczną że się wydostali ze strefy spadkowej. Ale "ładna" jak to określiłes szatanie kurwo, to ich gra byla w tamtym sezonie tylko od święta. Natomiast w obecnym grają i ładnie i skutecznie, i tak regularnie, że będzie sporym zaskoczeniem jak się nie znajdą w top 4
16 gru 2015 | 16:58
+2
jesteś niedojebany
-2
Czas zweryfikuje. Sezon temu mieliśmy wysyp zespołów z reguły ze środka tabeli, a bili się w czołówce do końca 1 połowy sezonu. Przykład WHU czy Southamptom. Poczekajmy z osądem do końca stycznia ponieważ uważam, że hegemonia największych klubów w Anglii nie zostanie naruszona. Co do Chelsea to w styczniu się podniosą, zaczną punktować i uplasują się za pierwszą piątką. Zaś Leicester ma ogromne szanse zając 5 miejsce w tym sezonie.
14 gru 2015 | 23:15
+14
No i tylko jeden punkcik dzieli Chelsea od strefy spadkowej.Kasa Abramowicza schodzi na drugi plan.Nawet multimilioner nie będzie wstanie podnieść swój zespół.
14 gru 2015 | 23:14
+5
Brawo Lisyć! Nie mogłem patrzeć jak Chelsea partaczy... W tym sesonie niestety nic nie ugrają, w przeciwieństwie do chłopaków z Leicester, tyle co włożyli walki, ambicji, checi aby wygrać ten mecz! Dawno nie widziałem tak ambitnej drużyny. Costa niech sie uczy od nich albo niech zje snicersa w koncu!