Długi skrót:
Video dodane przez: eis 21 gru 2015 | 21:38
5 sty 2016 | 17:36
+4
Arsenal chyba zasłużył na zwycięstwo ale bramka Yayy ho ho ho , od niechcenia kopnięta piłka to ja nie mam pytań co będzie jak będzie CITY się chcieć kopać :)
+4
Piękna bramka Walcotta ale Yaya Toure po prostu klasa !
25 gru 2015 | 13:53
+5
Toure kurde farciarz meczu
25 gru 2015 | 00:02
+1
ja tak się tak nie zabardzo interesuje liga Angielską ale teraz za wiele meczy niema patrze Arsenal wygrywa z Man City patrze bramki i tak czo ten Toure odjebał xd świetnie mu naszła :D graty dla Arsenalu i city obejrzałem powtórkę całego spotkania świetny mecz.
24 gru 2015 | 22:42
+15
/Otamendi nie dal rady Giru bral go na plecy jak tornister
24 gru 2015 | 21:20
+3
bardzo dobre spotkanie, fakt było na szczycie, więc BPL jest dla mnie bezapelacyjnie wyjątkowa, nieoczekiwane mogą być rozstrzygnięcia, a to było raczej oczekiwane zwyciestwo kanonierów.
+9
Zgodnie z przewidywaniami Mangala+Otamendi nie dali rady zatrzymać bramek. Mangala zwyczajnie za wolny, Otamendi lubi akrobatyke i często jest nie na pozycji albo idzie do przodu. Giroud to napastnik który w formie nie potrzebuje wielu okazji więc przy takiej piłce zamienił to na gola bez problemu. Ładnie uderzenie Walcotta, ale jeszcze piękniejsze uderzenie Yaya. Widać że w ostatniej kwarcie chciał spenetrować tą defensywe Arsenalu ale już nie weszło.
24 gru 2015 | 22:51
+5
nie rozumiem powiedzeniea "za wolny" dla obroncy obronca ma myslec idzialac nie scigac sie ze wszystkimi... Mertesacker jest wolny a mistrza swiata z niemcami ma... bo??? Bo mysli na boisku i nie musi biegac jak Otamendi...
+25
czy tylko ja widzę podobieństwo Wenger'a do Jasia Fasoli?
23 gru 2015 | 01:48
-8
Tylko Ty, ale spokojnie to się leczy
22 gru 2015 | 18:53
+20
Brawo Arsenal! Ogólnie to był świetny meczyk, piękny gol Toure, ładne akcje Arsenalu, kolejne asysty Oezila.
22 gru 2015 | 18:34