31 gru 2015 | 14:57
31 gru 2015 | 13:16
31 gru 2015 | 12:59
-12
Gdyby skazywać sędziów, którzy pomagają Realowi, to w Hiszpanii nie byłoby komu sędziować spotkań. :)
31 gru 2015 | 12:16
31 gru 2015 | 12:15
+23
Ja pierdole!!! Poziom sędziowania w Hiszpani jest poniżej zera!!! Co ten sędzia widział przy pierwszym karnym????? Pewnie tylko herb Realu!!! To samo w meczu Barcelony!! Bramkarz piąstkuje piłkę wpada na Messiego i za to zostaje odgwizdany karny!!! Jakaś pierdolona komedia z Tymi sędziami!!! Powinni dostać buta na ryj za taki poziom swego fachu!!!
31 gru 2015 | 12:14
31 gru 2015 | 11:53
+10
Poczytajcie sobie dziś gazety hiszpańskie. Obydwa karne niesłuszne , to samo twierdzili wczoraj angielscy komentatorzy.
31 gru 2015 | 11:35
31 gru 2015 | 11:13
+13
Śmiem twierdzić, że rezerwy Realu są lepsze niż pierwszy skład. Przyjęcie piłki przez Vazqueza to mały cud techniczny, którego Benzema nawet i za 10 lat nie zrobi. Krystyna zmęczony, nie ma siły w jego strzałach, ale doświadczeniem nadrabia. Taki np. Casemiro już dawno powinien być topowym graczem świata, ale w Realu niestety liczą się nazwiska, bo presja na zwycięstwo jest ogromna.
31 gru 2015 | 10:43
-7
Hala MADRID
31 gru 2015 | 10:07
+6
Mecz Realu średni.I to jest naciągana nota .CR7 oprócz bramek ,tez nic szczególnego nie pokazał,jednak statystycznie to on zapewnił Realowi 3 pkt.Druga bramka jednak bardzo ładna-nie można go lekceważyć .Co do karnych -pierwszego ewidentnie nie było,drugi jak najbardziej słuszny. Niemniej dla RSSS też sędzia powinien odgwizdać wapno i kto wie co by było..Szkoda mi kontuzjowanych piłkarzy Sociedad, szczególnie Canalesa który TRZECI raz zerwał wiązadła i to tuż przed końcem roku..Taka kontuzja to koszmar każdego piłkarza ,więc zdrowia życzę i Do Siego roku wszystkim na tej stronie oraz redakcji :) Pyrsk ludkowie !
31 gru 2015 | 09:51
+9
Jeden karny nie wpadł to drugi musiał być żeby nie było siary
31 gru 2015 | 09:35
+8
Pierwszy karny się nie należał i dobrze że Ronaldo przestrzelił. Ale trzy inne gole były prawidłowe.
31 gru 2015 | 07:52
+3
Już to kiedys pisałem, ale jak się nie powtórzyć. Cieszynka Ronaldo spowoduje, że kiedyś poślady nie wytrzymają i biedak popuści. A spodenki bedą brązowe, hahahahahahaha
31 gru 2015 | 05:44
31 gru 2015 | 02:41
+3
Fajnie, że wygrywa Real, ale gra jest średnia. Nie potrafimy zdominować całkowicie przeciwnika. Jedyne co pozostaje to mieć nadzieję, że skoro teraz nie ma formy to może w drugiej części będzie. Choć patrząc na Beniteza to wątpię w to co raz bardziej. Co do karnego to wygląda to, jakby Ronaldo celowo przestrzelił. Kto ogląda mecze Realu i widział karne Ronaldo, ten wie, że on nigdy nie podnosi piłki przy rzucie karnym.. Wygląda to naprawdę jak celowo przestrzelony karny. Jeśli tak naprawdę było to jestem zaskoczony, że Ronaldo przestrzelił celowo rzut karny którego nie było :) Prawdę zna tylko sam on. Pozdrawiam normalnych!
31 gru 2015 | 01:11