Nie wiem czemu Neymar wykonuje karne, on strzela jakby od niechcenia. Brawo Barca!
0
Messi więcej symuluję niż co warte.
1 sty 2016 | 22:09
+1
Nie wiedziałem o tej stronie. Fajne są zapowiedzi meczowe i skróty. Wszystko w jednym. Kibicujcie nam!!!
-26
Kryminał! To istny kryminał, co odwalił sędzia. Z dupy karny, następnie przy dobitce faul na obrońcy betisu. I niech nikt nie mówi, że temu klubowi sędziowie nie pomagają. W hiszpanii i Real, i Barcę holują sędziowie.
1 sty 2016 | 22:15
-8
OOo gimbaza atakuje. 12 minusów dzieciaczki. Ta farsa w końcu musi się skończyć. It's fuck*** disgrace!
1 sty 2016 | 02:58
-14
Nudna liga hiszpanska!Farsa Sreal I tak w kółko!Graja z samymi ogórkami a gimba sie cieszy z wygranych po 4-0 buhahahaha zieeeeew...
1 sty 2016 | 12:10
+9
A Real to też ogórek :P ?
1 sty 2016 | 02:46
+7
Bardzo piekny kolejny pogrom barcy i zgarniete 3pkt podanie Neymar przy 4 bramce może by oglodac i oglodac
-18
pieknie widziales jak meczyli sie przy szansach sam na sam? Neymar to ostrzelal słupki poprzeczki tylko do srodka nie trafił:)
31 gru 2015 | 16:26