Video dodane przez: zidanekrisz 3 sty 2016 | 21:38
-2
Pepe mecz zycia zagral hehehe :P:P
6 sty 2016 | 13:10
+3
REAL mistrzem REAL panem zawsze bede jego fanem. Czy na dole czy na szczycie REAL MADRYT ponad życie!!!!
6 sty 2016 | 12:58
5 sty 2016 | 23:03
+4
Rewelacyjny mecz
5 sty 2016 | 21:27
+17
Kupa. Ostatnio mało co nie posrałem się w robocie. A wy macie podobną historię?
4 sty 2016 | 23:58
0
Mecz był niesamowity stał na wysokim poziomie. Szkoda, że Real nie dowiózł zwycięstwa tym bardziej, że grali w dziesiątkę. Brak koncentracji niestety.. : /
4 sty 2016 | 22:11
+7
To nie był dzień Pepe.
4 sty 2016 | 19:49
0
Piękne widowisko naprawde świetne akcje , la liga daje wiele emocji gratuluje obu drużyną to było piękne spotkanie jak naraźe najlepsze w 2016r #halamadrid
4 sty 2016 | 19:18
+10
Brawa dla obu drużyn! Stworzyło świetne widowisko!
4 sty 2016 | 17:55
+3
Dobre widowisko
4 sty 2016 | 17:36
-4
Over 3,5 elegancko. Dobry meczyk, Real piekna akcja na pierwszą brame i powinien to wygrać mimo że na trudnym terenie.
4 sty 2016 | 17:16
+13
a Guti ostatnio śmiał się z Barcy, ze ugrali w Walencji "aż" 1 punkt, chciałbym teraz zobaczyć jego minę.
4 sty 2016 | 16:59
+13
Swietny mecz prowadzony w niesamowitym tempie. To byla prawdziwa pilkarska uczta, przebieg meczu i jego dynamika byly na niewyobrazalnie wysokim poziomie. Bylo wszystko, dramaturgia, emocje , czerwona kartka, karne , wspaniale gole, ciekawe wiazanki akcji. Dla takich meczy warto ogladac La Liga.
4 sty 2016 | 16:50
-2
Nie wytrzymam przez tego Beniteza... Ciśnienie skacze z meczu na mecz coraz bardziej.... Ehhh Kur no!
Ronaldo w tych meczach w
ogóle nie zdobywa goli. Te wyniki mówią same za siebie. 3 miejsce w lidze. Na co Perez czeka? Chyba czeka ze zostaną zwolnieni w pakiecie... Ja sam juz na to czekam.
+2
Zatoka zatoka Benitez.Gdzie to jest bo nie wiem.
4 sty 2016 | 15:18
+3
no na prawdę co jak co ale Real jak chce być mistrzem jak z Valencią przegrywa podczas gdy Barca traci punkty
ps Nie wypowiadam się jako kibic Barcy bo może sądzicie po nicku FCB ale to skrót fc bayern
4 sty 2016 | 14:31
-9
"A man down, but Gareth Bale was certainly the way up!"

Strzelić gola w osłabieniu i to samej Valencii, to jest sztuka.
4 sty 2016 | 14:30
+6
Bardzo ciekawy mecz, dużo zwrotów akcji. Jak dla mnie faul na Balu był i czerwień dla Kovacicia zasłużona. Przy bramce na 2:2 widać było cały czas spóźnienie Realu.
+9
Jak na razie najlepszy mecz jaki widziałem w 2016. :)
4 sty 2016 | 11:51
+14
Przecież gra z Vanelcia na jej terenie zawsze była trudna o czym chociażby przekonała się Barcelona więc nie rozumiem dlaczego tutaj takie zdziwienie tym wynikiem.
4 sty 2016 | 11:57
-11
Dlatego ze wczorajsza walencja byla spokojnie do pokonania jesli ogladales, brak Jamese i Isco i glupie bledy Pepe i kovacicia zdecydowaly o takim wyniku
4 sty 2016 | 15:07
+8
To chyba Ty nie ogladales. Moim zdaniem bardziej real był do pokonania
4 sty 2016 | 10:46
-1
Benitez prawie jak Franek smuda / bez zmian.....Brawo :) zrobił jedną zmianę gdy drużyna grała w osłabieniu...zamiast wprowadzić świeże siły....gdyby grali za Atletico , Barceloną lub Sewila to dostali ba na bank kilka bramek. Ich szczęście że to była słaba Valencia, chociaż i tak grali momentami lepiej od realu,,,,,,tego wielkiego realu naszpikowanego gwiazdkami :)
4 sty 2016 | 10:04
+17
Bardzo pozytywne zachowanie Pepe - zawsze był kojarzony z boiskowym rozrabiaką i cwaniakiem, ale warto zwrócić uwagę na to, że przy jego faulu i rzucie karnym nie dyskutował z sędzią, nie wymachiwał rękami tylko głowa w dół i dalej zapieprzał. Taką postawę się chwali.
4 sty 2016 | 18:04
+1
Zgadzam sie. Już jakiś czas temu 'dojrzał' i stał się jednym z grających najbardziej czysto. Bardzo nie lubie jak ktoś ewidentnie zapierdoli a potem jeszcze próbuje udawać głupa i krzyczeć na sędziego.
4 sty 2016 | 09:57
+69
Taki klub stac na dużo więcej niż 1 punkt .... Valencia zawiodłem się :D
4 sty 2016 | 09:36
+5
wiecie w ilu meczach w lidze z silnymi zespołami CR7 strzelił gola? W jednym, z CELTĄ ( Real wygrał 3:1) ale żeby tego było mało to był to jedyny mecz z liczącym się zespołem w lidze, który Królewscy wygrali ( a nie sorki jeszcze pokonali Bilbao -2:1- ale tam CR7 nie strzelił nic). Jest jeszcze jedna prawidłowość, która zresztą potwierdziła się w Walencji. Otóż w meczach z silnymi rywalami Królewscy grają dobrze tylko do pewnego momentu ( często jest to sytuacja gdy wychodzą na prowadzenie. Tak było w Bilbao, Sevilli, Atletico i Valencii ). Później nie potrzebnie się cofają, odpuszczają pressing jakby chcieli bronić wyniku.......
4 sty 2016 | 10:06
-6
Po pierwsze zakup słownik, bo aż oczy krwawią jak się patrzy na twoje wypociny, m.in. "nie potrzebnie". Druga sprawa, nigdy nie zrozumiem "kibiców", którzy kibicują Barcelonie, a najwięcej mają do powiedzenia o graczach Realu.
Wypisujesz jakiś chłam o tym ile bramek strzelił Cristiano, ile mógł strzelić, jak wygląda gra Realu. Każdy widzi jak wygląda gra Realu i Barcelony, każdy interpretuje to na swój własny sposób, a jakbyś jeszcze do tego oglądał dokładnie spotkanie to Real grał w osłabieniu, więc miał się rzucić do panicznego ataku w 10-u ?
Barcelona z Espanyolem też jednak nie zachwyciła i takie są fakty, nieważne kto jest czyim kibicem.
4 sty 2016 | 12:19
+7
Nie ma czego się czepić to czepie się słownictwa(po za jednym błędem czy dwoma nic mnie tu nie kłuje) i komu kto kibicuje. Kolega nie wspomniał ani słowem o Barcelonie w komentarzu ani się do niej w żaden sposób nie odniósł, wiec po co z nią tu wyjeżdżasz? Czy kibic Barcy nie ma prawa obejrzeć meczu Realu i się na ten temat wypowiedzieć? Tak? Więc proszę nie nakręcać spirali nienawiści. Od tego jest sekcja komentarzy by wyrażać swoją opinie i dzielić się tym co mamy na myśli. Do tego wszystkiego mogę się przychylić do jego słów bo nic złego nie powiedział, a wręcz ma rację.
4 sty 2016 | 12:35
-2
baranie nie czepiaj sie na sile gosciu dobrze napisal malo tego przegrali lub zremisowali z niemal cala czołówką gamoniu nie widzisz tego hehe to lepiej pisac bzdury o slowniku
4 sty 2016 | 15:04
+1
Cieszę się, że ktoś taki jak ty zadał sobie tyle trudu żeby przeczytać i zredagować mój komentarz. Szkoda tylko, że skupiłeś się na ortografii a nie na czytaniu ze zrozumieniem.
4 sty 2016 | 09:27
-5
Jak widać odważna gra Valencii opłaciła się zremisować z takim przeciwnikiem jakim jest RM to nie lada wyczyn
4 sty 2016 | 08:50
+3

Parodia na boisku kowacić i vazquez a na ławce james i isco benitez najlepiej już niech sie pakuje
4 sty 2016 | 08:42
+21
Jeśli Benitez nie wyleci to cały trud włożony przez Pepe w ten mecz pójdzie w pizdu :(
4 sty 2016 | 04:27
-42
WNIOSKUJĘ PO POWTÓRCE MECZU NA TEJ STRONIE.
Według mnie był karny na Bale'u, według mnie nie powinno być czerwonej kartki dla Kovačicia.
Na szczególną zasługuję pierwsze trafienie "Królewskich", podobało mi się szybkie zgranie Benzema- Bale- Ronaldo.
4 sty 2016 | 06:09
+36
wyprostowaną nogą wiechał mu w nogi i miał dostać żółtą ?? a Pepe to już prawdziwa gwiazda - pracuje na solidną podwyżkę!!!
4 sty 2016 | 10:07
-2
Z tą kartką dla Kovacica to przesadziłeś - czerwona jak najbardziej zasłużona, atak wyprostowaną nogą i nie patrzył się czy trafi w piłkę, czy w zawodnika.
+29
Znaczy sie ,Benitez juz pakuje walizeczki?
4 sty 2016 | 06:56
-8
valencia to jest dobry klub więc nie pierdol głupot że pakuje walizki remis bardzo dobry
4 sty 2016 | 08:54
+5
Oby nie, sądzę , że ten grubas nawet ze spakowaniem walizek miałby problem
4 sty 2016 | 01:36
+2
Parenaście sekund przed karnym dla Valencii, Realowi należała się jedenastka i każdy kto to podważa jest idiotą. Mecz mógł się zupełnie inaczej ułożyć. Dla widowiska stało się dobrze, bo mecz był znakomity, ale dla sprawiedliwości niekoniecznie.
+2
Bardzo fajny mecz do oglądania brawa dla Valencii która po stracie drugiego gola potrafiła się błyskawicznie otrząsnąć i strzelić gola na remis
Inna sprawa że jeszcze w końcówce mogli wygrać ale i tak BRAWO
4 sty 2016 | 00:14
+8
Co odwalił Pepe? Kolejny mecz przegrany przez niego. Dwie niefortunne jego błędy. Pierwsza nie umie biegać, rozumiem każdemu się może zdarzyć postawić źle stopę, ale druga? To był jego zawodnik...
4 sty 2016 | 00:25
+7
On krył przecież powietrze :D
4 sty 2016 | 00:13
+5
Aha czyli po takim samym kontakcie z piłkarzem z drużyny przeciwnej sędzia raz odgwizdał karnego a drugi raz nie... Cóż za konsekwencja..