4 Spalonych 5

Video dodane przez: eis 13 sty 2016 | 22:46
16 sty 2016 | 16:10
+1
Fajny mecz. Prawda jest taka że Liverpool nie przegrał tego na picu. Pierwsze potrzebne zakupy (powtarzam to już drugi sezon) to niezawodny bramkarz i wysokiej klasy stoper. Firmino umie strzelać jak widać, są też inni, kiedy wyzdrowieja to wystarczą. Z tyłu są dziury.
+1
Gdyby nie to ze to jurgen kloop prowadzi Liverpool to trochę bym się wkurzył za te ostatnie minuty:) świetny mecz obu druzyn:)
14 sty 2016 | 23:15
+6
nie wiem czy kos zwrocil uwage ale ja ogolnie sie pytam dlaczego nikt nie stoi przy slupku przy drugiej bramce dla Arsenalu.
16 sty 2016 | 16:11
+1
Komentatorzy zauważyli. Ty zauwazyłeś. Ja też. Nawet ślepy już pies mojego sąsiada. Tylko nie Mignolet.
14 sty 2016 | 22:37
0
mnie, osobiscie bardzo walcott zawiodl, pierwsza połowa beznadziejna w jego wykonaniu, gol padł po jego stracie i jeszcze wiecej mogło po jego bledach, w ofensywie tez jakis taki nerwowy, mam nadzieje ze sie obudzi, bo to moj ulubiony zawodnik arsenalu
14 sty 2016 | 21:56
-4
No ale tak czy siak szkoda, ze Liverpool nie zdobyl 3 pkt.nalezaly nam sie,bo nie ukrywajmy tego co zagrali z Arsenalem (to mecz sezonu na chwile obecną) a z innymi druzynami to nie za bardzo emocjonujące mecze (z WBA, WATFORD, NEWCASTLE, WHU).
PS City bylo liderem zagrali z nami i stracili 3 pkt.Leicester tez 3 a Arsenal 2
+3
Co za mecz ! W 25 min padły 4 piękne bramki.
+10
zajebisty mecz! wszystko było piękne gole, zwroty akcji tylko wynik mógł być inny, szkoda że kanonierzy oddali 3 punkty w ostatnich minutach
14 sty 2016 | 14:59
+8
O dziwo mogłoby więcej bramek paść, fajny mecz :)
14 sty 2016 | 14:53
+7
Mimo remisu zajebisty meczyk, bo dużo bramek.
14 sty 2016 | 14:32
+45
Giroud próbował zrobić cieszynkę polskiego Żiru, ale mu się nie udało, bo zamiast zaryć kolanami pojechał na nich z metr. Co za noob!
14 sty 2016 | 14:24
+3
świetny mecz oglądałem szybkie akcje tempo i bramki ..
14 sty 2016 | 13:50
-1
Obrona Liverpoolu w tym meczu to ser szwajcarski.Ale mecz super,dużo goli to lubimy.
+18
fekt Kloopa widać gołym okiem, za Brendana pod koniec meczu byłby same wrzutki i pewnie ostatniej bramki by nie było. Tak grający Liverpool chce oglądać zawsze walczący do końca. Skoro byli z takim składem wstanie przycisnąć lidera to ciekawe co będą grać w przyszłym sezonie jak Kloop jeszcze bardziej to dopracuje.
14 sty 2016 | 11:32
+8
Po prostu było wspaniale ! Dajmy czas Jurgenowi - zrobi selekcję i po letnim okienku dużo się wyjaśni. To był wspaniały LFC, może nie doskonały ale chłopaki zostawili serducho na boisku. Gratulacje dla Arsenalu.
14 sty 2016 | 10:46
0
Roberto Firmino 10 min gol + żółta za idiotyczny czyn z koszulką, brawo on.
14 sty 2016 | 09:13
+52
Z takim bramkarzem to Liverpool nie ma co marzyć o czołowej 5...
-12
Allen czemu to strzeliles?:/ malo brakowało i byly by 3 pts ale nie można powiedziec ze remi się nie należał dla Live.
16 sty 2016 | 13:17
+1
Na chuj te minusy normalne ze jako kibic Arsenalu wolałbym zeby mecz skonczył sie te 2:3 lol imbecyle nie mysla tylko walą - (konia) :P
14 sty 2016 | 07:35
+43
Mignolet rzadki jak kupa. Musi Liverpool szybko rozwiązać problem z bramkarzem.
14 sty 2016 | 03:16
+7
Świetna kolejka! 2 zajebiste mecze były ! Ciekawe czy w niedzielę znowu będzie tyle emocji. Kocham Premier league ! :)
14 sty 2016 | 02:08
+30
To się nazywa piłkarskie show !!! Mecz trzymał w napięciu do końca, wynik się zmieniał co chwilę i raz jedni podwyższali raz drudzy. Piękne bramki, niesamowite emocje! Takie mecze można oglądać bez końca. Popisy Girouda, tak własnie jego ! Kto by się spodziewał, że będzie miał taki świetny sezon, oraz Firminio, który też pięknie się rozwija pod wodzą Kloppa. I same reakcje Niemca to piękny obrazek na ławkach trenerskich w Premier League. Joel Campell ograł chyba swój mecz życia, w końcu Wenger zostawił go w stolicy Anglii i pokazuje teraz swoje możliwości! Tyle się działo, cudowny mecz ! :3
14 sty 2016 | 10:41
-17
to się nazywa pokaz beznadziejności formacji obronnych , BPL to jest liga ogórków
17 sty 2016 | 16:54
+1
błędy zawsze były i są, może i obrona nie stawiła najwyższej poprzeczki ani jednych ani drugich, ale dzięki temu zrobiło się nam show, ktore milo sie oglada :)
14 sty 2016 | 01:28
+3
Niestety przyszło mi widzieć tylko powtórki. 5 dla Jurgena. :D
14 sty 2016 | 01:17
+9
Dobry mecz obu zespołów aczkolwiek jako kibic Arsenalu jestem zawiedziony z jaka łatwością atak Liverpoolu potrafił strzelić nam pierwsze 2 bramki nasza defensywa była jak zaczarowana jakby pierwszy raz kopali piłkę a ostatnie minuty jak zawsze niepewne gdyż przy stanie 3-2 nie można zrobić nic lepszego niż cofnąć się i czekać na koniec meczu co znowu się zemściło i zamiast zwycięstwa mamy remis...
Mam nadzieje że w końcu Arsenal będzie walczył do ostatniego gwizdka i wynik 3-2 nie będzie dla nich satysfakcjonujący skoro idą po mistrza ligii
14 sty 2016 | 01:03
+19
W tym meczu było wszystko, co najlepsze w piłce nożnej! Milelismy niesamowite emocje, fenomenalne zwroty akcji, wspaniałe zagrania i co najważniejsze - piękne bramki. Dawno nie widziałem tak wyrównanej meczu i takiej walki z obu stron. To właśnie jest Premier League! Oba zespoły zasługują na szacunek za zaserwowanie kibicom widowiska na tak wysokim poziomie i takich emocji.