Video dodane przez: totil 16 sty 2016 | 17:47
0
To są jakieś jaja z tym ostatnim golem ale mniejsza z tym. Chelsea tak bardzo potrzebuje takiego Lamparda.. Kiepsko to idzie.
17 sty 2016 | 15:28
+9
Szczerze? to mecz nie powinien się skonczyc takim wynikiem. Ofszem mecz fajny dla kibica - ale wynik niesprawiedliwy. Spalony i to wyrażny, sedzia liniowy powinien to wychwycic.
+7
Ostatnio mamy do czynienia z gradem bramek w BPL, MANU - Newcastle, Arsenal - Liverpool, teraz Chelsea - Everton, istna rozkosz dla widza !!!
17 sty 2016 | 13:05
+13
Everton czyli angielska Wisła :P spece od remisów
17 sty 2016 | 12:58
+6
Mówiąc szczerze sędzia się w ogóle nie popisał... A co do samego meczu...nawet emocjonujący.
17 sty 2016 | 12:37
+1
Szkoda że jedna z moich ulubionych drużyn zdobywa gola dzięki sędziemu ;( szczerze to Everton zasłużył na wygraną :P
18 sty 2016 | 23:50
+2
To ty chyba nie tej chelsea jestes kibicem
17 sty 2016 | 12:26
+2
Śmieszą mnie wasze komentarze typu "Za dużo doliczone" "Mimo upłynięcia czasu doliczonego grali dalej" kto oglądał mecz ten we ile trwała kontuzja, widziałem już multum meczów w BLP w których sędziowie doliczali 7,8 czy nawet 9 min. Ponadto gol zdobyty po czasie doliczonym ponieważ w doliczonym już czasie padł gol dla Evertonu dlatego sędzia przedłużył mecz. Sama celebracja gola dla Evertonu w 91 minucie trwała około minuty. Co nie zmienia faktu że gol ze spalonego. Ale ten ból dupy o gola w 98 minucie? Śmiać mi się z Was wszystkich chce :) Pozdro
18 sty 2016 | 23:52
+2
Kogos musi dupa bolec,co zrobisz taki kraj,sami idioci,zauwaz ze to nie sa nawet kibice evertonu,tylko podstawione trole
17 sty 2016 | 12:04
-2
Mecz kapitalny, obfitował w wiele bramek i ciekawych sytuacji, ale... doliczenie aż tylu minut to jakaś kpina po pierwsze, a po drugie skoro sędzia dolicza 7 minut to jakim prawem akcja z 98 minuty jeszcze się rozgrywa i pada bramka? Chyba ktoś tutaj trochę zaspał.
17 sty 2016 | 10:41
+10
Działo się. Pytanie czy potrzeba aż tyle przedłużać mecz?
17 sty 2016 | 10:56
-24
ty buraku znad Wisły , duzo było przerw w grze , wiec stul dziub za kazda przerwe dolicza sie stracony czas bo to nie piłka reczna TUTaj nie ma PAUZY !
17 sty 2016 | 16:01
+4
Widzę że fanik Chelsea frustracje za słabe wyniki wylewa na innych. Nie ładnie. Jak Ci to pomaga to tak rób. Pozdrawiam.
18 sty 2016 | 23:53
+1
Tu sie pisze o pilce noznej panie piano siatkarzu
17 sty 2016 | 09:33
+33
Dla mnie bardzo dziwną sprawą jest przedłużanie meczu o 7 minut i mimo takiego przedłużenia sędzia przeciaga jeszcze o 2 min . Według mnie porażka sędziego nie Evertonu
-10
Dokładnie, a ponadto doliczone było 7 minut - Terry zdobył bramkę w 98. Sędzia będzie musiał się wytłumaczyć.
17 sty 2016 | 07:39
+3
Wynik 3:3 jest ostatnio w Premiership bardzo popularny :)
17 sty 2016 | 02:38
+13
jako sympatyk Evertonu powiem tak szkoda, że Chelsea tak wyrównała a nie inaczej, ale cóż taki urok piłki ;) Zasłużyli na remis, ale jest niesmak, że po tym spalonym niestety. Ale mecz mimo remisu pelen akcji i jej zwrotów świetne widowisko pozdrawiam ;)
17 sty 2016 | 01:24
-13
płaczcie dzieci bo w koncu raz w tym sezonie sedzia sprzyjal chelsea :) jak niedostawalismy karnych a rywale ewedentnych czerwonych kartek to mordy trzymaliscie krotko, ale tym razem tego nie robcie to czysta przyjemnosc czytac wasze gorzkie żale ;) brawo Chelsea za walke do konca KTBFFH !!!
17 sty 2016 | 02:08
-1
Powodzenia w walce o utrzymanie. Faktycznie sedzia tylko RAZ sprzyjał chelsea. Oby ten naciągany jak gumka od gaci punkt wam w tym pomógł... Oj śmieszny jesteś gruby ;)
18 sty 2016 | 13:40
+4
płacz kapiszonie dalej mistrza i tak nie wygracie ;)
17 sty 2016 | 03:28
0
Czysta przyjemność oglądać tabelę ligi angielskiej.
18 sty 2016 | 13:41
+2
serie a od kilku lat rowniez :)
17 sty 2016 | 15:01
0
Oj ty pacanie... jakie smutne musisz mieć życie żeby się tak miotać. Spójrz na tabele gówniarzu.
17 sty 2016 | 01:02
-1
A jakie mial wyjscie kalosz? jak mu Ruski dal propozycje nie do odrzucenia.
17 sty 2016 | 01:01
-12
fuksiarze pi.......e !!!!!!!!!!!
17 sty 2016 | 00:56
+4
ewidetny spalony, ja nie wiem co ten sedzia tam odjebal...
17 sty 2016 | 00:39
+7
Byl niestety spalony
16 sty 2016 | 23:23
+10
Zepsute widowisko przez tego ostatniego gola, szkoda Evertonu. A tak to mecz pełen emocji, Ivanovica powinno się tylko rozstrzelać za zachowanie przy trzeciej bramce Evertonu, bo był najbliżej spadającej po dośrodkowaniu piłki, a tylko stał i się patrzył jak Funes dopełnia formalności.
16 sty 2016 | 23:18
-7
te dwie ostatnie bramki! zajebiste wykonczenia ! mimo iz spalony był
16 sty 2016 | 23:12
+4
Tak ciśniecie chelsea a widzieliście mecze PSG ?
17 sty 2016 | 12:06
-4
Nie ciśniemy Chelsea tylko sędziego. "The Blues" zdobyli bramkę w 98 minucie, ale to przecież nie ich wina tylko sędziego, który powinien był zakończyć spotkanie już minutę wcześniej.
16 sty 2016 | 22:53
-7
Jeżeli sędzia bezpośrednio po ostatniej bramce kończy spotkanie, powinno być obowiązkiem (jeżeli ostatnia bramka była strzelona w stu procentach w sposób nieprawidłowy) cofnięcie takiego gola nawet po zakończonym meczu!!! Jeżeli nie strzeliliby gola, byłby spalony, wybiliby piłkę i sędzia gwizdnąłby ostatni raz, żadnej straty dla obu drużyn. Everton został okradziony z 2 punktów.
17 sty 2016 | 00:34
-5
Weź sie ucisz lepiej zdziro. Chelsea jak najbardziej zapracowała i zasłużyła na tego gola, nie poddawali się przez całe spotkanie mimo niekorzystnego wyniku, grali dużo lepiej od Evertonu w przekroju całego spotkania. Mieli więcej strzałów celnych i stuprocentowych sytuacji, więc sędzia dobrze zrobił, że uznał gola. To Everton miał szczęście w tym meczu bo grali szajs, a gole spadały im z nieba jak samobój Terrego i ten gol z rożnego, po błędzie bramkarza moim zdaniem. No ale futbol jednak w tym wypadku okazał się sprawiedliwy, podział punktów to w miarę sprawiedliwy rezultat.
17 sty 2016 | 12:09
0
Chelsea na tego gola zapracowała ? Nie wydaje mi się. Straciła bramkę w 92 minucie spotkania i już opadła z sił, Everton czekał na końcowy gwizdek i tylko to się na nim zemściło, że sędzia nie popatrzył na zegarek i powinien zakończyć spotkanie co najmniej minutę wcześniej. Skoro dolicza 7 minut, a bramka pada praktycznie w 99 minucie to coś tu chyba jest nie tak. Chelsea ani trochę nie zapracowała na wynik 3:3, straciła bramkę pod koniec spotkania i miała jedynie szczęście i sędziego, że zdobyła ten 1 pkt.
17 sty 2016 | 12:41
-1
To że sędzia dolicza 7 minut to nie znaczy że po upływie 7 minut MUSI skończyć spotkanie. Co do tego że sędzia ponosi odpowiedzialność: pier*ole to że jemu mogą zapłacić za podjęcie jednej złej decyzji, skoro sędziego i tak nie pociagna za odpowiedzialność, a cała drużyna która traci gola w takich okolicznościach musi cierpieć za takie błędy. Nie chodzi mi o to kto bardziej zapracowal na to zwycięstwo, bo liczy się to że Everton strzelił 3 bramki zgodne z regulaminem a Chelsea 2 bramki i tak powinien brzmieć wynik tego spotkania. Czasu się nie cofnie więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Żeby nie było: nie jestem fanem ani antyfanem jednej i drugiej drużyny.
17 sty 2016 | 12:08
-2
W jakim ty świecie żyjesz ? "Cofnięcie gola" po ostatnim gwizdku sędziego ? Sędzia kończy mecz, który rozgrywa się na boisku i to on ponosi konsekwencje. Wszelkie pozaboiskowe potyczki mogą należeć jedynie do analityków, dziennikarzy, którzy tylko mogą pokazać jak bardzo sędzia się pomylił, ale nie może mieć to wpływu na wynik końcowy. Ostatni gwizdek kończy spotkanie bez względu na wszystko.
+4
ale oszustwo pod koniec...nie dosc, ze przedluzone o co najmniej 2 minuty to jeszcze wyrazny spalony...sedzia ma u mnie pozamiatane
16 sty 2016 | 22:50
+32
Fajnie, że Terry zrehabilitował się za samobója i zrobił to w ładnym stylu nawet mimo minimalnego spalonego...
Błąd sędziego...
Zdarza się...
OK...
Bramka może była zasłużona, ale pierwsze i najważniejsze sędzia przedłużył 7 minut mecz!
A gol padł w 98...
Sędzia powinien dostać po dupie za taką szopkę...
Kibice Chelsea może się zjeżą, ale ciekaw jestem co by powiedzieli gdyby role się odwróciły i to Everton strzelił na remis w 98???
17 sty 2016 | 01:22
-6
mecz z liverpolem - koniec 1 polowy sedzia dolicza 2 minuty - coutinho strzela gola w 47 minucie i 40 sekundzie - ktos plakal albo pisal cos na ten temat ?
17 sty 2016 | 02:39
-2
Błąd sędzia ... właśnie trudno .... zdarza się :) jak pisałem wyżej taki urok tego sportu
17 sty 2016 | 06:43
-3
Gdybyś znał przepisy wiedziałbyś, że czas który jest doliczany do pierwszej lub drugiej połowy jest czasem minimalnym tzn. jeżeli sędzia doliczy 5 minut, nie można skończyć połowy po 4 minutach. A grać mogą sobie jeszcze 10 minut mimo tego, że doliczył tylko 5 minut
17 sty 2016 | 12:12
-3
Naprawdę są takie przepisy czy coś ci się przyśniło ? Skoro ten "doliczony" czas jest minimalny to po jakiego grzyba byłby w ogóle pokazywany na tablicy przez asystentów ? Pomyśl trochę, sędziowie pokazują 5 minut doliczonego czasu gry, a grają 10 min? Takie rzeczy się nawet w X-klasie nie dzieją.
17 sty 2016 | 12:11
-2
Cisnęliby ostro wtedy Everton, sędziego i wszystkich wokół. A tak to oczywiście piszą "Chelsea zapracowała na ten remis". Widzieli ten remis jak świnia niebo.
16 sty 2016 | 22:22