-47
Real i tak zdobędzie mistrza, więc jestem spokojny.
25 sty 2016 | 22:06
-18
Zwale sobie jak się okaże na koniec, że Rel jednak wygra ligę, a wy mnie zminusowaliście matoły rude.
25 sty 2016 | 19:22
+26
kiedy ten wyżelowany burak dostanie CHOCIAŻ żółtą kartkę za to co robi? bo już dawno powinien zostać wykluczony na pare meczów, to już jest recydywa tak jak u Costy
-48
Panowie to tylko 4 punkty przewagi a jeszczło 18 kolejek :):)
+1
Brameczka cudo :D barca ucieka ale jeszcze jest szansa i ta bramka ze spalonego no i to prawda ale podsumowując ten mecz to Królewskim się należała . Patrząc na grę .
+18
Betis był skazywany za wysoka porażkę, ale jednak nie przegrał. Brawo!
25 sty 2016 | 13:55
25 sty 2016 | 12:31
+34
James, asystujacy był na ofsajdzie. Ah, ten poziom sędziowania w Hiszpanii. W sumie wciąż nie mogę się do tego przyzwyczaić.
25 sty 2016 | 13:28
-24
w każdej lidze sędziowie popełniają błędy wg mnie sędziowanie w bpl jest o wiele gorsze.Tutaj spalony nie był aż tak oczywisty na pierwszy rzut oka
25 sty 2016 | 11:29
+35
Zmienic trenera
25 sty 2016 | 09:54
+25
No i sędziowie uratowali real bo bramka padła po ewidentnym spalonym. Ciekawe czy sędzia wyje...ał komuś kupon ?
26 sty 2016 | 00:06
+11
Ciekawe czy sędzia był ślepy na upośledzona kura, jak w polu karnym faulowali Benzemę?
25 sty 2016 | 09:23
0
nawet najlepsi zaliczają wpadki
25 sty 2016 | 09:19
0
Problem Realu leży w nieskuteczności. Jedna bramka na tyle strzałów?
To tak jak niegdyś z posiadaniem piłki u Barcelony, w Realu tak jest ze skutecznością. Przeważają a nie potrafią bramki strzelić.
Muszą to poprawić.
25 sty 2016 | 09:10
+7
ten mecz pokazał czym jest real bez bale'a
25 sty 2016 | 08:05
+35
Wcześniej pisałem że Real potknięcie zaliczy z kimś lepszym. A tu niespodzianka!! Zagrali jak za Beniteza, i ten hura optymizm hala dzieciaków się już skończył????? Ja bynajmniej jestem zawiedziony ze tak szybko skończyły się uśmiechy pod publikę, i tworzenie otoczki ze w realu juz wszystko w porządku! Kowacić Casemiro, Czeryszew zmarnują sezon tylko dlatego ze poszli do realu! To pokazuje dlaczego real wygrywa ligę raz na 7 lat! Pozdrawiam :-)
25 sty 2016 | 07:55
-22
Zapomniałeś pozdrowić nauczycielkę języka polskiego.
25 sty 2016 | 09:26
+8
Tak jak napisałem ostatnio widziałem ja 6 lat temu jeszcze raz serdecznie i gorąco ja pozdrawiam mam nadzieję ze to czyta !!:) a ty piszesz komentarz o 7:55 to biegiem do szkoły bo lekcje podstawówki od 8 chyba i pozdrów swoją panią odemnie:)
25 sty 2016 | 07:31
-18
Wielki zlot dzieci barcelony zaraz będzie co beda pisać betis powinien wygrać bramka benzemy ze spalonego ogatnijcie sie proszę gdzie betis zasłużył tu na zwycięstwo wymeczone 4 strzały w dodatku 2 przy akcji bramkowej w ciagu 90minut przy 17 strzalach Realu więc sobie darujcie lepiej pisanie gowna takiego bo sie tylko ośmieszacie prawda jest taka ze Realowi brakowało szczescia i adrian bronil nieaamowicie i to nie jest wytlumaczenie tylko prawda a przyjdzie ci taki dzieciak z barcelony co nie oglądał meczy tylko skrót 2 minutowy i bedzie biadolil ze Betis super mecz i wygrać powinien juz widzialem takie konpromitujace komentarze lepiej dupa cicho tam i cieszyc sie ze przewage 4 pkt macie a może niedługo nawet 7 pkt ale uszanujcie rywala bo real nie gral ani piachu ani padaki w tym meczu gral dobrze szczescie nie dopisalo i jest 1 pkt zyje sie dalej pozdrawiam kibiców prawdziwych kibiców obu drużyn
25 sty 2016 | 07:56
+5
25 sty 2016 | 08:50
+12
Przestań dziecko.W sobote fani realu okupowali fora Fcb bo Barca ledwo wygrała z ogórkami i krzyczeli jak to Barca ma farta...Barca może i farta ma ale wy macie sędziów i nitykalnoego Ronaldo
25 sty 2016 | 09:21
-6
Wybacz dziecko ale ja sie nie bawie w wchodzenie na stronę Barcelony i jechanie na niej jakiego to farta ma Barcelona wogole skąd ty to wziąłeś czy ja cos napisałem takiego w komentarzu ogarnij sie ziomek bo kompronitujesz się jestem fanem realu od wielu wielu dobrych lat ale nie mam zamiaru i nigdy tego nie robilem jechać po kibicach Barcelony obecnie Barcelona gra najlepsza piłkę na świecie i tego jak narazie nic nie zmieni ze zostawili wszystkich daleko w tyle a z tym sędziowaniem i nietykalnym ronaldo ro nie rozwaliles a tak na końcu moj komentarz byl do prawdziwych kibiców którzy wiedza co to szacunek do rywala a nie do pajacow takich jak ty i kolega na dole bo pro po nauczycielki od polskiego to widziałem ja w szkole jakieś 6 lat temu pozdrawiam ja serdecznie jeżeli to czyta;)
+12
Szanse na mistrza maja z glowy.Nie ma co zaklinac rzeczywistosci,FCB przewyzsza Real finezja i konstruktywnoscia gry. Oby Lewandowski nie skusil sie na Real bo zmarnuje sobie kariere.
25 sty 2016 | 02:18
+6
brawo Betis za heroiczna obrone i przepiekna bramke, Real przeważal prawie caly mecz, remis to chyba spore rozczarowanie
25 sty 2016 | 01:00