-1
Super Barcelona, takimi meczami wygrywa się ligę, szacuneczek.
8 lut 2016 | 03:13
+2
mimo wszytko takie meczarnie nie powinny miec miejsca, rozumiem ze im sie nie chce
ale bez jaj dzis bylo slabo i dobrze ze punktow nie pogubili, choc Real byl blizej wywrotki
8 lut 2016 | 00:28
0
brawo dla Barcy, są 3 punkty lecz ciężko wywalczone. a Levante wzięli ten mecz na bardzo poważnie lecz to jest football, i tu nigdy nie przewidzisz, i nie uda się zaplanować tak by chociaż wyciągnąć ten jeden punkt liderowi. ;)
7 lut 2016 | 22:40
+2
Szkoda troche Levante bo dobrze grali , starali sie.
7 lut 2016 | 22:36
+2
Barca całkiem w meczu z Levante nie poszło zle jak zawsze musieli być tymi lepszymi Katalonia bravo na 76% hahahah
7 lut 2016 | 22:15
+4
Barca pokazala ze nawet grajac o 12 bez wielkiego zaangazowania ogarnia 3 pkt
7 lut 2016 | 22:14
+10
Szkoda, że sędzia sknocił jedną z najlepszych akcji w historii futbolu... Tam było wszystko
7 lut 2016 | 22:09
+22
Zadziwia Mnie obecna Forma Barcelony. To jaki ciężar gry bierze na Siebie Messi, to jak Neymar udowadnia, że w ciągu kilku lat zdobędzie Złotą Piłkę i to jak Suarez potrafi wykończyć każdą sytuację jest fantastyczne. Barcelona zdecydowanie Kandydat do Wygrania Ligi Mistrzów obecnego sezonu, innego wyjścia nie widzę! Visca el Barca ♥
7 lut 2016 | 21:57
+9
Witam,

I na początek nie pozdrawiam ludzi którzy pisali tutaj że real dziś wygra bardzo wysoko a Krystyna strzeli 3 bramki wasz real remisuje właśnie i na przyszłość poczekajcie do meczu zanim zaczniecie pisać głupoty.
7 lut 2016 | 21:49
+6
Ok mecz nie był bardzo ciekawy... Lecz trzeba przyznać , że Levante popisało się w defensywie, bo bardzo cięzko było oddać groźny strzał bądz przeprowadzić akcję. Przypomnę, że to jest liga. Mozna wygrać 1-0 ale można wygrać i 100-0 a rezultat ten sam 3pkt i o to tu własnie chodzi. Ważne jest to, że komplet punktów w tym meczu zebrany
7 lut 2016 | 21:48
-27
Uefalona wygrała z ogórkami?????Nie wierze!!!!!Gimba juz wali konika przy plakacie karzelka :)
7 lut 2016 | 21:51