Video dodane przez: eis 7 lut 2016 | 22:16
+2
modric zajebal
9 lut 2016 | 08:15
+5
ale petarda modrić podpalił petardę i bum czyli niesamowity gol i to z 22 metra.
brawo modrić
9 lut 2016 | 05:38
0
Przyfarcili. Jakby zremisowali to znowu by była nagonka na Zidana.
9 lut 2016 | 04:48
+6
Co Modric zmiescil,to szczena opada,prawdopodobnie gol zycia.Czapki z glow!
9 lut 2016 | 03:00
+3
Ogladalem dobrze grajaca Grenade co mnie troche zaskoczylo ... troche " wykosili " Real :)
9 lut 2016 | 01:24
-4
Haha na 1-1 zrobili ich jak dziadków Modrić elegancko na kurwie
9 lut 2016 | 00:20
8 lut 2016 | 21:44
-2
Real okrutnie męczył się z czerwoną latarnią ligi,Granadą i dopiero strzał rozpaczy Modrica uratował Los Blancos przed kompromitacją.Swoje trzy grosze dorzucił również arbiter,który robił wszystko by trzy punkty trafiły do Madrytu.Wniosek wysnuwa się taki ,iż z taką grą Królewscy nie mają co liczyć na laury w tej kampanii ligowej nie mówiąc o europejskich podbojach.Galacticos straszą tylko z nazwy bo na zielonej murawie zachowują się jak dzieci we mgle z politowaniem zerkając na sędziego aby ten podarował im prezent w postaci kompletu oczek.
+7
Piękna bramka modrića !!! Gra realu już nie taka dobra jak u siebie ale bramka stadiony świata! Brawo!! ( kibic barcy)
8 lut 2016 | 20:06
-14
Ale barceloniarze mają ból dupy i jak was można szanować?!
8 lut 2016 | 21:59
-7
Ból dupy i to ostry, 95 procent kibiców barcy na tej stronie to upośledzone dzieci typu mamut1987,neymes, antymadryt czy inne niedojeby
8 lut 2016 | 19:09
+10
Ale Modrić zasadził bramę ;p tylko dzięki niemu Real wyrwał te 3 punkty Granadzie.
+1
El-Arabi miał wejście smoka, wszedł na boisko, dwie minuty pograł i strzelił bramkę wielkiemu Madrytowi. Dobrze, że Real potem strzelił bramkę.
8 lut 2016 | 17:12
+7
Więcej tutaj dzieci barcelony obrażających Real niż kibiców Realu :P
8 lut 2016 | 16:54
+2
Szkoda Granady, ze nie wyrwali im tych 2 pkt.
8 lut 2016 | 16:04
0
Ładny mecz Real jak i Granady. Piękny gol Modricia. Naprawił swój błąd. Widać że nie boji się odpowiedzialność. Brawo Real!!!!!!!!!!!!!!!
8 lut 2016 | 15:37
+1
dajcie mu k.... wody
8 lut 2016 | 14:44
+3
Modrić pokazał że nie bojy się odpowidzialności gry.
8 lut 2016 | 14:40
+7
Luka kozak :> a było blisko sensacji :) jako kibic Barcy gratuluje Realowi 3pkt.
8 lut 2016 | 14:02
+6
Modrić naprawił swój błąd i stał sie bohaterem meczu ;)
-19
Ja pierr... ileż to fanbojuw tego słabego realiku na trybunach Granady toż to żenada buhahahahahahahha!!!
8 lut 2016 | 17:38
+2
Pfff szacunku za grosz nie masz. Spieprzaj gimbie!
8 lut 2016 | 13:18
+10
Real miał dziurawa obronę to nie Granada grała dobrze tylko Real poniżej średniej Kross nic nie wnosił do gry tak samo Ronaldo(moge dostać minusy i pewnie dostanę)ale serio gdyby nie Modrić to by pewnie Zizou zwolnili:)z resztą Barca też się meczyła jak równy z równym:)
8 lut 2016 | 13:05
+13
Fatalna gra, piękna bramka Modricia. Pozdrawiam wszystkich fanbojów Ronaldo, którzy twierdzą, że to Portugalczyk ciągnie drużynę, jak im nie idzie. Dzięki ci boże za Lukę.
8 lut 2016 | 17:05
-3
Ciotaldo strzela jak dobrze idzie
8 lut 2016 | 12:46
-9
Bramki dla Granady nie powinno być, przecież sędzia przeszkodził Modricowi co to ma być?
8 lut 2016 | 12:10