Video dodane przez: zidanekrisz 13 lut 2016 | 15:15
+1
Nie ma co walka o utrzymanie też jest ciekawa w tym sezonie :D
14 lut 2016 | 13:30
0
Pierwsza bramka dla Sunderlandu to zdecydowanie wina bramkarza. Jeśli ma on mieć miano najlepszego bramkarza świata, tak jak co niektórzy go nazywają, to nie mogą mu się przytrafiać takie bramki.
14 lut 2016 | 12:55
+1
Manchester united gra coraz gorzej wg mnie . Remis z chelsea i newcastle przegrana z southamponem i sunderlandem
14 lut 2016 | 12:51
0
Ciągłe zmiany tenera też nie wniosą za dużo, no ale faktem jest, że Van Gaal powinien być zwolniony w trybie natychmiastowym.
14 lut 2016 | 11:57
+2
Ehh...zmiana trenera jest potrzebna od zaraz. Brak pomysłu na grę i zła taktyka. Takie wpadki nie mają prawa bytu. No cóż...gratulacje dla przeciwnika.
14 lut 2016 | 09:22
14 lut 2016 | 10:57
+2
"Tylu", nie "tyle". Rzeczownik policzalny.
Ale komentarz piękny! Daję plusa!!! Lepiej bym tego nie nazwał :-)))
14 lut 2016 | 05:30
+11
Jestem kibicem M.U od 19 lat a mam 35 i z żalem muszę stwierdzić że M.U. odeszło razem z SIR Alexem Fergusonem piłkarze nie mają autorytetu L.V.G nie jest złym trenerem ale jest za słaby na Old Trafford.
Rayan Giggs weźmy przykład z Realu.
Na dzień dzisiejszy M.U. stał się chłopcem do bicia ........
14 lut 2016 | 02:17
+7
United cieszy się z bramki wyrównującej zamiast szybko ją wyciągnąć z siatki i lecieć na środek boiska.
14 lut 2016 | 00:35
0
Tą przegraną pozbył się troche walki o pierwszą czwórkę, trudno bedzie dogonić ale jest to możliwe ! :D
14 lut 2016 | 01:15