Video dodane przez: eis 13 lut 2016 | 17:46
+6
Mimo porażki, Bilbao dzielnie walczyło..
15 lut 2016 | 11:42
0
Obrońcy obu drużyn dawali dupy tego dnia, na szczęście Realu Navas był przytomny. Ładne bramki, szkoda że strata w lidze 4 pkt i mecz nadrobiony bo było ciekawiej.
15 lut 2016 | 06:41
+7
No Varane zaskoczyl asysta wszystkich. :) ale 3 pkt sa i to sie liczy. Swietny mecz Ronaldo no i Kroos brame strzelil - nareszcie widoczny takze z przodu
14 lut 2016 | 18:26
+1
Barcelona niech uważa bo ktoś zajmie niedługo 1 miejsce a barca zajmie 2 i przegra
14 lut 2016 | 15:10
+5
Trudny mecz dla Varana aly liczy sie zwycięstwo juz tylko 1 punkt straty
14 lut 2016 | 13:25
-2
Varane rozegrał tragiczne spotkanie - popełnił olbrzymi błąd przy pierwszej bramce dla Athletic i do tego ta czerwona kartka. Musi grać ostrożniej, bo to porządny piłkarz.
14 lut 2016 | 12:05
+6
Bardzo ciekawy mecz obu ekip. Gratulacje dla zwycięscy.
14 lut 2016 | 11:08
+2
A ataku świetnie nawet Kross huknął bramkę. Brawo Królewscy.
14 lut 2016 | 10:58
+6
Gdyby Aduriz był bardziej skuteczny to obawiam się że fantastyczne statystyki Realu na Bernabeu zostałyby nieco zaburzone.
15 lut 2016 | 11:43
+4
Gdyby. A gdyby Real był jeszcze bardziej to i Aduriza bramki by nie pomogły. Widzisz bezsens tego gdybania? ;)
14 lut 2016 | 09:26
-37
ciekawe jakby Real zmienil lolgo na morde messiego czy te wszystki szalone VEB'y by zaczely uznawac a huj z wami
14 lut 2016 | 13:26
+1
Musisz mieć gościu kompleks małego członka, skoro piszesz takie pierdoły. Kup sobie duży samochód to będziesz czuł się dowartościowany.
14 lut 2016 | 09:15
14 lut 2016 | 04:30
+27
I po co Perez chce ściągać De Gea'ę, skoro Keylor broni znakomicie.
14 lut 2016 | 03:53
+30
Bardzo dobre widowisko , swietnie sie ogladalo. Real musi poprawic gre w obronie , gdyby nie Navas moglo byc gorzej. Cieszy rowniez coraz lepsza forma Cristiano.
14 lut 2016 | 02:22
-4
Pierwszy gol Ronaldo do złudzenia podobny do gola Jendriska z meczu Cracovia-Górnik Z.
14 lut 2016 | 02:14
+5
Gdyby nie dobra postawa Navasa to kto wie jaki byłby końcowy wynik.
Jeden z lepszych na swojej pozycji.
14 lut 2016 | 01:54
+8
Słaby mecz Iraizoza, mógł się lepiej zachować przy golu Kroosa i drugim golu Ronaldo.
A obrona Realu w tym meczu to jakiś dramat, głupie straty i do tego Varane, który po prostu zagrał tragicznie. Bardzo dobrze zagrał Ronaldo i James, trochę gorzej dzisiaj Benzema. Cały czas widać, że brakuje na boisku Bale'a.
14 lut 2016 | 00:32
+4
Barca ma jeszcze 2 mecze mniej rozegranych od Realu ale kto wie, wszystko może się w tej lidze wydarzyć :D
13 lut 2016 | 23:43
+4
Varane dziś tragedia, na szczęście reszta drużyny(nawet Kroos dobrze zagrał) wywiązała się świetnie z swoich zadań
+16
Coraz lepszy Cris NIE CHCE TEGO SŁUCHAĆ ŻE ŁATWE BRAMKI - takich na tym poziomie nie ma.
14 lut 2016 | 09:17