Wasilewski po tym bezmyślnym faulu jest wrogiem publicznym nr 1 w Leicester. Chcą go deportować z UK,
Jak Walcotta wywrócili przy cieszynce to padłem ;D Vardy niezły lisek z tym karnym. I 'wywalczeniem' go i wykonaniem. Premier League jest zajebista!
15 lut 2016 | 09:09
-2
Niezły mecz i emocje aż do końca. Całość psuły jedynie błędy sędziego.

Asysta Giroud, ale mimo wszystko, gdy porównuje się jego grę do Vardego to Francuz bardziej nadaje się do drużyny, która nie ma ambicji na wyższą pozycję niż 4-5, a nie do klubu, któremu stara się o wygranie ligi. Mam nadzieję, że Welbeck wróci w dobrej formie i wreszcie będziemy mieć porządnego napastnika.

Bardzo cenne 3 punkty. Oby oznaczały, że wracamy do regularnego wygrywania, bo nie zanosi się, by Tottenham, ani Leicester pozwoliły nam na kolejne potknięcia.
15 lut 2016 | 05:36
+18
Taki karny byl jak z mojej zony Pamela Anderson.Monreal uceka z nogami,Vardy specjalnie w niego wpada a sedzia(profesionalista)idiota pokazuje wapno.Tylko Wasyla szkoda bo nie mial pierwszego skladu ostatnio a teraz nie bedzie mu latwiej.
15 lut 2016 | 23:51
+3
Niech będzie że naciągnięty ALE ten chociaż dotykał nóg :)
Popatrz czasem jak nurkuje Robben :D tam nawet nie ma kontaktu i buum na glebę :P
15 lut 2016 | 01:46
+4
Bardzo dobre spotkanie. Do końca był ciekawy mecz.
15 lut 2016 | 00:09
-12
Nie mam nic do Arsenalu, ale dlaczego nikt nie napisze, że wygrali w przewadze ? Kto wie jakby się skończył mecz, gdyby grali w komplecie ?
14 lut 2016 | 23:18
-29
Brawo Wasyl ty ciulu...
14 lut 2016 | 22:16
+5
No to był mecz z prawdziwego zdarzenia. Kanonierzy pokazali co to znaczy gra do końca i świetnie to uwieńczyli bramką. Welbeck miał naprawdę wymarzony powrót po kontuzji i miejmy nadzieję, że będzie to dobry prognostyk. Teraz Londyńczycy nie mogą spocząć na laurach i muszą wykorzystać szansę na osiągnięcie sukcesu jakim będzie zdobycie mistrzowskiego tytułu. Do boju Arsenal!
+7
Sedzia jaki debil zle sedziowal mylil sie w jedna i druga strone ale najwazniejsze ze zwyciestwo COYG
14 lut 2016 | 21:09
+1
Ah szkoda ale i tak Leicester świetnie. Szkoda, że dostali czerwień, bo mecz mogł się inaczej potoczyć
14 lut 2016 | 20:30
14 lut 2016 | 21:27
14 lut 2016 | 20:25
-4
TAAAAAAAAAAAAAAAAAK JEST :D Go gunners GO GUNNERS!!!!!!!!!!!!!!!!!! Welbeck WEJŚCIE SMOKA!!!!!!!! Wolcott DO PIERWSZEGO SKŁADU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :]
14 lut 2016 | 19:23
-2
Wellebeck bohaterem !
14 lut 2016 | 19:03
-1
A jednak Arsenal wygrał i za to wielkie brawa dla Arsenalu!
+38
Znów bardzo ciekawa kolejka w BPL. Właśnie dlatego, nawet gdyby co tydzień były Gran Darbi, to i tak BPL jest lepszą ligą.
-2
*ciekawszą ligą
14 lut 2016 | 18:16
+4
Arsenal wywalczył,walka o tytuł nadal trwa!
14 lut 2016 | 17:19
+13
Szkoda że po faulu Wasilewskiego wpadła bramka ;/
Coraz ciekawiej w BPL :D
14 lut 2016 | 17:13
+6
Zajebisty mecz, brawa dla Arsenalu za walkę do końca!
14 lut 2016 | 16:57
+18
Wielki powrót Welbecka
14 lut 2016 | 16:54
+16
Zajebisty mecz. Sezonowo kibicuję teraz Leicester. Wenger miał w gaciach po pierwszej połowie. Oby Lisy zdobyły mistrzostwo.
+28
Masz Real i Barcelonę w profilu hipokryto.
14 lut 2016 | 16:47
+9
Giroud tak sie cieszyl, ze az Walcotta tak odepchal, ze ten wyladowal na murawie. :D Szkoda Leicester, ale jeszcze powalcza w lidze. :)
14 lut 2016 | 16:45
+9
Ozil nie przestaje asystować :D
14 lut 2016 | 20:09
+2
Może trudno w to uwierzyć ale on dopiero zaczął w tym roku asystować pewnie na tej 1 asyście nie poprzestanie. :D
14 lut 2016 | 16:37
+5
No i dobrze. Myślę,że zasłużyli na zwycięstwo,bardzo im kibicuje i mam nadzieje,że w tym sezonie to Arsenal bedzie mistrzem.
14 lut 2016 | 16:18
+6
jak Cech zaorał Vardego w 60" hehe za tego karnego odpłacił
14 lut 2016 | 16:12
+34
Niby fajny mecz, emocję do samego końca, ale całe widowisku popsuł sędzia 2 razy nie odgwizdał karnego dla kanonierów, dla lisów odgwizdał bez wahania mimo, ze dokładnie sytuacji nie widział, czego nie można powiedzieć o liniowym, który był dobrze ustawiony i jak dla mnie za dużo zółtych kartek, nie wszystkie faule były na tyle brutalne żeby dać tą kartkę. Ogólnie dalej nie wiem dlaczego Atkinson prowadzi mecze w PL, praktycznie każdy mecz z jego udziałem to parada błędów ;,;
14 lut 2016 | 16:10