Video dodane przez: kamyk019 14 lut 2016 | 22:21
27 lut 2016 | 18:12
0
{{votes_count}}
Niewiem czemu ludzie narzekaja na karnego , toz to normalny sposob , przebiegly i efektowny.
20 lut 2016 | 00:28
0
Visca El Barca
19 lut 2016 | 11:45
-4
Znowu ten ochrypły dziadek komentator. Jego się słuchać nie da !
17 lut 2016 | 23:10
+1
Na tyle ile sytuacji mieli to ta przegrana jest minimalna
17 lut 2016 | 13:01
-13
z tego co wiem to karnego sie strzela a nie podaje a to było podanie i nie powinni tego uznac a jeszcze Messiego ukarac za to.... Mógł dac Suarezowi strzelac skoro chciał zeby miał bramke wiecej do korony króla strzelców. pozdro
17 lut 2016 | 19:58
+5
z tego co wiesz czyli mało wiesz
20 lut 2016 | 00:27
+2
zamiast hejtować to lepiej zajrzyj do spisu zasad piłki nożnej która cytuję ''.. Rzut karny może być wykonany strzałem bezpośrednim, albo podaniem do partnera (na polu karnym)'' więc miłego czytania :D
16 lut 2016 | 20:20
-6
Co bylo w tym karnym takiego wspanialego?
16 lut 2016 | 20:18
+1
Messi porobił,najpierw ten wolny,a karny zarąbisty tak bramkarza zmylił że się prawie przewrócił bo nie wiedział co on to robi haha. Hala dzieci już hejtuje :V
-4
pomysłowy ale nie powinien być uznany ;)
17 lut 2016 | 18:06
-4
No nie był przepisowo wykonany. Suarez wbiegl w pole karne zanim Messi trącił piłkę. Ale o tym się nie mówi bo i po co ;-)
+37
Brawo Barca. Zazdroszczę kibicom Barcy którzy mogą oglądać swój klub tak kosmicznie grający. W tej chwili to Barca jest najlepsza. A ten karny pewnie przejdzie do historii futbolu.
Pozdro dla normalnych kibiców ;)
15 lut 2016 | 19:37
+11
Dlaczego w każdym skrócie z tego meczu w internecie nie ma 3 bramki ... ?
15 lut 2016 | 18:48
+4
Messi nie powinnien mieć niestrzelonego karnego
15 lut 2016 | 18:41
-4
Kolejny karny niestrzelony przez Messiego.
15 lut 2016 | 18:16
+10
*Brak słów* Swietna gra zwłaszcza w 2 połowie i ten karny ...
+5
Barca to najlepszy klub świata !! A to jak Messi wykonał karnego to mistrzostwo.
15 lut 2016 | 15:42
+14
Brak mi słów.. To co robi Barca nie mieści się w głowie.
15 lut 2016 | 15:36
-14
niech ktos zajebie temu komentatorowi.
15 lut 2016 | 15:06
+30
Prze chuje, to jest kosmos co oni grają. HM!
15 lut 2016 | 14:41
+29
Messiemu 5x Złotych Piłek to za mało widzę :D
+16
dobry komentator he he.
to z tym sir Isac Newton was wrong,Messi is right mnie rozwalilo he he.
15 lut 2016 | 14:32
+22
nie lubie Barcy,ale Messi to jest kosmita.
Fajnie ze mamy okazje go ogladac za zycia na zywo a nie na YT jak np Maradonne itp.
ma gosc Moc.
15 lut 2016 | 14:07
-7
Barca po prostu już bawi się tym wszystkim. Natomiast co do LM to dalej jako fan Arsenalu myślę że nie pobawią się Kanonierami ;)
15 lut 2016 | 21:04
+5
Żal dupę ściska jak widzę te minusy. To niby że Barca pobawi się Kanonierami tak?
15 lut 2016 | 13:41
+7
Król i Królowa..Barca i Messi (nie umniejszając nic pozostałym zawodnikom) ...Karny w wykonaniu Barcy to aż mi się łezka w oku zakręciła.Kiedyś tak karne strzelali zawodnicy Polonii Bytom,w latach sześdziesiątych w polskiej lidze-pierwsi zastosowali taki sposób strzelania karnych w Polsce. Kto nie wierzy tu jest link-ww.youtube.com/watch?v=iwxmsmRkL3c-od 20 m 55 sek. :)
15 lut 2016 | 12:47
+99
Choć jestem kibicem Realu i nienawidze Barcelony to muszę przyznać, że to jak grają to czysta poezja druga połowa tego meczu brak słów kapitalna gra . Real w tym momencie nie dorównuję im do pięt. Myślę, że na chwilę obecną nie ma takie drużyny, która może prezentować zbliżony poziom do Barcy. Pozdrawiam normalnych kibiców Barcy i Realu:)
+19
Dodam jeszcze tylko, że sytuacja z karnym wprawiła mnie w osłupienie. Pierwszy raz odkąd interesuje się piłką nożną widziałem coś takiego.GENIALNE. To tylko pokazuję na jakim luzie gra ta drużyna i że wychodzi im wszystko.
15 lut 2016 | 12:38