0
.. i to po ładnych bramkach.
19 lut 2016 | 10:44
+3
Barcelona dalej nieskuteczna w rzutach karnych. Muszą jeszcze poćwiczyć ten fragment gry, bo do niczego innego nie można się przyczepić.
18 lut 2016 | 21:16
+4
Gratulacje Barca! Znowu super spotkanie!
+14
Dzieci jak zawsze sie spinają bo mają ból dupki że Barca znowu wygra lige w tym sezonie a Real znowu nic.Widać że nie umiecie pogodzić sie z tym że Barca jest najlepszym klubem w histori futbolu tylko potraficie krytykować a docenić tego jak pięknie grają nie możecie ale to wiadomo dlaczego bo nie jesteście prawdziwymi kibicami tylko napinaczami mocnymi tylko w necie Pozdro :)
+5
Beka z ciebie i twoich komentarzy widać że takie typowe dziecko Ronaldo usprawiedliwia go bo jest dżentelmenem dla mnie on jest narcyzem i egoistą a Messi to wspaniały piłkarz na pewno nie taki nadęty jak Krystynka nie obraża sie tak i nie płacze jak nie strzeli bramki :D
+31
Mam nadzieję, że niedługo usrosną Ci włoski na jajkach.
+14
Bramkarz Sportingu pare dobrych interwencji ale na taką siłe w ataku nie ma bata ostatecznie. Barca z zapasem dwóch przegranych meczów w razie czego, myśle ze mistrzostwo się wyjaśnia po mału.
18 lut 2016 | 11:22
+18
Krótko zwięźle i na temat: bawią się piłką..
18 lut 2016 | 15:23
+10
Dokładnie, taki trening i sprawdzanie nowych strzałów ;)
18 lut 2016 | 10:09
+26
No cóż Barca nieuchronnie zbliża się do Mistrzostwa Hiszpanii... i bardzo dobrze :) MESSI GENIUSZ 301 goli coś niesamowitego!!!
18 lut 2016 | 10:04
+18
Pierwsza bramka to stary nie zawodny sposób Messiego . Zejście z prawego skrzydła z piłką przy nodze do środka - strzelał i GOL .
+5
Taa byli słabsi jak gwałcili real na ich stadionie 4;0... Tak wtedy byli słabsi teraz są silniejsi! PS. Nie było spalonego przy drugim golu ponieważ przy pierwszym podaniu piłki messi stał równo z środkowym obrońcą a przy drugim podaniu zdążył wrócić ze spalonego.
18 lut 2016 | 01:40
-65
Po raz kolejny gwiazdeczki farsy zablysly strzelając ze spalonego. Karny dla sportingu nieodgwizdany. Barcelona nie zasłużyła na zwycięstwo byli słabsi.
18 lut 2016 | 01:45
-12
na bank byli slabsi ...
18 lut 2016 | 08:05
+11
jakby patrzeć w twój chory sposób to bramka Ronaldo też był z minimalnego spalonego, ale sędzia puścił gre w duchu fair play ( i tak nie wiesz o co chodzi ) a nikt się nie ciska. Zamknij kompa i grzecznie wracaj do gimbazy :)
18 lut 2016 | 14:29
+6
modżajto weź mi wytłumacz przy której bramce dla Barcelony był spalony bo albo ja jestem ślepy albo Ty jesteś synem Mourinho i masz ciężki ból dupska :D
18 lut 2016 | 00:41
+17
Ładne brameczki Messiego, a gol Suareza to wisienka na torcie. Suarez z 24 bramkami i 10 asystami w 24 meczach jest liderem w Europie. MSN - 56 bramek i 26 asyst - najlepsze trio w Europie. Tak trzymać Panowie.
17 lut 2016 | 23:50
+15
Wydaje mi się, że przy drugiej bramce powinien być odgwizdany spalony. Co do samego meczu- 3 z 4 najlepszych atakujących świata gra w Barcelonie, obecnie nie da się z nimi zagrać 'na 0 z tyłu'.
18 lut 2016 | 00:27
-5
Drugiego stycznia z Espanyolem było 0-0.
18 lut 2016 | 00:30
+14
Po przerwie noworocznej, jak piłkarze w Hiszpanii wracają do gry to mógł być widoczny przestój. Ale jak są w rytmie meczowym, to nie ma szans ich zatrzymać.
18 lut 2016 | 01:24
+8
Z tym, że tam bardziej musieli skupiać się na uciekaniu z nogami, niż kreowaniu sytuacji ;)
18 lut 2016 | 00:40
-11
Da sie,tylko trzeba miec inteligentnych obroncow typu Beckenbauer,a nie wytatuowanych bezmozgow po podstawowce.
17 lut 2016 | 23:22