+5
Lewy klasa światowa, idzie na króla strzelców
21 lut 2016 | 13:52
-3
Mysle ze we wloszech bedzie ciezko a remis bedzie dobrym wynikiem... o ile zgadzam sie co do ataku to bayern ma problemy w obronie a juve na pewno wykorzyst brak srodkowegocl obroncy
21 lut 2016 | 13:17
+5
Brawo Bayern. Lewandowski strzela w każdym meczu i ta piękna bramka Müllera... Juventus będzie miał ciężko w LM.
21 lut 2016 | 12:18
+3
I zapomniałem dodać mocniejsza ławka rezerwowych (Gotze, Ribery, Conan). Sami widzicie kto jest zdecydowanym faworytem...
21 lut 2016 | 12:09
+4
Dlaczego Bayern wyeliminuje Juventus? 1. Bo ma lepszych piłkarzy ofensywnych: Lewandowski, Mueller, Robben, Costa> Dybala, Morata, Marchisio, Cuadrado, 2. Lepszego bramkarza, 3. Bardziej doświadczonych piłkarzy (w meczu z Porto pokazał że potrafi odrabiać duże straty), 4. Rewanż gra u siebie, 5. Bundesliga w tej chwili jest mocniejsza liga od serie A
21 lut 2016 | 11:20
+8
Brawo Robert !
21 lut 2016 | 11:15
-14
Co to za Kimmich i Tasci na SO w Bayernie ?Z obrońców to tylko Alaba normalny i na swojej pozycji .Nie dziwie sie ze taki Wagner im bramki strzela .Zawiódł mnie troche Pep sklecajac obrone z praktycznie no nejmów.A Xabi Alonso na ławce ..Spokojnie mógłby zagrac na srodku obrony.
21 lut 2016 | 10:25
-6
Zuffal straszny.Jakby nie niedoceniany Muller-bo ostatnio wszyscy tylko Lewandowski to ,Lewandowski tamto- to podział pkt murowany.Po tym meczu stwierdzam że w LM faworytem dwumeczu jest zdecydowanie Juve.
21 lut 2016 | 04:37
21 lut 2016 | 10:26
-4
W ogóle sie nie spisze :).Przy Chiellinim nie pogra za duzo.Choc nie życze mu zle ,ale takie są fakty.
21 lut 2016 | 13:53
-1
Chiellini może nie wystąpić. Natomiast Juve ma waleczną obronę i bez Kielona da radę.
21 lut 2016 | 12:12
-6
Strzeli w dwumeczu co najmniej 2 gole. Juventus to w tej chwili nie jest ta sama półka ci Barca, Real, PSG czy nawet City (choć udało im się ich pokonać).
+1
Jak ty możesz porównywać Juve z PSG ? A o City już nie wspomnę. Twój poziom inteligencji na pewno nie dorównuje portalowi. Błazen.
21 lut 2016 | 17:32
+6
Wy macie po 10 lat? Ziomek pisze bzdury a ja dostaje minusy.
21 lut 2016 | 03:47
+10
Co ten Roben setek spierdolil to glowa mala.
21 lut 2016 | 00:13
+10
Lewy easy :D
20 lut 2016 | 22:44
+5
Brawo Lewy jego kolejny gol warty zobaczenia w powtórce :)
20 lut 2016 | 21:54
+18
Muller się popisał tą piękną bramką .. Ogólnie mecz był dobry :)
20 lut 2016 | 21:27
+11
Piękna bramka Mullera ;) Lewandowski też dał trochę od siebie i to najważniejsze! :) BRAWO Bayern
21 lut 2016 | 10:45
-4
Docenic trzeba cała drużyne a nie tylko Lewandowskiego .Widze ze niektórzy to juz z niego złotego cielca zrobili.Zróbmy zrzutke narodową i postawmy mu pomnik .Albo -nie damy mu kase sam sobie postawi,biorac przykład z mistrza egocentryzmu CR7 :)
20 lut 2016 | 21:26
+3
Chwilowa tylko radość gości z prowadzenia 0-1 :). Brawo Lewy !
+13
Jestem ciekawy co do króla strzelca Bundesligi :D Lewy i Aubameyang cisną w tym sezanie
20 lut 2016 | 20:24
+14
Robert tradycyjnie brameczka w meczu a co do bramki Mullera to trzeba przyznac ze przeprotka fajna
+23
Kto nie oglądał ten nie wie Jakie rzeczy Lewy wyprawia na boisku Chciał zrobić unik z piłka Ala'Zidane. Prawie mu się to udało. Robert strzelił bramke w 84 min a w 86 miał sytuacje sam a sam Dostałem zawału. Lewy jestem dumny że jestem Polakiem
20 lut 2016 | 19:23