Video dodane przez: totil 20 lut 2016 | 17:50
22 lut 2016 | 15:33
+2
{{votes_count}}
Kluczowe 3 pkty, zamykają temat tytułu myśle. Warto pochwalić dzielne Las Palmas za ten mecz, ale brawa dla Barcy za trzymanie reki na pulsie.
21 lut 2016 | 23:24
-1
kolejne 3 punkty na konto Dumy Katalonii Brawoo !!!!!!!!!!!!!! oby tak dalej i kolejna potrójna korona dla nass !!!! Barcelona Tylko ONA Tylko Dla NIEJ Potrójna Korona

21 lut 2016 | 19:45
-1
ladnie podanie przy bramce las palmas, 3 pkt kolejne, kolekcja rosnie
21 lut 2016 | 18:24
+2
Takimi meczami wygrywa się Mistrzostwo... Ważne kolejne 3pkt mimo napiętego terminarza chłopaki trzymają wszystko pod kontrolą i o to chodzi brawo panowie jedziemy dalej a przewaga rośnie aż miło.... VeB !
21 lut 2016 | 17:56
0
Brawo Barca!!!Jesteśmy coraz bliżej zwycięstwa w lidze!!!!!
21 lut 2016 | 15:16
-6
Znmowu sie sliznelo fuksiarzom.
21 lut 2016 | 14:42
-3
barca zaczyna sie meczyć za dużo emczy co 3 dni...
21 lut 2016 | 14:28
+2
strasznie wymęczone 3 pkt, ciezki mecz ale takie mecze trzeba tez umiec wygrywac brawo barca
21 lut 2016 | 14:00
+4
Brawo Barca. Suarez nie może przestać strzelać :)
21 lut 2016 | 13:11
+13
Dawno nie widziałem, żeby ktoś postawił takie trudne warunki Barcelonie. Należy się uznanie dla zawodników Las Palmas.
-1
Takimi meczami wygrywa się ligę .Real może się kolejnej rzeczy od Barcelony nauczyć -jak grac słabo ale skutecznie i zdobywać pkt.Ten mecz i z Malagą to sa najlepsze tego przykłady.
+12
Piłkarze Las Palmas się postawili, mimo tego, że przegrali, grali bardzo dobrze.
21 lut 2016 | 09:50
+3
Przyznam że Barca zagrała bardzo spokojnie i wolno jak patrzyłem na ten mecz czasem sie obawiałem czy wogóle wygrają.Ważne że kolejne 3 pkt wpadły.VEB♥!
21 lut 2016 | 09:20
-1
Liczyłem żeby Barca przegrała zimny prysznic im by się przydał przed meczem z Arsenalem bo grają bardzo lekceważąco nawet bardzo co mi sie niepodoba.
21 lut 2016 | 04:13
+2
dobry mecz zawodnicy sie nie przemeczali zostawili sile na arsenal oj dupa zaboli wengera minimum 3-0 Barca ich pojedzie az ozil oczy wyjebie
+6
Barca moim zdaniem z pozoru bardzo latwy mecz , w tym sezonie wygrywa po ciezkim bojach z LAS PALMAS! łatwiej im idzie z rywalami z gornej polki(i tak ma byc) , ja sie ciesze niech tak idzie do konca sezonu, widac ze w meczach o stawkę czuja sie pewnie i wytrzymuja cisnienie.

Barca!
21 lut 2016 | 00:38
+14
Marne uzasadnianie chujowej postawy Barcelony, meczem z Arsenalem. Ale czego się nie robi dla przerosniętego ego.
21 lut 2016 | 11:08
+2
Tak np takiego jak u CR7 .Większego egocentryka nie tylko na świecie ,ale w całej galaktyce chyba nie ma .A takimi meczami wygrywa sie lige.
21 lut 2016 | 11:41
+21
Kolejny chujowy argument nie na temat. Jak nie ma czego napisać to napiszemy o Ronaldo, no nie? CR7 nie grał w tym meczu pierdolony tępaku.
20 lut 2016 | 22:45
+2
Oglądałem tylko pierwszą połowę, teraz obejrzałem długi skrót i muszę przyznać, że druga była ciekawsza, mimo, że bez bramek. Emocje, o to w tym chodzi.
20 lut 2016 | 22:08
+17
Barca oszczędzała siły przed starciem z Arsenalem.Kibice Realu nie mogą pogodzić się z kolejnym zwycięstwem Blaugrany.Niech Madridistas popatrzą na swoich ulubieńców i ich wyjazdowe starcia.
20 lut 2016 | 21:51
+13
Brawo Barcelona ! Passa musi trwać (Passa bez przegranej)
20 lut 2016 | 21:32
+7
Po bólach, ostatecznie jednak zwycięstwo.
20 lut 2016 | 21:04
-5
Las Palmas zagrało tiki-takę hehe
20 lut 2016 | 21:03
+11
dobrze ze punkty uratowane, duzo meczarni, brawa dla Lasu, prawie remis!
20 lut 2016 | 20:53
+5
Barca zmienila futbol kurdus pamietajcie tylko Barca !!!!!
20 lut 2016 | 20:52
+8
Bardzo dobry mecz Las Palmas Barca miała naprawdę ciężko.
+10
Ale Las Palmas pocisło :o walczyli do końca ale dobrze że Barca zebrała 3 punkty
20 lut 2016 | 20:27
+15
to fakt LM ważniejsza a tu 3 pkt są i przewaga w tabeli utrzymana ale jedno jest tutaj BARDZO OGROMNĄ RZADKOŚCIĄ-posiadanie piłki i ilość strzałów na korzyść Las Palmas...aż dziwacznie to wygląda.
20 lut 2016 | 20:20