+9
To mają problem poco tak grali?
22 lut 2016 | 17:11
+3
Ludzie zastanówcie się co piszecie Inżynier nie dał grać najlepszym bo mamy mecz w środe z DYNAMEM KIJÓW i przed tym jak spojrzycie wynik popatrzcie na skład nawet nie rezerowy wy se tam grajcie w tej najgorszym pucharze angli my mamy BPL , LM i Finał z Liverpoolem
22 lut 2016 | 15:46
-4
City się sypie, widać to coraz wyraźniej. Dla Chelsea to najwazniejsze rozgrywki w tym momencie i jedyne realne do wygrania. I to też widać.
22 lut 2016 | 15:07
+6
Brawo Chelsea! Widać,że Hazard wraca do formy :)
22 lut 2016 | 17:24
+3
OBY
22 lut 2016 | 14:43
-2
Świetnie The Blues!!!! Teraz tylko wygrywać w lidze i ojebać PSG chociaż 1:0 u siebie i gramy dalej. Liczymy sie dalej na 3 frontach. W Lidze mozemy walczyc o top 4 , w lidze mistrzow tez mozemy jeszcze namieszac grajac tak jak w tym meczu. I FA Cup jest do wygrania jak najbardziej. Czyzby sie powtarzał scenariusz z sezonu 2011/2012?
22 lut 2016 | 17:48
+4
Chyba nie wiesz jak wygląda aktualna tabela jeżeli uważasz że Chelsea walczy o top4
25 lut 2016 | 16:53
0
Wiem ze maja w uj straty do top 4 ale nie takie cuda sie zdarzały w piłce. Jakies szanse jeszcze maja
22 lut 2016 | 14:25
+1
Brawo Chelsea! Ale pogrom! Hazard wreszcie zagrał świetny mecz - piękny gol z wolnego i dwie asysty! Widać. że forma wraca.
22 lut 2016 | 14:08