Video dodane przez: kamyk019 23 lut 2016 | 21:27
+6
A rewanż w Monachium :D
26 lut 2016 | 21:01
+6
Piękne widowisko w Turynie , mecz nie zawiódł oczywiście 2:2 to wynik lepszy dla Bayernu ale JUVE pokazało charakter i tak naprawdę nie są na straconej pozycji bo w stanie są ograć wszystkich , kto skazywał JUVE na pożarcie już się pomylił i nie docenia prawdziwej Włoskiej piłki która jest piękna ...
+10
Bayern u siebie raczej rozniesie juve ale mam nadzieje że zaskoczą i pokażą walkę do końca, jak w tym meczu
24 lut 2016 | 21:06
0
Może Robben w rewanżu odwdzięczy się asystą
24 lut 2016 | 20:35
+1
2-2. Cóż. Bayern prowadził 0-2. Statystyki strzałów i posiadania piłki również po stronie Bayernu. Teraz Bayern u siebie. Mecz będzie bardzo ciekawy, jednak obstawiam awans Niemców. Robert - "ukłuj coś" :) :)
25 lut 2016 | 14:42
+1
Jakie statystyki strzałów dla Bayernu?! Ślepy jesteś? Chyba, że pod uwagę bierzesz tylko strzały w kukurydzę, jak to się mówi.
24 lut 2016 | 20:25
+8
Wspaniały mecz takich więcej. Za takie mecze kocham ligę mistrzów :D !!!

24 lut 2016 | 19:55
+6
Brawa dla Juve! Mało kto wierzył, że po 2:0 się podniesie. Jak rewanż w wykonaniu Juventusu będzie taki jak ostatnie 20 minut tego meczu to można na nich stawiać
24 lut 2016 | 18:49
+10
Rewanż będzie bardzo ciekawy!
25 lut 2016 | 15:23
24 lut 2016 | 18:47
+4
"spodziewam sie ze bayern bedzie mial posiadanie 70%, a celnych strzalow na bramke moze ze 3 w porywach do 5 "
- to jest cytat z mojego komentarza, jak widac za bardzo sie nie pomylilem, bayern niby cisnal ta guardiolowa taktyke i co to dalo? nic, bramki dla bayernu padly kiedy juve mialo pilke i wyszli z wlasnego pola karnego, zamykanie ich tam nic nie dało bayernowi
24 lut 2016 | 17:31
-27
Wyruwnany mecz bayern strzelił dwie gole a potem juventus to nadrobił mecz zakończył się remisem
24 lut 2016 | 18:21
+30
Fajnie że opisałeś skrót meczu bo cały dzień staram się dowiedzieć jaki był wyniki w tym meczu, i nigdzie nic nie mówią, nić nie piszą. Wielka piątka dla Ciebie :)
+9
Nie wiem co Neuer ma za fazy z tym ściganiem się do piłki po straconym golu. Rozumiem, że jest zły jak wpadnie bramka ale po każdym praktycznie straconym golu walczy o tą piłkę z zawodnikiem który strzelił mu gola jakby od tego jego życie zależało. Na powtórce też widać że ruszył po piłkę jak szalony tylko Dybala był szybszy. Może mnie ktoś oświeci?
24 lut 2016 | 18:39
-2
Gdy Bayern stracił bramkę to od tej chwili piłka należy do Bayernu więc czysto teoretycznie gracze Juve nie mogą wziąć tej piłki. Z drugiej strony jeżeli Juve piłki nie weźmie a Bayern za wolno wznowi grę bramkarz dostanie kartkę albo ktoś kto wstrzymuje. A Neuer robi to dlatego żeby dać zawodnikom chwilę do otrzasniecia się z szoku że bramka padła taka chłodna głowa musi być. Ja mówię o przepisach ale nie pochwalam tego bo to jednak wbrew duchowi fair play co innego gdyby każdy tak robił :)
24 lut 2016 | 21:03
+4
Coś nie za bardzo Ci te filozofowanie wychodzi
24 lut 2016 | 16:36
+13
Każdy chyba się zgodzi że wczoraj najlepszym zawodnikiem był Robben . Tworzył akcję , wracał się do obrony no i strzelił gola . A z drużyny przeciwnej Bonnuci grał bardzo dobrze przechwytywał , obierał piłki .
24 lut 2016 | 16:53
-1
Każdy oprócz polskiej "cebuli" ,która tylko by go hejtowała.
24 lut 2016 | 16:31
+2
Lewy zagrał bardzo dobry mecz, bardziej zależało mu na zwycięstwie niż na bramkach. Vidal "doskonały" wszędzie było go pełno i walka o każdą piłkę ( przypominał mi Gattuso ) "piłka może przejść, piłkarz już nie koniecznie". Ostatnie 10 min popis na lewym skrzydle Ribbery i Alaba jak za Jupa. Jeden z ciekawszych meczy Bayernu w tym sezonie. Pozdrawiam.
24 lut 2016 | 15:12
+11
Bayern nawet bez dobrych obrońców jest dobry
24 lut 2016 | 14:59
+3
Myślałem że Bayern sprowadzi Juve na ziemie po tych zwycięstwach.
Rewanż zapowiada się ciekawie ale stawiam na awans Bayernu, powodzenia
24 lut 2016 | 14:49
+1
Bo są takie mecze, które mogły by trwać bez końca, który ogląda się z zapartym tchem, które budzą prawdziwe emocje i oddają całe piękno piłki nożnej... No i są jeszcze mecze Arsenalu, które jednak mogłyby się szybciej kończyć albo najlepiej nie zaczynać.
+6
Ładnie się to zaczęło dla Bayernu, ale po golu kontaktowym Dybali Juve wzięli się do roboty, wyrównany mecz.
24 lut 2016 | 14:11
-17
jebany Mandzukic do Lewego skacze...
24 lut 2016 | 17:12
+6
Co za cebula XDD A co to on jest jakis nietykalny?
24 lut 2016 | 19:29
+1
sam jesteś jeb... :)
24 lut 2016 | 13:06
+8
Lewandowski nie miał nawet pola do popisu z taką obroną Juventusu Lewandowski nie mógł się nawet przedrzeć i miał jedną z najsłabszych not wg. niemieckiego dziennika,Barzagli i Bonucci zrobili swoje
24 lut 2016 | 13:05
+6
To się nazywa wejście smoka,Morata wchodzi w 75 minucie a w 76 notuje asyste przy drugim golu dla Juventusu
24 lut 2016 | 11:41
+23
Tak się powraca! Morata miał wejść wcześniej, będe to powtarzał do znudzenia. Wynik przed wyprawą do Monachium nie jest cudowny, ale może być. Wierze w awans. Forza Juve!
24 lut 2016 | 11:18