0
real grał bezblednie ale ze przegrał to sie nie liczy
28 lut 2016 | 14:11
-24
Kibice Barcelony, cieszycie się z porażki Realu, a pomyśleliście o tym, że Atletico może jeszcze Was przeskoczyć? :D
28 lut 2016 | 14:46
+19
Nie , nie myslimy o tym:D
28 lut 2016 | 13:54
28 lut 2016 | 14:06
+27
Ale Ty musisz miec zjebane życie.. współczuje ziomek :)
28 lut 2016 | 13:35
+13
Zidane mowi 'abrakadabra' - Ronaldo znika.
28 lut 2016 | 13:34
+10
Brawo Atletico! Visca Termalica!
28 lut 2016 | 13:07
+13
Jeszcze ich Villareal przejdzie i zamiast LM beda kwalifikacje...
28 lut 2016 | 12:45
+14
Pedały przegrały ;) czyli wszystko w normie, brawo wojownicy Atletico.
28 lut 2016 | 13:53
-24
Lepiej mieć 170 cm i być hodowanym na hormonach wzrostu
28 lut 2016 | 14:18
+18
co ty bijesz na Messiego skoro to nie jest kibic Barcelony? Nie tylko kibice Barcy nie lubią Realu.
28 lut 2016 | 11:46
+6
Zawołają Benitez Wróć!!! :) hehe
28 lut 2016 | 12:21
-3
Benitez swoimi "taktycznimi" treningami doprowadził do tego że piłkarze Realu są w takiej formie fizycznej jakiej są. Zidane małymi krokami próbuje to odbudować, ale nie nadrobi w parę tygodni tego do czego dochodzi się miesiącami. James jest idealnym odzwierciedleniem podejścia Beniteza do formy fizycznej. Całe pół roku zostało zmarnowane na taktykę, która w ogóle nie pasowała do Realu. Zidane może już tylko rzucić wszystkie siły na Ligę Mistrzów (myślę ze kibice wybaczyliby odpuszczenie ligi na rzecz zabrania drugiego zwycięstwa z rzędu Barcelonie). Zidanowi trzeba dać popracować od nowego sezonu i wtedy zobaczymy co potrafi, bo w tej chwili na rynku nie ma dobrego trenera pasującego do Realu.
28 lut 2016 | 11:42
+3
Szkoda Realu ;/ ale Atlectico zagrało bardzo dobrze taktycznie i świetnie sie przesuwała
28 lut 2016 | 11:33
+9
drużyna totalnie bez formy i zaangażowania, w dodatku przyszło im walczyc bez tak ważnych graczy jak Bale Marcelo czy Pepe. Wcale się nie dziwie, że są zdesperowani chcąc sprowadzić Lewandowskiego patrząc na takiego Benzeme- ten gość z mega snajpera stał się totalnym pachołem..w dodatku Cristiano tkimi wypowiedziami wprowadza totalne zamieszanie w szatni. Żałuje że ROma nie potrafiła wykorzystać słabosci Realu w 1 meczu ale tam akurat zablysnal talent CR7. Ten sezon będzie kompromitacją, chyba że wygrają w LM na którą szanse mają prawie równe 0 patrząć na takie zespoly jak chocby Barca,Bayern czy nawet Juventus
28 lut 2016 | 11:16
+5
Real może już tylko pomarzyć o mistrzostwie bo w tym roku na pewno go nie zdobędzie. Atletico potrafiło wykorzystać sytuację i utarło nosa Galacticos.
28 lut 2016 | 11:01
+5
Pozostaje nadzieja, że może jeszcze w lidze mistrzów coś wywalczą, ale jak patrzę na skrót powyżej to zaczynam mieć spore wątpliwości eh
28 lut 2016 | 10:59
+8
ogólnie to lipa :/
28 lut 2016 | 10:14
28 lut 2016 | 10:01
+22
Kurwa serce boli jak się patrzy na grę Realu. W tym klubie potrzebna jest rewolucja obrona popełnia masę błędów owszem nie raz zdarzy jej się lepszy mecz jak np. z Roma. Pomoc w pomocy brakuję takie typowego walczaka kogoś kto da sygnał do ataku weźmie ciężar gry na swoje barki jak nie idzie jest Modrić ale to trochę za mało Kross dla mnie to nie porozumienie zawodnik bez produktywny wolny nie pomaga w obronie niby notujacy te asysty ale potrafiacy tylko przerzucić piłkę na drugą strone i podać do kolegi znajdujacego się 2 metry od niego. Ronaldo jego nawet nie komentuję najlepiej by było gdy teraz odszedł właśnie po tym sezonie jest na to odpowiedni moment. Przydał by się drugi napastnik w klubie przecież jest tylko Benzema trzeba by go było trochę odciążyć. James totalnie siadł tez jest cieniem zawodnika z zeszłego sezonu. Co to Bale'a nie może być tak, że każdy jego występ obarczony kontuzją kosztuje klub 750 tys euro poza tym nie zdziwiłbym się jak Bale sam by nie chciał grać im bliżej końca sezonu z racji tego że dostając kontuzji nie zadebiutowałby na Euro. Bez jaj takie rzeczy nie powinny mieć miejsca nie mniej uważam że sprzedaż Ronaldo zrzuciła by jakieś piętno z tej drużyny przydałby. Mieli fenomenalnego Di Marie czemu go sprzedali wygral im praktycznie finał z Atletico a potraktowali go jak śmiecia czy Barcelona robi takie rzeczy? Druzynie przydałby się zawodnik taki jak Vidal czy Pogba może zmiana formacji lepszy skrzydłowy typu Douglas Costa nie wiem jakieś zmiany są potrzebne bo tak być nie może. Florek skurwielu jebany wypierdalaj bo niszczysz ten klub. Pozdrawiam wszystkich kibiców oczywiście wszystkich normalnych.
28 lut 2016 | 07:53
+19
Był Anczelo i takiego trenera wszyscy w ciemno by brali, tyle lat był w Milanie, miał gorsze i lepsze chwile. W Realu zamiast poczekać to od razu zmiana i to na kogo...gorąca głowa Pereza kosztuje Real b.duzo i to Pereza powinni pogonic.
28 lut 2016 | 02:38
+55
KURWY JEBANE, PRZESTANCIE SIE KLOCIC! BARCA I REAL TO WIELKIE KLUBY, RONALDO JEST JAKI JEST ALE CHUJ NAS (KIBICOW BARCY) TO OBCHODZI. ZAJMIJMY SIE SWOJA DRUZYNA, ZROBCIE KURWA JEDEN DZIEN PRZERWY OD TYCH JEBANYCH KLOTNI, BYLOBY SUPER.
28 lut 2016 | 09:48
+7
Nie zrobią sobie przerwy, bo są przyjebani.
28 lut 2016 | 14:35
+3
nie da sie zrobić przerwy od bycia przyjebanym. Takimi sie rodzą i takimi umierają
-5
Real jest coraz bardziej zadluzony,setki milionow dlugu w bankach.Pewnie kopaczom nie placa na czas,to huja graja.
28 lut 2016 | 01:50
-45
Ogólnie mecz trochę tragedia, ale miał też swoje plusy.
Od czego to zacząć, to może tak:
+niezły mecz BJC, nie wiem skąd krytyka. Pasy postawiły taki autobus, że ja pier****. Grali, starali się, fajnie myśleli. Zabrakło jedynie wykończenia i pewnej rzeczy o której za chwilę.
+Obrona - solidna, pewna oczywiście zdarzały się błędy ale nie za wiele
+jaja - naprawdę dzięki zidiemu zespół nabrał jajek, tylko jeszcze trzeba je ugotować na twardo heh. Drużyna starała się chyba A że nie wyszło no to też wina trochę przeciwnika.

Teraz minusy:
-wykończenie
-sędzia - gość nie pokazał ewidentnego czerwa dla łysiejącego kundla kiedy benz wychodził na czystą, nie podyktował 2 karnych, które na 99 % byśmy zamienili na gola
-Atletico - brutalny, chwilami oblesny styl. Jak tak można grać. Widzieliście kiedyś żeby choć jeden z nich zagrał z piętki, popisał się fajnym trikiem lub strzelił z przewroty? No właśnie ja Też nie. Goście powinni zostać zdyskwalifikowani za ten brutalny styl
-brak szczęścia - spokojnie mogło się skończyć manita gdybyśmy wszystko zamienili na bramki

-NAJWAZNIEJSZY - brak kiwki. Widać że zatracilismy trochę ten dryblujacy styl, teraz są lepsi dryblerzy, niegdyś to my byliśmy nimi. Jak dla mnie to też wina zidana bo fajny z niego trener z jajkami ale jak dla mnie zabrakło parę razy efektownej ruletki KOGO? A JAKŻE ZIDANA. Prosty Ale jakże skuteczny zwod, pozwalający na zagubienie rywala. Po prostu inteligentny wyprowadzajacy rywala w pole. Mozna go stosowac czesto. Spokojnie mogliśmy strzelić ze dwie bramy jakby ktoś kiwnal łysiejącego albo gowniarza. Wiem co mówię bo parę razy tak strzeliłem u siebie na orliku.

Także w skrócie, uważam że pasy miały pełno szczęścia, tak naprawdę więcej niż rozumu, ale co można oczekiwać od bandy agresywnych małpiszonów. Nasz Real na plus walczyli jak gladiatorzy i nie bali się niczego. Gryzli murawę lepiej niż Suagryz, nie odpuszczali. Następnym razem w meczu z pasami zycze im jakiejś dyskretnej luty Crisa albo lepiej niech ich Pepe pokopie jak się jakiś wał przewróci. Podsumowując mecz pozwala patrzeć z optymizmem na zdobycie jedenastej decimy a może przy odrobinie szczęścia dubletu. 12 punktów to nie katastrofa zwłaszcza, że gran derbi zapasem. Sorry że chwilami agresywnie ale dopiero skrót obejrzałem bo meczu nie miałem jak więc trochę pod emotami jestem.

HALA MADRYT!
28 lut 2016 | 05:08
+11
Jak strzelali Realowi bramkę, to się bez piętek obeszło. Czasem wystarczy zdrowy rozsądek i zimna krew.