Video dodane przez: totil 28 lut 2016 | 19:17
+5
Brawo City! Cabellero kozak!
29 lut 2016 | 19:38
+1
Zwycięstwo City. Chyba zasłużone. Byli drużyna lepszą od Liverpoolu. Mimo wszystko bardzo fajny meczyk :)
29 lut 2016 | 18:27
+4
Brawo Caballero
12 mar 2016 | 10:00
0
Gościu rozjebał te jedenastki. Więc jednak nie ma pierwszego trofeum Kloppa.
29 lut 2016 | 16:25
+1
Tu widać że Liverpool po prostu nie ma dobrego bramkarza, Mignolet rzucał się w dobre strony ale nie mógł nic obronić bo jak na bramkarza ma słabe warunki fizyczne, możecie mówić że City strzelało w boczne siatki i takie piłki są ciężkie czy nawet niemożliwe do obrony, według mnie są ciężkie i jeśli wyczuwasz 4 razy strzelców to conajmniej raz powinieneś dotknąć piłki w takich sytuacjach to że rzucisz się pół sekundy wcześniej nie zmieni decyzji strzelca a Tobie na pewno pomoże obronić karnego, Cech, Courtois, De Gea, Lloris oni by conajmniej jednego karnego obronili, ale w sumie więcej hejtów należy się strzelcom bo nawet gdyby Belg wyłapał jednego karnego to i tak Liverpool by to przegrał ale w każdym razie bramka to dla mnie jeśli chodzi o Liverpool klucz do tego aby wrócić do czołówki zespołów Premier League.
29 lut 2016 | 18:35
+2
Ty już wiesz żeby obronili, kolejny 'znafca' się znalazł, jak taki ogarnięty jesteś to podpowiedz Wengerowi jak ma wygrać lige.
29 lut 2016 | 10:23
+2
bramkarz dobty
29 lut 2016 | 09:15
+9
bramkarz m.city podczas karnych na kozaku ! pomimo ze nie lubie city to gratuluje wygranej :) meczu nie ogladalem wiec zostawiam bez komentarza.
+12
Jurgen czekał na karne i się przeliczył, ale i tak dużo szczęscia maił Live z dotarciem do dogrywki, piękny mecz, gratulacje dla City
28 lut 2016 | 23:54
+38
Gdyby tylko bronił Jurek Dudek...
28 lut 2016 | 23:04
+8
Na taki mecz liczyłem, mimo nudnego początku rozkręcił się i kto oglądał chyba nie żałuje poświęconego czasu :)
28 lut 2016 | 22:37
+13
Bardzo dobre spotkanie.Liverpool i City pokazali kawał dobrego futbolu.City w karnych wygrało,ale karne to loteria niestety,wygrywa ten kto lepiej je wykona,ale dzisiaj to bramkarz City pokazał klase!!!!
28 lut 2016 | 22:31