3 Spalonych 3

Video dodane przez: eis 2 mar 2016 | 23:31
5 mar 2016 | 17:44
+2
Emocje oj emocje ... tak zdemolowanego JUVENTUSU dawno nie oglądałem ... dobrze że jest FINAŁ ale serce drżało ...
-1
To my Rossoneri teraz będziemy uwazać na Juve...
-1
Juventus zagrał bardzo mizernie dlatego Inter ich dojechał do 3:3. Szkoda Interu. Juve na fuksie.
3 mar 2016 | 19:07
+8
No to Juve fajnie zaszalało :D mając taką przewagę doprowadzić do karnych :D ale ważne, że się udało ;)
3 mar 2016 | 18:27
+10
Szkoda Interu, ale takie jest życie raz na wozie, raz pod wozem.
Wielki gratulacje dla Interu za podjętą walkę , oraz dla Juve :D
Nie zapominajmy też o gratulacjach dla Alessanadri :)
#forza #milan
3 mar 2016 | 15:56
0
Ostatecznie Fino alla Fine !!!! Forza Juventus !
3 mar 2016 | 15:41
-1
oj Bayern przegrał Juve przegrało coś nie tak
3 mar 2016 | 13:34
+25
Przed karnymi kibice Interu byli już w niebie... brawa dla obu zespołów!
Co musiało się tam dziać na trybunach!
3 mar 2016 | 13:01
-1
Mam problem, na google chrome nie pokazuja mi sie skróty meczów, co mam zrobić?
3 mar 2016 | 12:36
+3
slabo gral juventus
3 mar 2016 | 11:06
+14
Albo Juventus zagrał tak słabo albo Inter tak dobrze. W sumie nie ważne które z tych dwóch i tak pełen podzie dla Interu za wole walki za silna mentalność trzeba być wielką drużyną żeby odrobić takie straty Milan vs Juventus finał prawie jak wtedy kiedy grali final LM "-"
3 mar 2016 | 10:57
-32
dotykaliście się fiutkami jak jufki wygrały z Interem, później w rewanżu spokojnie 0:2, a ja mam się nie cieszyć z takiej wygranej po tak słabiutkich meczach Interu?
prawda jest taka - juve (stara dziwka) została wydymana w trzy dziury
3 mar 2016 | 11:52
-3
Inter, Morrattiego i jego ciemna stronę a także zazdrość za to że był zawsze tym trzecim za Juvetusem/Milanem zniszczyły i zatrzymały ligę włoską ! Morratti dobrze się postarał o spadek Juve i rozpad Milanu wystarczyło jedno oskarżenie jedna sprawa i to bez większości dowodów I Inter miał wolną rękę dzięki której kosztem całej ligi wygrać LM... Dziwne że parę lat wstecz wyszła sprawa przeciwko interowi z tym samym zarzutem ale dowodów było więcej i poszlo parę spraw nikt nie został ukarany hehe a po drugie Juve po 9 latach zostali uniewinnione :) i wszystko wraca do normy Milan powoli się budzi no I Inter gra klapę czyli jak po staremu :D
3 mar 2016 | 12:08
-3
A Ciebie chyba dupa boli, że nie ma Morattiego i nie ma kto załatwiać wam pucharów.
3 mar 2016 | 15:45
+6
On też by nie dał rady :)
3 mar 2016 | 15:50
+2
W dogrywce powinien Morata was wyjebać ale los dał jeszcze wam pocieszkę z półfinału w karnych :) Inter w finale? paranoja by była. aha.... na pociechę pewnie sobie zjechałeś na ręcznym?
3 mar 2016 | 10:56
+24
Odrobili stratę 3 bramek mimo to przegrali w karnych smutne choć brawa dla nich że się nie poddali
3 mar 2016 | 10:02
+5
Jak zagrał Lemina >? Nie oglądałem od 45 minuty.. Dobry chłop ?
3 mar 2016 | 15:38
+1
doooobry chop
3 mar 2016 | 09:59
+3
Dobry mecz ! Brawa dla Interu.
Juventus znowu wygra komplet we Włoszech ? Byłoby fajnie :)
FORZA JUVE !
3 mar 2016 | 09:45
+5
denerwuje mnie już ta dominacja juventusu co by się nie działo i tak wygrają lige i puchar
3 mar 2016 | 10:13
-1
kto co wygra to sie okaze na koniec sezonu.Także skoro inter zagrał mecz dobry to Milan moze zagrac mecz sezonu w finale.W finale wszystko jest mozliwe.
-10
Puchar Juve pewnie odpuści bo i po co im on. Wystawią rezerwy i niech się dzieje co chce
3 mar 2016 | 09:26
+2
Nagamoto i chuj
3 mar 2016 | 09:23
+14
Brawo Juve!!! Zawał serca gwarantowany. Gratulacje dla Interu za niesamowitą walkę.
+14
Juve już myślało ze mają finał lecz Inter pokazał wole walki , tylko karne wyjaśniły nerwową końcówke!! Bravo dla obydwu zespołow !!! Forza Juve
3 mar 2016 | 07:59
+1
jak by juve wygrało u siebie tulko jeden zero to by mecz skańczył się po 90 minutach na korzyść juve
+3
Zagrali świetny mecz, nie przejmuj się.. Inter jeszcze nie ten poziom co Juve (chociaż w tym meczu tego nie widać) ale jak tak dalej pójdzie to fajnie by było zobaczyć dobry Inter w LM :)
3 mar 2016 | 03:30