Video dodane przez: kamyk019 5 mar 2016 | 15:30
15 mar 2016 | 12:50
+1
{{votes_count}}
Kibic machający Coquelinowi na pożegnanie wygrał ;d Bezsensowny wślizg. I Arsenal znowu niczego nie wygra.
7 mar 2016 | 12:25
0
nie ma nikt normalnego skrótu? taki zajebisty mecz,i same bramki..
juz mecz WBA i MANUTD ma porządny skrót,a na tamtą kopaninę nie szło patrzeć
6 mar 2016 | 13:06
+3
krótko mówiąc zajebisty mecz xD Koguty nie zadowolone do końca....
6 mar 2016 | 12:09
+1
to co gra Arsenal po przerwie świątecznej to jakaś padaka, jedyny wartosciowy wynik to szczęśliwa wygrana nad Leicester
6 mar 2016 | 11:42
0
Liczełem na wygraną Arsenalu.. no coż to dobry wynik dla Leicester.
6 mar 2016 | 11:19
+4
Idealny wynik dla Leicester. Jest bardzo prawdopodobne, że będziemy mieli wielką sensację w Premier League.
6 mar 2016 | 11:06
+2
Dla mnie to był mecz na szczycie - Mecz Dnia. Gra bramki i emocje najwyższych lotów!
6 mar 2016 | 11:05
0
Szkoda tych dwoch punktow ale Kane pokazal, ze moze byc napastnikiem wysokiej klasy.Musi jednak duzo nad technika pracowac.
6 mar 2016 | 10:25
+4
Koguciki miażdżyli gości pod względem sytuacji bramkowych. Ale Arsenal wyszedł spod noża i ugrał cenny dla niego remis.
6 mar 2016 | 09:45
+3
świetny mecz, bramki zajebiste. Cała Premier Ligue!
15 mar 2016 | 12:52
+1
Dokładnie. Dla takich spotkań ją oglądam.
6 mar 2016 | 01:28
+1
Jutro City wygrywa,i Arsenal wraca na swoja pozycje.
6 mar 2016 | 09:47
+9
City grało po Arsenalu i wygrało swoje spotkanie Baranie:)
5 mar 2016 | 23:08
+1
ależ ładne bramki powpadały z obu stron, piękny mecz
5 mar 2016 | 22:59
-13
Jak dla mnie to,tym golem Ramseya jaraja się przesadnie. Nieraz na orlik ładniejsze wpadły a tutaj gościu instynktownie nogę podłożył się piłka tak odbiła ponieważ podanie było mocne . Fart jak nic.
5 mar 2016 | 23:00
-1
Orliku*
5 mar 2016 | 23:03
-7
Sorry za brak interpunkcji. (pisane na szybkości) Teraz troszkę ciężko zrozumieć co napisałem ale myślę że jak ktoś ma trochę oleju w głowie i zna Polski język to zrozumie. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Leicester !!
6 mar 2016 | 09:26
+1
Stary, na niejednym Orliku jest lepszy poziom niż w najlepszych ligach. Dlatego jest się czym jarać, kiedy Ramsey uwala taką bramkę właśnie, jak na wspomnianych niektórych Orlikach. :)
5 mar 2016 | 22:48
+2
Jak niby Arsenal sfarcił? Co wy tu wypisujecie? Fakt są w kryzysie ale w pełni zapracowali na ten remis grając w 10tke. Tottenham sfrajerzył wypuszczając zwycięstwo, mimo to, są bardzo dobrą drużyną i wciaż są w dobrej sytuacji. Sezon się jeszcze nie skończył ;)
6 mar 2016 | 00:28
+1
Zobacz statystyki człowieku nie ośmieszaj się.
6 mar 2016 | 09:40
0
Statystyki??? Arsenal w przegranym meczu ze Swansea mial 2x wiecej strzalow celnych niecelnych wieksze posiadanie o 10% wiecej wszystkiego słupki 2 poprzeczki... i co z tego jak w golach bylo, 1:2 tylko ta statystyka sie liczy moze byc posiadanie 90:10 %
i 50 strzałow do 5 ciu jak jest wynik 1:2 to chuj ci pomoga statystyki...
5 mar 2016 | 21:43
-9
Najpiekniejsza bramka sezonu k....a kto to wymyslil troche pomyslunku duzo szczescia to wszystko nie ma sie czym podniecac
+6
arsenal sfarcił a w Leicester zacierają ręce! :)
5 mar 2016 | 21:04
+1
Co jak co, ale nikt chyba się nie spodziewał po Arsenalu, że się podniosą po czerwonej i 2 szybkich bramkach. Wielkie gratulacje dla Kanonierów
+4
Fajnie że Arsenal utrzymał remis :) Bo ta czerwona to napewno nie pomogła ;)
+6
Bądźmy realistami, gratulacje dla Leicester za zdobycie majstra, a zakapiory w zarządzie Arsenalu nadal niech się łudzą, że Wenger przyniesie tytuł w zębach...
-1
Bardzo dobry mecz. Szybka gra, mnóstwo akcji i przede wszystkim było widać, że obie drużyny chcą wygrać. Kibicowałem teoretycznie słabszym (czyli gościom z czerwoną kartką) jak zawsze, ale chyba remis był w tym spotkaniu sprawiedliwy.
5 mar 2016 | 18:43
+3
Nie oglądałem meczu i jeżeli te statystyki są prawdziwe, to nie spodziewałem się takiej dominacji ze strony Spurs :D Tak czy siak, dobry wynik dla Leicester która w razie wygranej odskoczy na 5pkt :D
5 mar 2016 | 18:41
0
Brama Ramseya to murowany kandydat to bramki sezonu , kozacko to zrobił
+2
Takie mecze to ja lubię, było co oglądać.
5 mar 2016 | 18:38
+4
Nie jestem fanem Arsenalu, ale pierwsza bramka to coś co robi konkretne wrażenie...
Ogólnie wszystko się dobrze zapowiadało, ale nie bójmy się otwarcie powiedzieć:
Coquelin spierdolił ten mecz... ;/
I zapewne przez to uciekły też 2 bardzo cenne punkty...
Wygląda na to, że bajka Lisów nie dość, że trwa nadal to w dodatku robi się coraz to bardziej baśniowa... xD
Dzisiaj pewnie z Watford ciężko będzie pogubić im punkty, więc możliwe, że dzisiaj będą mieli 5pkt przewagi nad Kogutami... xD
Lisy, Koguty... lol
5 mar 2016 | 18:21
-1
to jak ramsey strzelil bramke to ktos umrze
5 mar 2016 | 18:01
+2
Ale się porobiło jak City wygra zaległy mecz to już wyprzedzi Arsenal o 1pkt jak United wygra to zbliży się do Arsenalu na 2 pkt ciężko przewidzieć jak się ta liga skończy :P
5 mar 2016 | 17:34