Video dodane przez: totil 5 mar 2016 | 17:47
-6
Uuu real owi nawet 7:1 nie pomoże
8 mar 2016 | 10:16
-5
W bramce Celty recznik by wisiał ,to efekt byłby lepszy,niz z tym "bramkarzem"...Co to za baba i chop co ich co chwila pokazują w tym skrócie na trybunach ?-Nie
chodzi mi o Pereza i jego córke którzy też tam są pewnym momencie .
9 mar 2016 | 23:23
+2
Ktoś tu meczu widzę nie oglądał
7 mar 2016 | 10:23
+3
wkońcu Ronaldo strzelił wolnego co za forma Cristiano a bale po długiej kontuzji jeszcze strzelił gola co za mecz
6 mar 2016 | 18:42
+7
Ooo Bale ! Sie pojawił:-) dobry mecz realu . Na Ronaldo widac krytyka działa kilka minut po tym jak go wygwizdywali uciszył ich świetną bramką :-) Lige chyba mogą sobie odpuścić ale jest Liga Mistrzow tam moga namieszać :-). Chyba tylko w lidze mogliby ugrac co na camp nou aby pocieszyc kibicow :-) HM !
6 mar 2016 | 17:19
+3
2:24 Terry klaszcze w tle :D
6 mar 2016 | 15:42
-9
Jak mnie teraz bawią hala dzieci z tekstem Celta-Barca 4:1.Szkoda że nie pamiętacie słabych meczy Realu z Sevillą,Valencią,Villarreal, Atletico i innymi w lidze.Widać też że ciągle sie spinacie i was dupka boli bo Barca po raz kolejny zdobędzie mistrzostwo.Pozdrawiam :)
+1
Real się jeszcze z mistrzostwem hiszpani nie pożegnał a poza tym hala madrid!
6 mar 2016 | 13:47
+16
Hala Madryt
6 mar 2016 | 13:26
+13
No i jestem rozdwojony bo wiem, ze to penaldo i chce go tak traktowac ale ziomek jest jednak zajebisty no
6 mar 2016 | 12:52
+16
Ronaldo jednak ma kopiora. Masz jeszcze walnięcie z prawej nogi. Prawdziwe bomby leciały. Wynik 7:1 robi wrażenie. Szkoda, że walka o mistrzostwo raczej się skończyła. Ale i tak brawo dla Realu.
6 mar 2016 | 11:48
+17
Gratulacje dla Realu. C.Ronaldo jak na swoje 31 lat potrafi nadal zagrać fenomenalnie. A Celta to 6 drużyna najlepszej ligi świata więc do słabych drużyn jej zaliczać nie można.
6 mar 2016 | 11:45
+16
Na pewno cieszy fakt, że zaczęły wchodzić bramy z dystansu i z wolnych CR7. Oby była w tym powtarzalność :)
6 mar 2016 | 11:36
+10
Real pięknie ale szkoda, że to tylko mecz z Celta
6 mar 2016 | 10:58
+4
Celta opuściła się w grze. I to nie chodzi wcale o ten mecz.
6 mar 2016 | 09:36
+50
Efekt Zidana zaskoczył! Wydaje się że real wraca na właściwe tory, Mówię to jako kibic Barcelony...sądze jednak że z silniejszym rywalem nie pójdzie im znowu. Po prostu real nie jest drużyną tylko zbieraniną ludzi którzy znajdują się w 1 składzie według kwoty transferu i medialności transakcji. Prawdziwi fani realu przyznają mi rację a sezonowcy i gimbazy będą minusować gdyż nie zniosą słów prawdy.. Pozdrawiam:)
6 mar 2016 | 14:44
-3
Masz dużo racji niemniej jednak pewna wartość sportowa także ma znaczenie nie tylko medialność i kwota transferu.Real jest tylko czasami wielki jak w tym meczu ,ppamietajmy jednak że różnica między bardzo dobrą drużyną która często zawodzi a wielką drużyną spełniającą oczekiwania jest w piłce bardzo mała(i duża zarazem) nie zdziwiłbym sie gdyby wymienić Benzeme na np Lewandowskiego I powiedzmy Bale na Douglasa Coste Real b sobie i z mocnymi przeciwnikami radził,
6 mar 2016 | 08:53
+6
super real masakra!! Ronaldo jakie bramy oby tak dalej real spoko zachowal się z tym piotrusiem Hala Madrit
7 mar 2016 | 10:14
+4
Kolejne zwycięstwo bez znaczenia. Kolejne gole narcyza bez znaczenia. Nie ma się czym podniecać. Jak strzeli gola i wygramy na Camp Nou z Barceloną choćby 1-0 to będzie jakaś poprawa. Nie jesteśmy najlepsi w Europie, ani w Hiszpanii, ani nawet w Madrycie.
6 mar 2016 | 08:05
-14
I pamietajcie dla ronaldo indywidualne statystyki sie nie licza!!!! Dlatego przez 10 lat osobiscie odbieral wszystkie statuetki nawet te po ktore musial leciec pol swiata:))))
6 mar 2016 | 08:02
-23
CR znaczy cienki rywal:))) zdaje mi sie czy jak real kolejny rok z rzedu nic nie wygra i nawet zajmie 3 miejsce w laliga to bedzie juz europejskim sredniakiem
6 mar 2016 | 07:37