Czas na Getafe. Ciężko będzie Realowi lub Atletico pobić ten rekord Barcy w lidze.
+5
Brawo dla Munira...... chłopak się rozwija

7 mar 2016 | 18:52
+3
Gładkie 4-0. Jednak brawa dla tego skromnego klubiku jakim jest Eibar za i tak wysoką pozycję w lidze.
7 mar 2016 | 18:26
+6
To co Suarez zrobił w polu karnym to magia
7 mar 2016 | 18:15
+2
Jedynie co mozna powiedzieć, bardzo dobrze rozegrany mecz - jak zwykle taktycznie. Tytuł mistrza w lidze wiem, że to nieco przedwczesnie, ale chyba już rozstrzygnięty. Nie widzę mozliwości nadrobienia np. 12 punktów na tak grającą Barcą.
+4
Messi 21 bramka, jakby nie te 2msc przerwy to Ronaldo nawet o królu nie miałby co marzyć.
7 mar 2016 | 14:29
+6
Brawo!! :D 36 mecz bez porażki
7 mar 2016 | 13:55
-5
niech ten komentator weźmie jakiś cholinex czy coś ja pierdole nie da sie tego słuchać
7 mar 2016 | 13:23
-28
maly cwelek tylko na pustom bramke umie strzelac hahaha gej jebany jebac barce aktorzy pierdoleni
+5
Przy pierwszej brameczce Messiego , to wygladało tak jakby obroncy bali sie podejsc do niego :D
7 mar 2016 | 13:26
-24
bo nei ma co podchodzic do takeigo zjeba
7 mar 2016 | 13:27
7 mar 2016 | 10:21
+4
Jak ktos pada nie kontroluje nabicia mu pilki na reke takich karnych nie powinni gwizdac
7 mar 2016 | 10:19
+2
Czytałęm tylko "górne" komentarze i aż sie zdziwiłem pozytywnie ..niżej nie ide boje sie stracić to pozytywne rozczarowanie:)Bo na pewno madridista88 czy ktoś tam inny swoje 3 grosze wtrącił,by była nienawiść...ale w każdym stadzie znajdzie sie czarna owca.Oni w ten sposób po prostu chcą zwrócić na siebie uwagę...
7 mar 2016 | 19:59
-1
madridista88 to drugi chłopak Ronaldo. Wyzywa się bo pierwszym jest ten Marokańczyk.
7 mar 2016 | 10:16
+4
Barca na luzie. Brawo. Pozycja 1 bedzie do samego konca...
7 mar 2016 | 09:44
0
Brawo Barcelona. Na luzie bez stresu wygrywają kolejne spotkanie i sana najlepszej drodze do obrony mistrzostwa.
7 mar 2016 | 09:26
0
Barca w tym sezonie jest niesamowita lepsza niż w zeszłym a w zeszłym wygrali potrójną koronę!
7 mar 2016 | 04:42
+14
Pieknie polozony,kameralny stadion ale przyjechala Barca i po zawodach.Karny Messiego-czysta elegancja.Aktualnie Barca to najlepsza klubowa druzyna na swiecie
-15
1 zwycięstwo Barcelony od ostatnich 10 meczów należą im się brawa jednak jesli chcą utrzymać się w lidzie muszą grać lepiej bo inaczej spadną
6 mar 2016 | 23:55
0
Barca nadal w formie !!! A forma Suareza i Messiego to juz wogule jest magia co oni wyparawiają
6 mar 2016 | 23:53
+1
krotki i na temat BARCA to nie jednostki BARCA TO WIECEJ NIZ KLUB brawo szacun i kibic do zgonnie
6 mar 2016 | 22:23
-1
Jestem zadowolony z wyniku i ładny goli chociaż przyznam że ten mecz był ciężki dla Barcy i mieli problemy ze swobodnym rozgrywaniem piłki.Ważne że udało im sie wywieźć 3 pkt po trudnych 90 min.Myśle że Atletico nie jest już w stanie wydrzeć pucharu Barcelonie.Veb!♥
6 mar 2016 | 21:44