Video dodane przez: totil 8 mar 2016 | 21:28
10 mar 2016 | 16:36
-3
{{votes_count}}
I Roma nie miała szans na Santiago Bernabeu Real znowu wygrał ale jak by nie marnowali setek tak jak Salach czy Dzeko to może by wygrali a tak Real dołożył
10 mar 2016 | 11:50
-3
Miażdżąca przewaga gospodarzy.
9 mar 2016 | 21:27
+23
Atak Romy to jakaś porażka... Takie setki marnowane przez Dzeko czy Salaha w takim mecu to kpina... sami są sobie winni mecz mogł wyglądać inaczej
9 mar 2016 | 20:50
+10
brawo Wojtek , Polak potrafi kto temu zaprzeczy..
+10
Roma dzielna, Real skuteczniejszy, to dało awans.
9 mar 2016 | 19:57
-4
Cieszy mnie awans Realu bo slabo zagrali i jak trafia na Barce to beda chlopcami do bicia :)
9 mar 2016 | 19:56
+6
Nie oglądałem akurat meczu, ale mam pytanie... jak wypadł nasz sędzia? Wszystko okey? Dał radę?:)
9 mar 2016 | 19:17
0
Brawo Real za awans do ćwierćfinału!!! Oby tak dalej! James wreszcie się przełamał. Vazquez mógłby częściej grać bo gra naprawdę wspaniale, Bale i CR7 też świetny meczyk dzisiaj.
9 mar 2016 | 18:06
-6
Graty dla Realu za awans
9 mar 2016 | 16:47
+19
Szczęsny bronił jak w transie szkoda że puścił te 2 bramki ale trochę obrona Romy była jak ser Szwajcarski ;/
9 mar 2016 | 18:32
9 mar 2016 | 16:46
+11
Fajny i pelen emocji mecz. Szkoda tylu niewykorzystanych sytuacji Romy ale coz, taki jest futbol. James moze po tej bramce sie troche podbuduje bo widac, ze sie stara ale mu nie wychodzi ostatnio.
0
Jak zwykle jak Drem Team wygrywa to trzeba się przyczepić sędziów ehhh żenada. A co do widowiska to było wspaniałe szkoda, tylko że wygwizdali kibole Romy CR7 bo wcale nie zasłużył na coś takiego. Może i nie w formiew ale szacunek takiemu człowiekoi sie należy, niech se gwizdają na Totiego albo Salaha.
9 mar 2016 | 15:17
+9
do tej 60 min można przyznać,że tylko brak skuteczności coponiektórych piłkarzy Romy ratowała Real przed tym,że Roma no przynajmie prowadzić w tym meczu mogła ale suma sumarrum chyba mało kto w tym dwumeczu obstawiał końcowy awans Romy,mimo to brawka za walke no i naszego Wojtka bo naprawdę robił co mógł
9 mar 2016 | 14:56
-20
brawo real jesteś najlepszy
9 mar 2016 | 14:53
+15
Wojtek robił co mógł, szkoda tych sytuacji Romy.
9 mar 2016 | 14:14
+19
Obaj bamkarze w tym meczu spisywali się świetnie☺
9 mar 2016 | 13:33
+7
Modric genialny, grał super do przodu, a z tyłu też bardzo dobrze. Najwięcej chęci do gry ze wszystkich w pierwszej połowie.
9 mar 2016 | 13:08
-16
gut futbal
9 mar 2016 | 13:05
-2
Gratuluje zwyciestwa. Zasluzone mimo iz roma miala swoje okazje do strzelenia gola ale to ich problem ze grali jak grali. Gratuluje kibicom RM. ( kibic Blaugrany).
9 mar 2016 | 12:55
0
Ależ Roma bieda na wykończeniu. Ładna asysta Lucasa, pewny awans.
9 mar 2016 | 10:28
+20
Przyznam szczerze, że Real jakoś specjalnie nie powalił mnie na kolana swoją grą. Jak zwykle kapitalne zawody rozegrał Modrić, dobrze w destrukcji prezentował się Casemiro, dobrą zmianę dał Lucas Vazquez, niestety ogólnie patrząc na spotkanie Królewscy popełnili mnóstwo gaf w defensywie i mogli zostać wypunktowani przez Rome. James hmm...szkoda gadać. Często niecelnie dogrywał, zwalniał kontrataki Realu, widać, że formy mu brak. Gdyby Roma nie zmarnowała tylu sytuacji kto wie jak by się to skończyło. Przyjemnie oglądało się również jak kibice na Bernabeu klaskali gdy na boisko wchodził Totti. No i polski arbiter też sędziował na bardzo dobrym poziomie.
9 mar 2016 | 10:14
-8
LaLiga90 słaby to jest ale Real bez Ronaldo... to 90% tej druzyny. Poza tym 90% strzałow to z 35 metra, widać, że Zidane nie ma wgl pomysłu na tą drużynę, przykład z 2 połowy Ronaldo wychodzi do pressingu pokazuje kolegom żeby też podeszli a oni mają to w dupie.. cos tu jest nie tak albo trener każe Ci wychodzic albo nie, a oni sobie robią na boisku co chcą. Vasquez odkąd wszedł to gra Realu wygladala o klase lepiej niż z Bale'm. Roma miała swoje mega 102% sytuacje i ich nie wykorzystała a na takim poziomie nie mozna sobie na to pozwalac jesli chce sie grac dalej, wygrał lepszy ale w kolejnej rundzie może już nie byc tak wesoło.
9 mar 2016 | 14:25
-6
A czy ja w którymkolwiek miejscu napisałem, że któraś drużyna jest słaba?
9 mar 2016 | 09:37
+2
Teraz pewnie Wolfsburg lub zwycięzca pary Zenit - Benfica .Czyli autostrada do półfinału... 13 gol Cr 7 -oby nie był pechowy i ostatni w tej edycji LM.Niemniej- co by nie mówic - Real mimo wszystko zasłuzenie wyszedł z konfrontacji z Romą zwycięsko .Gratulacje,
9 mar 2016 | 09:36
+18
Brawo Real. Ale wielkie gratulacje należą się również Romie i Szczęsnemu, który bronił bardzo dobrze. Owacja na stojąco po wejściu Tottiego...bezcenna. :)
9 mar 2016 | 09:23
+5
Cytując klasyka, niewykorzystane okazje lubią się mścić
9 mar 2016 | 09:05
+3
potwierdzone info Leo Messi przechodzi do Realu a Ronaldo do Barcelony wszystko po to by was pogodzić
9 mar 2016 | 12:56
+4
To wprowadziłoby takie zamieszanie w świecie trollingu, że pewnie skończyłoby sie jeszcze gorzej ;d
9 mar 2016 | 08:58
+11
Do wszystkich przeciwników Realu. Ludzie o co Wam chodzi? Real pokonał Levante - Co to za drużyna, tylko 1:3, w jakim stylu. Real pokonał Celta Vigo - to średniak, Celta bez formy. Real pokonuje dwukrotnie AS Roma - Roma jest słaba, Roma jest bez formy, mieli niewykorzystane sytuacje więc szczęście Realu. Wam wciąż w dupach źle. Spieprzać komentować swoje mecze i tyle. Zobaczcie jak komentuje z szacunkiem kibic innego klubu (manutd1987). Nie w każdym meczu gra się z Barceloną, Bayernem czy Juventusem. W grupie wygraliśmy i zremisowaliśmy z PSG. Oni też są średniakiem? Nas kibiców cieszy każde zwycięstwo swojej drużyny! Pozdrawiam normalnych!
9 mar 2016 | 07:45
+16
Navas klasa światowa w bramce. I pomyśleć że miał być tylko rezerwowym....
9 mar 2016 | 01:23
+84
Totti wykorzystuje 2 z 3 sytuacji, jakie miał Salah i Dżeko... Dlatego nie lubie czytać głupich komentarzy, że jego czas w Romie już się skończył...
9 mar 2016 | 01:22
-38
Roma grala bez wiary,jakby przestraszona,a mogla swobodnie cos strzelic bo obrona Realu juz od dluzszego czasu jest slaba.To najgorsza formacja w zespole.Szczesny pare pilek wybronil,ale co z tego jak sie skompromotowal przy drugiej bramce,puszczajac pilke miedzy nogami jak cipa.Zreszta nie pierwszy raz,niech se sciska nozki jak prawiczek przy strzalach i bedzie ok.
9 mar 2016 | 01:21
+9
troche mi szkoda tej romy. w jednym i w drugim meczu mieli sytuacje ktore mogly zmienic obraz pojedynkow. w jednym i w drugim meczu nie wykorzystywali klarownych sytuacji, a dopiero potem real wbijal im 2 sztuki.. gdyby u pilkarzy romy bylo wiecej doswiadczenia i zimnej krwi w kluczowych momentach.. mysle ze ten dwumecz moglby sie skonczyc inaczej :)

jak juz wiele osob pisalo, z taka gra w obronie real daleko nie zajdzie.. chyba ze sie cos diametralnie zmieni.
9 mar 2016 | 00:43
+16
Cristiano ciągnie ten zespół w każdym meczu bez wyjątku ... nawet z Atletiko był najlepszym zawodnikiem Realu ... jak za starych dobrych czasów :)

I to sprawia że obok Messiego jest najlepszym zawodnikiem świata !
9 mar 2016 | 00:24
+21
Mecz na niezłym poziomie ale sposób analizy meczu ze strony "specjalistów" z NC+ pozostawia wiele do życzenia. Casemiro według nich najlepszym piłkarzem królewskich/spotkania bądź Keylor Navas :) No proszę was co oni pokazali ?? dobrą grę w obronie ?? OK Keylor dobrze ustawiony i interwencje 2 nogami. Casemiro OK w obronie jednakt jego rozgrywanie piłki zwalnianie akcji już takie super nie było ... Rozumiem można nie lubić Realu Madryt ale żeby dostawać pieniądze za nazwijmy to analize spotkania i nie wyciągnąć żadnych sensownych wniosków !!?? Luka Modrić według mnich zagrał słabo (zawodnik praktycznie nie stracił piłki przez całe spotkanie około 94% dokładnych podań a oglądając jako tako na jedno oko można przyznać że jak zwykle nie decydował się na podania do najbliższego zawodnika (jak np. Kross,Casemiro) a wybierał bardziej techniczne i spektakularne rozprowadzanie piłki. Doliczając jego grę w obronie dobre ustawienie i ilość przebiegniętych Km daje świetny wynik ale jak widać "znafcy" nie zauważyliby pewnie nawet jak by dostał statuetkę zawodnika meczu. Analiza taktyczna oczywiście nie było (no chyba że przeczytanie składów to jest cała taktyka) a szkoda bo Roma wyszła bardzo ofensywnie (Dżeko Salah i Sharavy) a Real Zidana zdecydował się na wariant który wystawił w ostatnim meczu ligowym z Casemiro na DP. Oczywiście zamiast rzeczowej analizy jak przesuwały się formacje jak funkcjonowała gra w obronie i ataku poszczególnych drużyn nie było a realizatorzy urzekali nas zwykłymi urywkami z powtórek z których nic nie wynikało :/ (zawodników wymienili z nazwiska gdzie kto jest - oczywiście nie wspomnieli o zadaniach ani o możliwych wariantach i tyle.) a bym zapomniał włączyli stoper z czasem w jakim to Real strzelił bramkę z kontry :) (ŚMIESZNE) Naprawdę to jest ta wspaniała analiza !!!??!! meczu najlepszej Ligi na świecie ? Mógłbym pisać jeszcze tomy jak nie powinno się przedstawiać meczu na podstawie tego co nazywacie analizą bądź omówieniem. Wolę już pominąć temat stary jak świat gdzie praktycznie jest moda na umniejszanie Realowi i wychwalanie Barcelony bądź Bayernowi - w zależności na co moda. Jakoś słabo pamiętam gdy trzeba było docenić Real Madryt gdy na przykład wygrywał LM rekordową i ze sporą nadwyżką bramek w sezonie 2014 jakoś nie chciał wspominać nikt.
Żeby nie było tak ponuro Wspomną o dobrym punkcie a właściwie dwóch :
- Leszek Orłowski mimo że zagorzały kibic Barcelony potrafi rzeczowo zanalizować mecz od strony taktycznej. Mam sporne zdanie z nim na temat tego co należy cenić u zawodników i czym charakteryzuje się piękna gra niemniej jednak szanuję za wiedzę i dobre rozeznanie w temacie - szczególnie Ligi Hiszpańskiej.
- Piotr Salak po raz kolejny bardzo spokojny kulturalny człowiek starający się trzymać z dala od wojenek kto lepszy Real Bayern czy Barca a zamiast tego mądrze słucha i wychwytuje "idee , główne myśli" z kontekstu wypowiedzi
Żałuję że go odsunęliście od prowadzenia studio bo mi się bardzo podobała jego kultura i sposób w jaki wyznaczał poruszał tematy związane z strefą futbolu.