Video dodane przez: kamyk019 9 mar 2016 | 21:29
Azaarrr udarrr :D Zlatan po prostu musiał strzelić.
-10
haha to mało widać pamiętasz :D
10 mar 2016 | 22:00
0
Kibice na temat zlatana "Zlatan chuju twój nos jest na spalonym" Zlatan na to "Asysta i Gol" nie musiał nikogo obrażać zapodał ripostę najwyższego szczebla
10 mar 2016 | 19:49
0
Oglądałem ten mecz i jeszcze Benfica vs Zenit i zastanawiam się czemu Dunga nie powołał Jonasa ani Lucasa Moury do reprezentacji. Przecież to wyróżniające się postacie w swoich drużynach.
10 mar 2016 | 18:47
-9
Szkoda Chelsea, ale PSG może wygrać Ligę Mistrzów.
10 mar 2016 | 20:53
+1
Ja już zdecydowanie bardziej wolałabym żeby LM wygrała Barca Real Bayern Juventus Arsenal- klub z tradycjami,a nie takie PSG czy M C, które gdyby nie hajsy arabów gówno co by zrobili w LM
11 mar 2016 | 01:05
+3
A co by te wszystkie kluby które wymieniłeś zrobiły bez hajsu? Chyba tylko kupę! Albo się okopać... wywiesić białą flage i ogłosić abdykacje
11 mar 2016 | 15:43
+5
PSG i City też mają jakieś tradycje, wymienione przez ciebie drużyny wydają tyle samo na transfery. PSG ma fajny skład i temu nikt nie zaprzeczy. A... Arsenal i wygranie LM, a to dobre :D
+12
szkoda Chelsea, do straty drugiej bramki grali naprawdę dobrze :) ale taki jest futbol...Zlatan pokazał, że jest w czołówce napastników na świecie :)
15 mar 2016 | 13:03
+1
Zgadzam się. Jednak PSG w takiej formie ciężko wyborazić sobie żeby odpadli na 1/8.
10 mar 2016 | 18:14
+9
czy w jakiejś rozsądnej europejskiej a nie dziekiej lidze lider wyprzedza drugą druzynę o 23 punkty? Tylko w lidze gdzie gra Zlatan! wiem, że to zbytnie uproszczenia, ale każda liga ma to coś!, trenerów arbitrów, kibiców i najdroższych piłkarzy a we francuskiej lidze gra Zlatan i się to jakoś rekompensuje. dziękuję za uwagę.
10 mar 2016 | 18:13
-1
Brawo PSG! Wiedziałem, że wygracie!
10 mar 2016 | 18:07
+20
wytłumaczcie mi....jak można było oddać DI MARIE........no kurwa jak?...................
+6
Gratulacje dla Paryżan bardzo dobry mecz.
10 mar 2016 | 15:46
-3
nie jestem fanem ani chelsea, ani psg. nie przesadzajcie z tym zasluzeniem PSG, bo odpuscili i to duzo po straconym golu, jakby chcieli dowiezc remis do konca i to chelsea bylo duzo bardziej aktywne i grozne. PSG siadlo, jakby im sie energia skonczyla. Potem sie ockneli, blad chelsea w obronie i po meczu. Nie bylo jednak jednostronne widowisko. Wlasciwie poza posiadaniem pilki to cala statystyka po stronie chelsea, takze nie tak do konca jak sie wszystkim tu zdaje. Polowa z was pewnie meczu nie widziala, a pierdoli glupoty.
10 mar 2016 | 15:28
-8
Chelsea niby juz nie autobus ale grali słabo.
10 mar 2016 | 15:04
0
psg musi wygrac cała lige mistrzów lige ma juz wygrana powinni sie skupic w 100 % na LM
10 mar 2016 | 14:53
0
bardzo dobry mecz chelsea aż się zdziwiłem,ale to PSG zasługiwało na zwycięsto. Czekam na losowanie 1/4 finalu.
10 mar 2016 | 14:52
+8
Jestem fanem Chelsea, ale GRATKI PSG zasłużyliście.
10 mar 2016 | 15:49
-8
Prawdziwy fan chelsea by tak nie powiedział :)
10 mar 2016 | 14:13
+2
nNo to PSG pokazało swoje możliwości, bo chelsea bardzo dobrze grała w dwumeczu
10 mar 2016 | 14:07
+1
Niestety jeszcze tydzień musimy czekać z kim teraz zagrają. Półfinał już na wyciągnięcie ręki, a tylko raz w historii zagrali na tym szczeblu (1995).
10 mar 2016 | 13:17
+17
I bardzo dobrze ze odpadli. Nie zaslugiwali na awans.
10 mar 2016 | 12:59
-4
wszystko bylo ok to poki costa byl na boisku pozniej to gralo juz tylko psg, w frajerski sposob zegnamy sie z lm, gratki dla zlatana chuj im starszy tym lepszy
10 mar 2016 | 12:38
+8
dla PSG to jest bez znaczenia, czy gra u siebie czy na wyjeździe. Gra tak samo.
10 mar 2016 | 12:20
+8
Di Mariia i Ibra pozamiatali. Gratulację dla PSG.
10 mar 2016 | 11:07
+10
Chelsea zaskoczyła mnie i to bardzo pozytywnie. Dopóki był remis to wszystko było otwarte......
+4
Mecz wyrównany. PSG wygrał dzięki większej dyscyplinie taktycznej i opanowaniu środkowych stref boiska.
10 mar 2016 | 09:37
+6
No coz wygral lepszy, na moje oko to dwa gole takie same i spuznona obrona. Na 0-1 gra sie tak naprawde rozpoczela i rownie obrze skonczyla jak costa zszedl niestety. Byly okazje szczegole w pierwszej polowie dla nas ale nie zostaly wykorzystane .Gratuluje PSG ale widze ze jeszcze controla niezbyt dobra bo po 11minutach pod presingiem bylo CHE 1-1 bo bledze w tyle.
+3
Londyn płacze, ale nie ma się czego wstydzić. Przegrali z czarodziejem a nam pozostaje się cieszyć, że rodak Lewy jest już... Tuż, tuż za nim! Pozdro!
10 mar 2016 | 04:30
+15
Miałaby taka Roma zlatana zamiast Salaha to miałaby awans. Najlepszy dowód na to, że jest jednym z najlepszych zawodników globu. A jakby kibicom barcelony cos nie pasowało to : HALA MADRID :P
10 mar 2016 | 08:14
+21
chyba chciałeś napisać Hala Tabela poleca ją sprawdzić i powiedzieć jak sie czujesz :P
10 mar 2016 | 03:24
+15
Jakby to był Ronaldo to byście mówili, ze na pustaka tylko potrafi strzelać.. Ci hejterzy :'D
10 mar 2016 | 08:40
+5
Takie dziwne bo do Ronaldo nikt nie ma szacunku poza jego wyznawcami.
10 mar 2016 | 15:30
-1
Z tym się zgodze
10 mar 2016 | 15:41
-5
ty idz przeczytaj w encyklopedii co to jest "wyznawca", a potem pierdol farmazony trollu
10 mar 2016 | 02:18
+5
Zlatan w gazie,wciagnie PSG do polfinalu.
10 mar 2016 | 11:38
+5
na Barce trafią w ćwiercfinale i amen hahaha
10 mar 2016 | 02:11
+7
Brawo Ibra! A Chelsea przy odrobinie szczęścia może zagra w Lidze Europy za rok łaaaaaaaaaaahahahaha.
+13
Wyczuwam że PSG w tym sezonie jednak przejdzie ćwierćfinały :) ale zobaczymy co na losowaniu wyjdzie
10 mar 2016 | 00:10
+3
Dzisiaj należał się remis Chelsea, zagrali nieźle szkoda że Costa musiał wcześniej opuścić boisko bo rozgrywał dobry mecz. Ogólnie w dwumeczu zdecydowanie lepsze PSG. Gratulacje i czekamy na losowanie ;)
10 mar 2016 | 00:09